1 травня у Києві відбудеться акція проти безробіття, зростання цін та свавілля олігархії.

 

1 травня об 11:00 біля пам'ятника Шевченку у Києві об’єднання «Боротьба» збере представників профспілок, активістів та студентів під соціальними гаслами. Зокрема, мітингувальники виступатимуть проти нового Трудового кодексу, пенсійної реформи, заборгованостей по зарплаті, приватизації Укрзалізниці, комерціалізації освіти та медицини. Організатори акції, спрямованої як проти влади, так і проти опозиції, закликають не мовчати і виходити на бій з системою.

Ще один марш за соціальну справедливість почнеться 1 травня об 11:00 біля пам’ятника арсенальцям «Гармата». Незалежна профспілка «Захист праці» планує вивести на вулиці кілька тисяч своїх соратників, що пройдуть від метро Арсенальна до Контрактової площі. Свій «Марш трудящих» організатори називають «альтернативним робітничим святом» та першою масовою профспілковою акцією без партійних прапорів.

О 12:30 біля метро Арсенальна почнеться ще один протестний марш «Хліба і волі». Анархісти, синдикалісти та феміністки також пройдуть колоною до Контрактової площі, де влаштують фестиваль самоорганізованих ініціатив. Вимоги цього маршу більш радикальні: 20-годинний робочий тиждень зі збереженням рівня зарплатні, зниження пенсійного віку до 50 років, безкоштовна і якісна освіта та охорона здоров’я.

Нарешті, представники «Лівої опозиції» свій цьогорічний марш проведуть в «серці індустрії України» – Кривому Розі. Ця акція почнеться о 13:00 біля Будинку культури металургів та виступатиме проти Трудового кодексу, невиплати зарплат та скорочень.

 

Системи фінансових показників, які дають ресурс приймати управлінські рішення

Роберт Халф дослідив відмінності роботи представників різних поколінь на робочому місці. Директорів компаній запитували: «У якій із наведених сфер ви бачите найбільші відмінності серед співробітників вашої компанії різних поколінь?» 30% відповіли, що в навичках спілкування, 26% — адаптації до змін, 23% відповіли, що в технічних навичках. Тільки 7% відповіли, що люди різних поколінь не відрізняються в роботі.