Вона дозволяє стати інвестором тому, хто вкладе в проект більше 1000 доларів.

Платформа почала роботу на початку березня 2013 року. На сьогодні на Smartmarket.net представлено 9 проектів, серед яких takeitnOW — мобільний сервіс бронювання та купівлі білетів у кіно, на виставки та концерти; Hippflow — сервіс, який дозволяє стартаперам інформувати інвесторів про хід реалізації проектів; Pick-Flick.com — веб-ресурс персональних відео-конференцій лікарів, юристів та інших спеціалісітів; 4Fingers — мобільна соціальна мережа для оцінювання місць та подій друзями. 

Команда SmartMarket.net робить ставку на підтримку мобільних та IT-проектів, але у перспективі планує розширити фокус. 

Платформа пропонує кожному бажаючому стати венчурним інвестором проекту та у майбутньому отримувати прибуток. Сьогодні середня сума інвестицій проектів складає 100 тисяч доларів. За оцінками SmartMarket.net, очікуваний дохід для інвестора може сягати 200%, якщо проект виконає умови контракту та вийде на 2-й раунд інвестицій.

Платформа об'єднує каталог презентацій проектів, опцію для інвестицій, що здійснюються за допомогою карток Visa та MasterCard, функцію голосування та організацію зустрічей інвесторів та авторів проекту.

SmartMarket.net — перша в Росії краудфандингова інвестиційна платформа. За оцінками експертів, російський ринок народного фінансування складає 2 мільйони доларів, однак до кінця 2013 року може вирости у 5-10 разів. Лідерами краудфандингу в Росії є Рlaneta.ru (більше 10,5 млн руб.), Boomstarter (4,7 млн руб.). Також існують інші проекти — С миру по нитке, Тугеза, Электронный благотворительный ящик.

Автор
співзасновник Великої Ідеї

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Метамодернізм намагається використовувати найкращі інструменти та стратегії минулого для того, щоб будувати оптимістичне майбутнє, і певною мірою є відображенням інформаційної сингулярності, яка охопила людство з появою глобальної мережі.