Міні-фестиваль «Зелена Сцена»

 Міні-фестиваль «Зелена Сцена»

100%

69 доброчинців

28 252зібрано (з 28 000 грн)

0 год. залишилось

Збір коштів завершено

Творча платформа у центрі Чернігова, що об'єднує в собі різні напрями мистецтва протягом п'яти теплих місяців

Блог

Відомості про здійснення проєкту

Що таке «Зелена Сцена»?

«Зелена Сцена» - це міні-фестиваль, що відбувається кожної п’ятниці у самому центрі Чернігова протягом 5 теплих місяців: з початку травня до кінця вересня. Ми стартували 2012-го, а цього року вже готуємо третій сезон проекту.

«Зелена Сцена» - це творчий простір, вільний від сірості та шаблонів. Кожної п'ятниці з 16-ї до 23-ї вечора в самому центрі стародавнього Чернігова відбувається унікальне культурне варево: виступи музикантів, фотографічні та художні виставки, алея майстрів, поетичні читання, театральні перформанси та вистави, майстер-класи, майданчик дитячої творчості. Головною  особливістю виступів музичних колективів є їх живе, акустичне або напівакустичне звучання і безпосередня близькість та контакт з глядачем. За два сезони, в  проекті взяли участь музиканти з багатьох українських міст, а також Росії та Молдови.

Навіщо це нам?

Ми втомились від шаблонних та нудних псевдо-культурних подій, втомились від подій «для галочки» і вирішили самі спробувати змінювати культурний простір навколо себе. За два роки проект «Зелена Сцена» став достатньо популярний як серед самих чернігівців, так і серед гостей міста. Всі подїї на «Зеленій Сцені» безкоштовні для глядачів та відвідувачів. А наші гості - це люди абсолютно різного віку, соціального статусу. Але всіх обєднує живе спілкування, потяг до творчості, свобода. Власне, якщо чесно, то починали ми цей проект тому, що нам самим не вистачало чогось подібного.

Хто ми є?

Проект «Зелена Сцена» організовує творча агенція «ЧЕ Студія» - це команда молодих та ініціативних людей, які об’єднались п’ять років тому для створення цікавих культурних проектів в Чернігові, створення вільного творчого простору. Головні напрямки нашої діяльності: музичні виступи, художні та фотовиставки, майстер-класи від майстрів хенд-мейду тощо. Тобто все те, що так чи інакше пов’язано з творчістю. Ми принципово не просимо допомоги у політиків та влади, не дозволяючи їм вказувати нам, яких артистів запрошувати, які саме виставки проводити. До фінансування наших проектів ми залучаємо перш за все місцевих бізнесменів та городян.

Середній вік нашої команди 30-35 років. Всього близько 10 людей: видавці, музиканти, дизайнери, продюсери, фотографи, художники, журналісти. Кожен є куратором певного напрямку діяльності.

Що буде на “Зеленій Сцені” в 2014-му?

Багато людей чекають на фестиваль у 2014 році. Серед учасників передбачаються як відомі колективи, гурти, митці  так і зовсім молоді. І хоча основна програма учасників  буде сформована наприкінці квітня, проект передбачає можливість долучитись до фестивалю протягом усього часу проведення.

Головне наше завдання на цей рік - будівництво сучасної малої критої сцени в Чернігові, на базі якої, власне, і відбувається проект. Але на це ми спробуємо знайти фінансування самостійно. Також у цьому році ми хочемо оновити обладнання для фотографічних  і художніх експозицій. Ще одна з ініціатив цього року – щотижневі відкриті кінопокази. А також: буккросинг, газета та сайт фестивалю, організація “Зеленої лавки” – фан-магазину проекту.

Долучайтеся!

 Чернігівці, долучайтеся до проекту! Давайте разом робити життя нашого стародавнього міста живим, яскравим і вільним!

Кияни та наші гості з інших міст, ми будемо дуже раді будь-якій допомозі нашому проекту. Ми щиро і з відкритим серцем робимо цей фестиваль, і хочеми показати всім гостям інший, цікавим і різноманітний Чернігів. Тож долучайтеся і приїздіть на уік-енд до нас на “Зелену Сцену”. Все, що ви побачите і почуєте, буде зроблене і з вашою допомогою в тому числі. До зустрчі!

На що нам потрібні кошти?

Великий плюс у тому, що наша команда дуже заряджена на довгу і результативну роботу, тому проект у будь-якому разі відбудеться. Але за вашою допомогою він може стати цікавішим і ширшим.

Кошти, які ми хочемо зібрати, ми направимо на придбання необхідного обладнання. Це сучасні виставкові вуличні стенди для організації мобільних художніх та фото-виставок. Ті виставкові стенди, що є в нас тепер, морально застаріли та за два роки експлуатації мають доволі кепьский стан. Ескіз-проект нових виставкових стендів ми розміщуємо тут. Вони легко монтуються у різних конфігураціях в залежності від кількості творчих робіт. Це дуже зручно та суттєво економить час і нерви як організаторам, так і митцям. Вартість такого обладнання складає близько 28 тис. грн. Зібрати необхідну суму плануємо до кінця серпня.

Долучайтеся!

Винагороди

Підтримайте проєкт та оберіть винагороду

 • Внесок від 20 грн

  Електронна листівка від команди проекту з репродукцією роботи чернігівської художниці Олени Загребіної

  5 доброчинців

  95 залишилось

 • Внесок від 50 грн

  Брендована сувенірна продукція фестивалю

  5 доброчинців

  95 залишилось

 • Внесок від 50 грн

  Компакт-диск "Слухай Че". Музична презентація міста, добірка треків від кращіх чернігівських виконавців

  4 доброчинці

  46 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Еко-торба від партнера проекту міжнародного фестивалю CHERNIHIV JAZZ OPEN

  14 доброчинців

  36 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Керамічний сувенір від народного майстра Дмитра Пищура

  2 доброчинці

  28 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Квиток на фестиваль CHERNIHIV JAZZ OPEN 2014

  3 доброчинці

  17 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Денна екскурсія містом, зі смачним обідом в одній з ресторацій Чернігова. Відвідання "Зеленої Сцени" на правах почесного гостя

  2 доброчинці

  3 залишилось

Контакти проєкту

Соціальні мережі та інші посилання проєкту

Команда

Спільнокошт

Внески доброчинців у проєкт

Ділитись з друзями

Цікаво також

11 проєктів зараз чекають на твою підтримку

Будь ласка, авторизуйтесь!

Заповніть всі поля, щоб увійти в особистий кабінет.

Реєстрація

Заповніть всі поля, щоб приєднатися до Великої Ідеї.

Забули пароль? Натисніть, щоб відновити.

Або швидко зареєструйтеся

Натискаючи кнопку 'Зареєструватися' ви погоджуєтесь з умовами конфіденційності, правилами сайту та спільнокошту.

Відновлення паролю

Введіть зареєстрованний email, щоб отримати інструкцію по відновленню паролю.

Новий пароль

Встановіть новий пароль для вашого акаунта на Big Idea.

Відновлення паролю

Якщо ваш email було зареєстровано, ви отримаєте інструкція по відновленню пароля на пошту.

Ваш пароль було змінено. За бажанням ви можете його змінити також в особистому кабінеті.

Постав питання команді проєкту