Клуб бізнес-участі Go Biggga! Перша зустріч

Клуб бізнес-участі Go Biggga! Перша зустріч

56 1 хвилина хв. читання
16.11.2021

NGO Garage Gang [власник платформи участі Велика Ідея] заснував клуб бізнес-участі “Go BiGGGA! for talents relations як простір для взаємодії, дослідження та впровадження інноваційних інструментів для цілісності та продуктивності організацій. Мета клубу:спільно з бізнесом творити «нове можливе» для екосистеми талантів.

 

Перша клубна зустріч  “Go BiGGGA!” відбулась в камерній атмосфері серед лідерів команд та керівників HR, готових зосередити увагу на внутрішній культурі організації та спроможності до зростання. Цикл обговорення професійних викликів і фахових рішень розпочали з супервізії “Лідерство, Сенси і Баланс” з Наталею Ренською.

 

 

 

Наталья Ренская, організаційний та індивідуальний коуч, засновницяThink-Tank "Culture & Processes" розкрила феномен лідерства та екологічного менеджменту команд з точки зору 4 мотивацій та 4 екзистенційних данностей - фундаментальних умов для наповненого існування людини.

 

 

В нових умовах роботи, спричинених пандемією, для розподілених команд та керівників по взаємодії з талантами вкрай важливим став пошук нових культурних практик для підтримання рівня продуктивності та емоційного балансу працівників.

 

Лекторка Наталя Ренська запропонувала учасникам порефлексувати над сенсовими запитаннями:

 

  • Де ви можете знайти підтримку для себе, щоб відчувати себе спокійно навіть при “пожежах”?

 

  • На що я зазвичай приділяю час? Чи я витрачаю час на цінні речі, на які варто витрачати свій час? 

 

  • Які зміни відбулися в моєму житті під час переходу на дистанційну роботу? 

 

Пропонуємо переглянути презентацію про менеджмент команд та лідерство з точки зору 4 мотивацій та 4 екзистенційних данностей та кожному-(ій) вас замислитись і пошукати відповіді, які резонують особисто вам і вашій команді.

 

 Презентація: https://drive.google.com/file/d/1x9xMoxSq8LqKEOekhcOLjUPtUQrVNDxD/preview

 

 

Кульмінаційною частиною супервізії стала сесія обміну питаннями та відповідями з талановитою лекторкою. Команда клубу вдячна Наталі Ренській за мотивуючі сенси, а учасникам за цікаві та змістовні кейси і відкритість до нових форм співтворчості. 

 

 

 

Запрошуємо приєднатись до Telegram-каналу Go BiGGGA! сlub і слідкувати за анонсами коли і де відбудеться наступна клубна зустріч в змішаному форматі [оффлайн + онлайн] на тему “Збалансована команда і як її вирощувати.

 


Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Упражнение по технике коллажа может быть вводным для разговора об эпохе постмодернизма, которая начинается в начале XX века и по мнению экспертов, продолжается до сегодня.