Тисячі українців вийдуть в парки і сквери своїх міст позбавити їх від скла, пластику, картону і металу.

В суботу 20 квітня 2013 року в День Землі відбудеться всеукраїнська акція збору сміття «Зробимо Україну чистою!». 

Екологічна ініціатива «Зробимо Україну чистою!» цього року буде відбуватися вже втретє. У 2012 в ній взяло участь більше 50000 волонтерів з 110 міст і сіл. Їх зусиллями було зібрано 5,4 тис. кубічних метрів відходів — це як футбольне поле на метр заввишки, засипане сміттям. Цього року організатори планують залучити вже 100 тис. учасників з 200 населених пунктів. 

Проект «Зробимо Україну чистою!» продовжує набір волонтерів та регіональних координаторів. Для того, щоб долучитися до проекту, потрібно заповнити анкету на сайті або зв’язатися зі своїм регіональним координатором. Проект відбувається силами громадянських активістів в рамках всесвітнього соціального рух «Let's Do Itі не пов'язаний з діяльністю будь-яких політичних сил.

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Вкладаючи кошти в культурний проект, який репрезентує країну як простір, що народжує зірок світового мистецтва, спонсори інвестують у власний успіх, бо позитивний імідж держави, де існує успішна, цікава всьому світу художня сцена – це найкращій шлях до поліпшення іміджу національного бізнесу на міжнародному ринку.