Британець вигадав, як незалежним професіоналам знаходити нові простори для роботи.

Новий проект Free Desk Here пропонує компаніям ділитися своїм креативним простором з незалежними фрілансерами. При цьому гості можуть працювати в новому офісі над своїми власними задумами, а не над проектами компанії.

У випадку такої співпраці одні професіонали зможуть знайомитися з іншими, а творчі колективи матимуть змогу поглянути на себе зі сторони.

Згідно з правилами сервісу, гості-фрілансери можуть використовувати творчий простір цілком безкоштовно. Їм дозволяється користуватися інтернетом, кухнею, туалетами компаній, проте вони не можуть використовувати офіси в неробочий час, вмикати в них свою музику, користуватися конферц-залами. Крім того, вони мають бути відкриті до обміну ідеями зі штатними працівниками компаній-хостів.

Для участі у програмі компанії достатньо сфотографувати вільне місце у своєму офісі разом з фірмовим написом Free Desk Here і вказати, з яким саме професіоналом вони готові ділитися простором – дизайнером, письменником або просто цікавою людиною.

Наразі на сайті Free Desk Here є пропозиції зайняти вільні місця в Берліні, Шанхаї, Мельбурні, Санкт-Петербурзі.

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Із сімдесяти опитаних Українським Інститутом Майбутнього експертів та практиків 46, що складають 70 %, оцінили ймовірність збереження ручного режиму керування освітою на місцях на 9-10 балів за десятибальною шкалою.