Кількість жінок в українському парламенті збільшується. Але кволо.

Громадський рух ЧЕСНО проаналізував гендерний баланс у Верховній Раді. Незважаючи на малий відсоток присутності жінки в Раді у порівнянні з європейськими парламентами, маємо деяку позитивну тенденцію.

У Верховній Раді 7-го скликання — 10% жінок, тоді як у 1991 році в український парламент «пропустили» лише 3% жінок. Сьогоднішня Верховна Рада складається з 401-го чоловіка і 43-х жінок. 

Найбільше українська депутатка опікується економікою, фінансами та місцевим управлінням. Середній вік української депутатки — 47 років, майже кожна жінка у Раді з вищою освітою. Українська депутатка — бідна, її середній сукупний дохід (разом з доходом сім'ї) — утричі менший від чоловіка-депутата.

Інфографіка — Чесно, фото-заставка — Facebook Арсена Авакова

Автор
співзасновник Великої Ідеї

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Ті методики, за якими вчать дітей сьогодні, не мають жодних перспектив у майбутньому. Проблема з гуманітарними науками впливає на відсутність соціального інженерингу. Ми не розуміємо, ким ми є. Тому ці блукання переростають у намагання повернутися до архаїки.