15 %
 • 8 384зібрано (з 55 000 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

Дія розгортається в певному історичному проміжку, коли козаки захищали мирний народ від набігів різних чужинців

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

«Козацька слава» - карткова рольова гра з елементами стратегії. Дія гри розгортається в певному історичному проміжку, коли козаки захищали мирний народ від набігів різних чужинців. Таким чином, гравець має можливість відчути дух свободи та боротьби. Разом з цим, буде також реалізована можливість грати за сторону агресора – в даній грі це буде таке собі «Ханство», під яким розуміються монголо-татарські та інші загарбники, що регулярно намагались зробити словянські народи своїми підданими.

Гра все ще в розробці, плануємо запустити тестову версію до кінця осені, однак відкрита підписка на попердню реєстрацію у грі.

Художником гри є відомий в Україні митець Святослав Пащук. В цілому команда гри налічує 6 чоловік, а також ще кілька прихильних гравців, що усіма силами допомагають розвитку та популяризації гри.

Щодо локалізації. У грі Ви зможете обрати одну з трьох мов – українську, російську або англійську. Мова визначатиметься за налаштуваннями інтернет-оглядача, разом з цим Ви завжди зможете змінити їх вже у самій грі. Після реєстрації гравця мова буде зберігатись у налаштуваннях його ігрового профілю.

Тепер трішки більше по геймплею. Отже, з самого початку гравцю буде запропоновано пройти коротенький але цікавий туторіал, після чого отримані результати можна буде зберегти через реєстрацію у грі. Для реєстрації гравець зможе використати свої інсуючі акаунти в соціальних мережах. Обравши расу, гравець також може вибрати який тип героя йому більше до вподоби – лідер (можливість брати більше та потужніші карти у бій), чарівник (можливість аналогічно щодо магії) чи майстер (який може брати потужнішу та важчу зброю, а також виготовляти чи купляти інженерні споруди – вежі, катапульти, гармати, гранати і так далі).

Зібрані кошти підуть в основному на програмування онлайн версії проекту та оплату роботи художника. Після релізу гра буде фінансуватись самими гравцями шляхом купівлі ігрової валюти та платних версій гри.

Якщо Вам сподобалась наша ідея, і Ви маєте бажання долучитись до створення нашої гри, долучайтесь. Кожен внесок буде прийнятий з вдячністю та пришвидшить реалізацію нашого задуму.

 

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 6
 • Внесок від 20 грн

  Ви одним із перших зможете випробувати гру + платна версія гри «Козацька слава» для андроїд пристрою у подарунок

  15 доброчинців

  9985 залишилось

 • Внесок від 50 грн

  Преміум акаунт в онлайн грі + платна версія гри «Козацька слава» для андроїд пристрою у подарунок

  18 доброчинців

 • Внесок від 100 грн

  Кишеньковий календарик на 2014 рік оформлений батальною сценою із головної сторінки гри + преміум акаунт в онлайн грі + платна версія гри «Козацька слава» для андроїд пристрою у подарунок

  8 доброчинців

  992 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Горнятко із зображенням будь-якого героя гри на вибір + преміум акаунт в онлайн грі + платна версія гри «Козацька слава» для андроїд пристрою у подарунок

  4 доброчинці

  96 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Модна кепка із зображенням логотипу гри + преміум акаунт в онлайн грі + платна версія гри «Козацька слава» для андроїд пристрою у подарунок + комплект ігрових обладунків названий Вашим іменем

  0 доброчинців

  50 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Футболка з логотипом гри та героями + преміум акаунт в онлайн грі + платна версія гри «Козацька слава» + комплект ігрових обладунків + створимо карту персонально під Ваше замовлення

  4 доброчинці

  21 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

21 проект зараз чекає твоєї підтримки

 • Тепловізор для стрільців ТрО з Півдня України

  Стрілецька бригада з Миколаївської області просить допомогти купити тепловізор. | Shooting brigade from Mykolaiv Region asks for help in buying a thermographic camera.

  Вікторія
  Хорошилова
  • 18
  • 90
   днів
  • 0
   грн
 • FreeDom house

  Створення модульного житла для біженцiв - "FreeDom house", яке після нашої перемоги перетвориться в міні - готелі для заміського відпочинку !

  Роман
  Фролов
  • 4
  • 100
   днів
  • 0
   грн