Гра «Козацька слава»

 Гра «Козацька слава»

15%

59 доброчинців

8 384зібрано (з 55 000 грн)

0 год. залишилось

Нажаль, проєкт не зміг зібрати необхідну суму коштів

Дія розгортається в певному історичному проміжку, коли козаки захищали мирний народ від набігів різних чужинців

«Козацька слава» - карткова рольова гра з елементами стратегії. Дія гри розгортається в певному історичному проміжку, коли козаки захищали мирний народ від набігів різних чужинців. Таким чином, гравець має можливість відчути дух свободи та боротьби. Разом з цим, буде також реалізована можливість грати за сторону агресора – в даній грі це буде таке собі «Ханство», під яким розуміються монголо-татарські та інші загарбники, що регулярно намагались зробити словянські народи своїми підданими.

Гра все ще в розробці, плануємо запустити тестову версію до кінця осені, однак відкрита підписка на попердню реєстрацію у грі.

Художником гри є відомий в Україні митець Святослав Пащук. В цілому команда гри налічує 6 чоловік, а також ще кілька прихильних гравців, що усіма силами допомагають розвитку та популяризації гри.

Щодо локалізації. У грі Ви зможете обрати одну з трьох мов – українську, російську або англійську. Мова визначатиметься за налаштуваннями інтернет-оглядача, разом з цим Ви завжди зможете змінити їх вже у самій грі. Після реєстрації гравця мова буде зберігатись у налаштуваннях його ігрового профілю.

Тепер трішки більше по геймплею. Отже, з самого початку гравцю буде запропоновано пройти коротенький але цікавий туторіал, після чого отримані результати можна буде зберегти через реєстрацію у грі. Для реєстрації гравець зможе використати свої інсуючі акаунти в соціальних мережах. Обравши расу, гравець також може вибрати який тип героя йому більше до вподоби – лідер (можливість брати більше та потужніші карти у бій), чарівник (можливість аналогічно щодо магії) чи майстер (який може брати потужнішу та важчу зброю, а також виготовляти чи купляти інженерні споруди – вежі, катапульти, гармати, гранати і так далі).

Зібрані кошти підуть в основному на програмування онлайн версії проекту та оплату роботи художника. Після релізу гра буде фінансуватись самими гравцями шляхом купівлі ігрової валюти та платних версій гри.

Якщо Вам сподобалась наша ідея, і Ви маєте бажання долучитись до створення нашої гри, долучайтесь. Кожен внесок буде прийнятий з вдячністю та пришвидшить реалізацію нашого задуму.

 

Винагороди

Підтримайте проєкт та оберіть винагороду

 • Внесок від 20 грн

  Ви одним із перших зможете випробувати гру + платна версія гри «Козацька слава» для андроїд пристрою у подарунок

  15 доброчинців

  9985 залишилось

 • Внесок від 50 грн

  Преміум акаунт в онлайн грі + платна версія гри «Козацька слава» для андроїд пристрою у подарунок

  18 доброчинців

 • Внесок від 100 грн

  Кишеньковий календарик на 2014 рік оформлений батальною сценою із головної сторінки гри + преміум акаунт в онлайн грі + платна версія гри «Козацька слава» для андроїд пристрою у подарунок

  8 доброчинців

  992 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Горнятко із зображенням будь-якого героя гри на вибір + преміум акаунт в онлайн грі + платна версія гри «Козацька слава» для андроїд пристрою у подарунок

  4 доброчинці

  96 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Модна кепка із зображенням логотипу гри + преміум акаунт в онлайн грі + платна версія гри «Козацька слава» для андроїд пристрою у подарунок + комплект ігрових обладунків названий Вашим іменем

  0 доброчинців

  50 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Футболка з логотипом гри та героями + преміум акаунт в онлайн грі + платна версія гри «Козацька слава» + комплект ігрових обладунків + створимо карту персонально під Ваше замовлення

  4 доброчинці

  21 залишилось

Контакти проєкту

Соціальні мережі та інші посилання проєкту

Команда

Спільнокошт

Внески доброчинців у проєкт

Блог

Відомості про здійснення проєкту

Ділитись з друзями

Цікаво також

12 проєктів зараз чекають на твою підтримку

Будь ласка, авторизуйтесь!

Заповніть всі поля, щоб увійти в особистий кабінет.

Реєстрація

Заповніть всі поля, щоб приєднатися до Великої Ідеї.

Забули пароль? Натисніть, щоб відновити.

Або швидко зареєструйтеся

Натискаючи кнопку 'Зареєструватися' ви погоджуєтесь з умовами конфіденційності, правилами сайту та спільнокошту.

Відновлення паролю

Введіть зареєстрованний email, щоб отримати інструкцію по відновленню паролю.

Новий пароль

Встановіть новий пароль для вашого акаунта на Big Idea.

Відновлення паролю

Якщо ваш email було зареєстровано, ви отримаєте інструкція по відновленню пароля на пошту.

Ваш пароль було змінено. За бажанням ви можете його змінити також в особистому кабінеті.

Постав питання команді проєкту