Кількість жінок в українському парламенті збільшується. Але кволо.

Громадський рух ЧЕСНО проаналізував гендерний баланс у Верховній Раді. Незважаючи на малий відсоток присутності жінки в Раді у порівнянні з європейськими парламентами, маємо деяку позитивну тенденцію.

У Верховній Раді 7-го скликання — 10% жінок, тоді як у 1991 році в український парламент «пропустили» лише 3% жінок. Сьогоднішня Верховна Рада складається з 401-го чоловіка і 43-х жінок. 

Найбільше українська депутатка опікується економікою, фінансами та місцевим управлінням. Середній вік української депутатки — 47 років, майже кожна жінка у Раді з вищою освітою. Українська депутатка — бідна, її середній сукупний дохід (разом з доходом сім'ї) — утричі менший від чоловіка-депутата.

Інфографіка — Чесно, фото-заставка — Facebook Арсена Авакова

Автор
співзасновник Великої Ідеї

Системи фінансових показників, які дають ресурс приймати управлінські рішення

Украинский олигархический капитализм основан на монополии. Это значит, что вы имеете ренту от монополии. Рента – нечестная монополистическая прибыль, связанная с влиянием на государство. Если у вас есть эта рента, то вы стараетесь максимально остановить развитие, потому что развитие – это конкуренция, и вы можете потерять олигархический капитализм, который фиксирует монополию и тормозит развитие. Это и есть главная причина нашей бедности.