Німецькі студенти фотографують молодого лідера Північної Кореї на фоні побутових молодіжних колізій.

У своєму проекті «Сатира повсякденності» німецькі студенти Себастьян Кірхнер та Маркус Давидян поміщають фанерний макет Кім Чен Ина в урбаністичний контекст Берліна та Дрездена. Лютий диктатор Північної Кореї гуляє біля Берлінської стіни, йде на пікнік у ліс, гостює на весіллі, грається на дитячому майданчику, їсть піцу, слухає музику.

Відфотографовані кадри з фанерним лідером Північної Кореї викладають на спеціально створену сторінку у Facebook Kim on Tour. За місяць сторінка зібрала понад 7 тисяч фанів.

Автори ідеї зізнаються, що Кім Чен Ин нагадує їм малу роздратовану дитину, якій не вистачає ігор. Саме тому вони вирішили розмити серйозний образ 29-літнього диктатора сатиричною фантазією на тему «якби у диктатора була молодість».

Нагадаємо, Кім Чен Ин став секретарем Трудової партії Кореї минулого року після смерті свого батька Кім Чен Іра. Після цього з Пхеньяну не раз доносилися погрози ядерній безпеці світу.

Системи фінансових показників, які дають ресурс приймати управлінські рішення

«Ми стадні тварини і залишаємося ними тому, що в стаді маємо більшу силу. Поодинці ми мало чого варті. Ні як поодинокий хуліган, ні як поодинокий чернець, ні як поодинокий солдат. У всякому разі, у більшості випадків. Тому ми об’єднуємося наперекір всьому неоліберальному прагненню до індивідуалізму».