The future will be confusing

The future will be confusing

1879 2 хвилини хв. читання
2.04.2013

ВЕЛИКА ІДЕЯ шукає оповідачів історій, журналістів та фотографів в українських містах.

Поряд з тим, що цю країну захоплено і невідомо, кому і коли її визволяти, ми маємо переконання, що усе починається з людини маленького та великого міста. Наші міста, наші площі та вулиці —  території, що нам ніколи по суті не належали, але саме ми, звичайні і незвичайні містяни, нашими діями, уявою та словом, проектами, підприємницькими і творчими ідеями будуємо наші міста щодня. 

ВЕЛИКА ІДЕЯ шукає знайомства та співпраці з українськими містами через його активних і небайдужих жителів — оповідачів історій, журналістів та фотографів.  

Про що ми пишемо? 

Про наше життя у наших містах, про молодих cамонайнятих, які вигадали собі професію, про тих, хто засновує енергійні спільноти, про міську владу, з якою знаходиться співпраця, про дії гарного сусіда, про жінку та її економічну силу, про можливості для молодих, красивих і небайдужих, про вулицю та її революцію... Ми пишемо у рубрики Живи! (екологія, їжа, спільноти, громадянське суспільство), Твори! (кіно, музика, література, дизайн, сучасне мистецтво, інновації, винаходи, технології), Будуй! (місто, розвиток територій, простори взаємодії, політика, реформи), Заробляй! (економіка, стартапи, соцпідприємництво, бізнес ідеї), Вчись! (можливості, освіта, діти), Будь! (активізм, протести, майбутнє, езотерика). 

Географія

Насамперед, шукаємо журналістів та фотографів з Одеси, Харкова, Херсону, Ужгорода, Дніпропетровська, Львова, Донецька, Сімферополя та Києва. Якщо ви раптом з іншого міста і ви — крутий писака чи фотограф, пишіть нам неодмінно, знайдеться місце і вам.

Умови співпраці ти вимоги

Потрібно вміти висловлюватись українською чи російською мовами. Якщо володієте обома + англійською, вам медаль! Співпраця здійснюється дистанційно. Оплата залежить від якості та форми матеріалу. Для журналістів — від 100 до 500 грн за текст. Для фотографів — за домовленістю. 

Як взяти участь у відборі?

1. Якщо ви вмієте писати, надішліть своє резюме та приклади матеріалів на адресу [email protected]; фотографам слід надсилати портфоліо 2. Розкажіть стисло про 5-ть цікавих особистостей вашого міста; 3. Претендентам на вакансію журналіста потрібно написати невеличке есе на тему «Яке наше українське майбутнє?».

Бонус

Трьох кращих претендетів буде запрошено на дводенну журналістську зустріч у Коктебель на початку травня 2013 року.

Автор
ВЕЛИКА ІДЕЯ — платформа фінансування проектів через Спільнокошт / медіа соціальних інновацій

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Освіта нового покоління спирається на цінності, як квінтесенцію людської мудрості різних епох і країн. За цією логікою навчання має фокусуватися на нових знаннях і дисциплінах, що ще не стали частиною загального культурного багажу.