110 %
 • 5 500зібрано (з 5 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Інтерактивний мистецький проект-містифікація, який відтворює поетику міста Львова через взаємодію зі світовою художньою спадщиною

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

«Сни про Львів» – це інтерактивний мистецький проект-містифікація, здатний відтворити динамічну взаємодію української сучасності зі світовою культурною спадщиною та поєднати діяльність людей з різних культурних шарів: соціального, мистецького, туристичного тощо.

Концепція проекту полягає у відкритому діалозі двох незалежних та, водночас, поєднаних у часі та просторі площин художнього полотна, де у ігровій інтерпретації відбувається зустріч світових майстрів живопису з одного боку картини та сучасного глядача – з протилежного.

В рамках проекту декілька ініціативних художників, що їх звела гуртом велика ідея, збираються створити картини-містифікації, своєрідні «запрошення» до Львова таких видатних художників, як Ван Гог і Далі, Шагал і Магрітт, Моне і Малевич. Згідно задуму буде написано серію з 20-и картин-копій шедеврів відомих світових митців із темою міста Львова у кожній.

Під час виставки-продажу створених робіт, яка відбудеться за підтримки Львівської Міської Ради, львівяни та гості-мандрівники стануть свідками «відвідин» Львова світовими митцями, що їх результатом стали відтворені на художніх полотнах уявні сни про це місто. Роботи експонуватимуться разом з додатковою інформацією про оригінал та його автора. Перша тестова робота «Зоряна ніч» Вінсента Ван-Гога вже чекає на свого власника.

Разом із виставкою робіт вийде друком колекція листівок із репродукціями написаних полотен, які слугуватимуть своїм отримувачам своєрідними запрошеннями відвідати Львів. Таким чином проект «Сни про Львів» гармонійно поєднається із туристичними репрезентаціями міста Львова.

Отримані від продажу картин та листівок кошти будуть перераховані на благородні справи БФ "Доктор Клоун".

Долучившись до ініціативи через спільнокошт, ви підтримуєте конструктивний колообіг ідей, людей і речей. Вітається фінансова підтримка з боку організацій і компаній, які у якості подяки отримають офіційний рекламний простір на листівках.

Ваша підтримка дозволить ініціативній групі проекту зібрати кошти на придбання художніх матеріалів, оформлення картин, а також на роздрук першого тиражу набору листівок «Сни про Львів».

Не думайте, що від вас нічого не залежить. Долучайтеся! На кожного доброчинця чекає винагорода!

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 7
 • Внесок від 20 грн

  У якості винагороди Ви отримаєте поштівку із репродукцією однієї з намальованих нами картин.

  7 доброчинців

 • Внесок від 50 грн

  На знак подяки Ви отримаєте доступ до завантаження обраної Вами репродукції у високій якості, яку зможете роздрукувати як плакат чи принт.

  2 доброчинці

 • Внесок від 100 грн

  Ми вдячні Вам за підтримку і хочемо подарувати Вам набір оригінальних поштових листівок-репродукцій, якими Ви зможете потішити себе і своїх друзів.

  7 доброчинців

 • Внесок від 150 грн

  Дякуємо Вам! Ви отримаєте набір подарункових листівок і лінк на завантаження якісної репродукції будь-якої картини на Ваш вибір.

  3 доброчинці

 • Внесок від 200 грн

  Щиро вдячні вам! За такий внесок Ви отримаєте календар з нашими репродукціями на 2014 рік.

  3 доброчинці

 • Внесок від 500 грн

  Дякуємо Вам! Ви отримаєте маленьку копію будь-якої картини з нашого проекту, роздруковану на полотні.

  2 доброчинці

 • Внесок від 1000 грн

  На знак подяки ми намалюємо картину на Ваше замовлення в рамках концепції проекту "Сни про Львів"!

  1 доброчинець

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

30 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Вокс Україна: Зробимо державне управління кращим

  Краще державне управління - це вищий добробут кожного. Ми створюємо запит на якісне держуправління, допомагаємо розробляти рішення в інтересах суспільства та оцінюємо прогрес реформ.

  Максим
  Скубенко
  • 224
  • 183
   днів
  • 0
   грн
 • Українці XYZ - книга про 3 покоління молодих людей

  Книга-альбом вернакулярної (аматорської) фотографії з унікальним дослідженням побуту молодих українців трьох поколінь. Паперова “машину часу” – 30 років на 300 сторінках.

  Ukraine
  XYZ
  • 96
  • 45
   днів
  • 0
   грн