Британські архітектори розробили дизайн, який взаємодіє з фантазією пацієнтів та медичного персоналу лікарні.

 

Наприкінці 2012 року майстерня Studio Weave завершила реконструкцію дитячої лікарні у лондонському районі Блумсбері. Проект назвали Lullaby Factory (Фабрика Колискових).

Архітектори вирішили обіграти велику кількість індустріальних труб, які зазирали у вікна десятиповерхової будівлі лікарні. Вони додали ще більше металевих циліндрів та труб, що нагадували квіти, духові інструменти та рупори. За словами авторів проекту, таким чином вони поєднали романтичне уявлення про промисловість з красою та складністю музичних інструментів. Так з'явилась Фабрика Колискових.

Насамперед, оновлений дизайн взаємодіє з фантазією пацієнтів та медичного персоналу лікарні. Композиторка Джессіка Каррі навіть написала для цього проекту спеціальну колискову, яку можна почути, налаштувавши радіоприймачі та піднести до труби. 

 

Фото — http://www.studioweave.com

 

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Коли ви знаходитесь в тиші, ви більш природні. І світ тиші більш реальний. Я думаю, що це дозволяє створити більш глибшу, універсальнішу історію.