100 слів: Саджайте рослини, а не людей!

100 слів: Саджайте рослини, а не людей!

111 1 хвилина хв. читання
17.05.2013

У Києві пройде Конопляний Марш проти міліцейського беззаконня.

18 травня о 13:00 в Києві пройде хода за реформування державної політики щодо алкоголю, тютюну, наркотиків. Почнеться Марш Свободи на Михайлівській площі з виступу вуличного театру.

Учасники Маршу мають дві основні вимоги. Перша – внесення змін до чинного законодавства щодо наркотиків, зокрема ратифікація Національної стратегії щодо наркотиків. Друга – декриміналізація частини 1 статті 309 Кримінального кодексу України, яка стосується виробництва, придбання та зберігання наркотичних засобів без мети збуту. За словами організаторів Маршу, саме ця правова норма є причиною найбільшої кількості зловживань та корупції. На думку прихильників події, її декриміналізація дозволить спрямувати зусилля міліції на боротьбу зі справжньою наркозлочинністю.

Учасники вийдуть на Марш під гаслами «Немає жертв – немає злочину», «Штраф замість викупу!».

Марш Свободи фінансується народним коштом. За внесок від 50 грн. в подарунок організатори обіцяють регулярне та фемінізоване сортове насіння швейцарської селекції.

18 травня у Києві пройде ще один марш, спрямований на захист права на аборт. Ця подія розпочнеться біля метро «Арсенальна» об 11:00.

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Гра «Місто Синергія» сприяє розвитку спільної мови для команди, що підвищує їх адаптивність та винахідливість у спільних діях.