Бізнес, який допомагає соціальним ініціативам, має вищі фінансові показники.

Нещодавні дослідження американського PR-агентства Edelman показують, що Cause Related Marketing (маркетинг соціально значимих ініціатив) стає ефективним методом комунікацій для бізнесу. Будучи залученою до підтримки соціальних проектів та вирішуючи актуальні проблеми, компанія може збільшити свої продажі та покращити репутацію. 

Справа — у споживачах, бо вони, згідно з опитуванням, більш схильні купувати продукцію того бренду, який має стосунок до соціального проекту чи громадського руху. У 2012 році інтерес споживача до добрих справ бізнесу значно зріс.

 

Cвітові інтернет-користувачі, які вважають соціальну залученість бренду вирішальною для покупки, 2008-2012


Американські користувачі інтернету, які коли-небудь купували продукцію саме через причетність бренду до доброї справи, жовтень 2012

 

Світові користувачі інтернету вважають, що найбільше потребує підтримки сфера охорони здоров'я та природи, американці ж закликають боротися з голодом та бездомними.

Інше дослідження, яке провела агенція Waddock & Graves кілька років тому, теж показало позитивну тенденцію впливу соціальної відповідальності на фінансові показники діяльності бізнесу. Так, протягом 10 років у компаній, які реалізують концепцію соціальної відповідальності, фінансові показники вищі, аніж у не соціально відповідальних компаній: дохід на інвестиційний капітал вищий на 9,8%, дохід з продажів — на 2,79%, прибуток — на 63,5%.

Дослідження під назвою «Бізнес, керований цінностями», яке провела Львівська бізнес-школа УКУ в 2008 році, виглядає майже оптимістично. «90% найуспішніших компаній України тією чи іншою мірою розуміють необхідність «віддавати суспільству» належне. Однак більше половини (56%) проаналізованих соціальних проектів належать до «розпорошених», фрагментарних, майже випадкових ініціатив, які у довгостроковій перспективі не є вигідними ані для бізнесу, ані для сталого розвитку суспільства», — говорять у дослідженні.  

У свою чергу, агенство Trendwatching Ukraine (Группа АДВ Україна) у публікації на Forbes.ua включило соціальну відповідальність до десятки трендів, яким слідуватиме споживач у 2013 році.

Автор
співзасновник Великої Ідеї

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Із сімдесяти опитаних Українським Інститутом Майбутнього експертів та практиків 46, що складають 70 %, оцінили ймовірність збереження ручного режиму керування освітою на місцях на 9-10 балів за десятибальною шкалою.