Вона дозволяє стати інвестором тому, хто вкладе в проект більше 1000 доларів.

Платформа почала роботу на початку березня 2013 року. На сьогодні на Smartmarket.net представлено 9 проектів, серед яких takeitnOW — мобільний сервіс бронювання та купівлі білетів у кіно, на виставки та концерти; Hippflow — сервіс, який дозволяє стартаперам інформувати інвесторів про хід реалізації проектів; Pick-Flick.com — веб-ресурс персональних відео-конференцій лікарів, юристів та інших спеціалісітів; 4Fingers — мобільна соціальна мережа для оцінювання місць та подій друзями. 

Команда SmartMarket.net робить ставку на підтримку мобільних та IT-проектів, але у перспективі планує розширити фокус. 

Платформа пропонує кожному бажаючому стати венчурним інвестором проекту та у майбутньому отримувати прибуток. Сьогодні середня сума інвестицій проектів складає 100 тисяч доларів. За оцінками SmartMarket.net, очікуваний дохід для інвестора може сягати 200%, якщо проект виконає умови контракту та вийде на 2-й раунд інвестицій.

Платформа об'єднує каталог презентацій проектів, опцію для інвестицій, що здійснюються за допомогою карток Visa та MasterCard, функцію голосування та організацію зустрічей інвесторів та авторів проекту.

SmartMarket.net — перша в Росії краудфандингова інвестиційна платформа. За оцінками експертів, російський ринок народного фінансування складає 2 мільйони доларів, однак до кінця 2013 року може вирости у 5-10 разів. Лідерами краудфандингу в Росії є Рlaneta.ru (більше 10,5 млн руб.), Boomstarter (4,7 млн руб.). Також існують інші проекти — С миру по нитке, Тугеза, Электронный благотворительный ящик.

Автор
співзасновник Великої Ідеї

Системи фінансових показників, які дають ресурс приймати управлінські рішення

Метамодернізм намагається використовувати найкращі інструменти та стратегії минулого для того, щоб будувати оптимістичне майбутнє, і певною мірою є відображенням інформаційної сингулярності, яка охопила людство з появою глобальної мережі.