Німецькі студенти фотографують молодого лідера Північної Кореї на фоні побутових молодіжних колізій.

У своєму проекті «Сатира повсякденності» німецькі студенти Себастьян Кірхнер та Маркус Давидян поміщають фанерний макет Кім Чен Ина в урбаністичний контекст Берліна та Дрездена. Лютий диктатор Північної Кореї гуляє біля Берлінської стіни, йде на пікнік у ліс, гостює на весіллі, грається на дитячому майданчику, їсть піцу, слухає музику.

Відфотографовані кадри з фанерним лідером Північної Кореї викладають на спеціально створену сторінку у Facebook Kim on Tour. За місяць сторінка зібрала понад 7 тисяч фанів.

Автори ідеї зізнаються, що Кім Чен Ин нагадує їм малу роздратовану дитину, якій не вистачає ігор. Саме тому вони вирішили розмити серйозний образ 29-літнього диктатора сатиричною фантазією на тему «якби у диктатора була молодість».

Нагадаємо, Кім Чен Ин став секретарем Трудової партії Кореї минулого року після смерті свого батька Кім Чен Іра. Після цього з Пхеньяну не раз доносилися погрози ядерній безпеці світу.

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Ідеї учасників, які дані збирати, якою буде башта, виникали та змінювалися майже щодня, а з ними змінювалися й вони самі, і моє бачення, і наші розмови. Але якою б не була башта, вона буде «їхньою». Це буде історія про село, яке нарешті привласнюється, тому що стає їм відоме, власноруч вивчене. Те, що ми знаємо, не може бути відчуженим.