У Гані, В’єтнамі, Філіппінах байдужими є лише 1% населення.

Серед країн з перехідною економікою Росія лідирує за кількістю осіб, байдужих до навколишнього середовища. 15% росіян не проявляють жодних хвилювань щодо екологічної ситуації, повідомляє ресурс Co.Exist. Слідом за росіянами у рейтингу екологічної апатії йде Індія (10%) та Пакистан (9%), тоді як у Гані, В’єтнамі, Філіппінах байдужими є лише 1% населення.

Крім того, лише 8% росіян замислюються про вплив на середовище під час вибору виду транспортного засобу. Скромніший показник має лише Бразилія (4%).

Також Росія має найнижчий показник за кількістю переробленої вторинної сировини. Лише кожен четвертий росіянин за свій останній тиждень був причетний до повторного використання відходів. За цим показником також лідирують Філіппіни, де у повторному використанні відходів зізналися 77% респондентів. Також високі показники мають Бразилія (68%) та Сальвадор (67%).

Можна інтуїтивно припустити, що українські показники могли би бути цілком подібними до російських. Втім, як підсумовує дослідження, можливо, росіяни просто виявилися чеснішими за жителів інших країн.

Загалом у країнах з перехідною економікою все більше людей враховують екологічні мотиви при здійснені покупок. Наприклад, у Китаї число таких людей за минулий рік збільшилося на 6%.

Інфографіка — fastcoexist

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Ментори хочуть, щоб менті проявляли ініціативу і самі зверталися. Але, на жаль, в українському контексті це не працює, бо ми не звикли до менторства як культури. Має бути більше розуміння про нього для змін.