Винайдено технологію повернення людей у читальні зали. Людей зазиватимуть туди з метро.

Троє студентів з Маямі вигадали, як повернути відвідувачів у міські бібліотеки. Вони запропонували систему, за допомогу якої пасажири метрополітену можуть знайомитися з літературними творами прямо в вагонах метро.

Читачі в метро зможуть обрати собі зі списку популярну книгу та завантажити на мобільний перших 10 сторінок. Після прочитання з'явиться інформація про найближчу бібліотеку, в якій можна ознайомитися з повним текстом твору. Нова технологія направлена скоріше на відродження просторів бібліотек, які сьогодні переживають не найкращі часи.

Інформація та фото — designtaxi.com

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Ксенія Семенова: «Ми надзвичайно вдячні нашим донорам, партнерам, волонтерам іншим волонтерським організаціям і фондам, які вже 8 років працюють та об’єднують спільноти, щоб Україна перемагала. Саме оця об’єднаність українців та жага до життя допомагає нам також ставити все амбітніші цілі.»