168 %
 • 84 072зібрано (з 50 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Зелене соціальне підприємство, що переробляє використаний пластик одразу у нові речі, в простий і доступний спосіб

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Факт: з усього пластику, що використовує людство, тільки 10% переробляється. Решта 90% отруює життя мешканцям Землі.

Чому це відбувається? Щоб повернути пластик у новий цикл використання, застосовують складне технологічне обладнання, затрати на яке можна компенсувати лише великим товарообігом. Тому поза великими містами переробка відходів донині була економічно недоцільною. Ми пропонуємо змінювати цей підхід.

Майстерня ZELENEW створює обладнання, яке допомагає одноразовому пластику знову служити людям. Це невелике виробництво переробляє пластикові відходи у нові продукти одразу, минаючи складні і затратні технологічні процеси.

Твоя підтримка проекту не лише захистить річки та природу від понад 500 000 пластикових пляшок на рік, а й сприятиме благоустрою громадського середовища.

Zelenew

Що ми взяли за основу? 

Проста і доступна технологія голандського дизайнера Дейва Хаккенса PreciousPlastic дозволяє відмовитись від дорогого промислового обладнання і без проблем розміщається навіть у гаражі. Пластик подрібнюється, нагрівається і легко нашаровується на заготовку або запікається у формі, розмір і обриси якої обмежує тільки фантазія дизайнера.

На виході ми отримуємо прості та практичні речі для домашнього побуту і благоустрою: декор, світильники, оригінальні меблі, контейнери для зберігання та сортування, покриття для поверхонь та багато корисних речей для дому та вулиці.

Ця технологія настільки гнучка, що нагадує ручний 3D – принтер, яким можна виготовляти нові вироби хоч у єдиному екземплярі, даючи простір для дизайнерських експериментів. Для їх створення підходять пластикові відходи будь-якого виду та кольору.

ZELENEW – це соціально відповідальне підприємство

Прибуток спрямовуватиметься на втілення важливих соціальних ініціатив, які потребують фінансування, але за своєю природою не можуть бути комерційними.

Підтримавши нашу кампанію на Спільнокошті, ти зможеш обирати, на який з проектів будуть спрямовані кошти. Ми хочемо, щоб прецедент успішного «зеленого» підприємництва, почавшись зі Львова, став звичайною справою і в інших містах.

Для чого нам потрібна твоя допомога?

Ми віримо, що ресайклінг стане буденним явищем навіть у невеличких містах і селах, де відходи переробляються локально і для локальних потреб. 

Необхідний мінімум обладнання для старту майстерні – це подрібнювач пластику, екструдер, моделювальний стіл та заготовки виробів. Сума, яку ми збираємо на Спільнокошті, йде саме на їх створення. Усе допоміжне і експериментальне устаткування робиться власноруч – на кошти, залучені з інших джерел. 

Допоможи зробити інструменти виробництва речей з пластикового брухту такими ж простими й доступними, як швейна машинка.

Партнер проекту

 • Pact, Inc. в Україні

  Підтримує проекти в рамках програми «Посилюй Добрі Рішення», яка створює умови для розвитку команд у сферах освіти, здоров'я, безпеки, транспорту, прав людини та відповідального підприємництва

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 7
 • Внесок від 25 грн

  Ми з задоволенням проведемо вам екскурсію майстернею і покажемо процес зсередини

  28 доброчинців

  222 залишилось

 • Внесок від 50 грн

  На вас чекатиме оригінальна ручка з пластику, зібраного в екологічно чистому карпатському регіоні (:

  87 доброчинців

  113 залишилось

 • Внесок від 150 грн

  Ви отримаєте на згадку унікальний магніт з переробленого пластику та клубну картку

  31 доброчинець

  119 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Ви станете власником екоторби з прінтом ZELENEW. На додачу - сувенірний магніт з переробленого пластику

  29 доброчинців

  71 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  К̶р̶а̶с̶н̶о̶ Зелено дякуємо! Для Вас ми створимо оригінальний світильник на згадку про те, як нам приємно мати з Вами справу! Це окрім торби і магніту, ясна річ)

  24 доброчинці

  1 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Дякуємо Вам! Ви отримаєте набір компактних розкладних контейнерів для сортування відходів, щоб дбати про довкілля прямо вдома

  3 доброчинці

  7 залишилось

 • Внесок від 3000 грн

  Ого-го! Схоже, екодизайн - це ваша справжня пристрасть! Ми з задоволенням створимо будь-яке крісло на Ваше персональне замовлення!

  3 доброчинці

  2 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

32 проекти зараз чекають твоєї підтримки

 • DONBAS FRONTLINER - репортерське інтерактивне медіа

  Збираємо кошти на польову роботу та розвиток незалежного репортерського інтерактивного медіа про військовий конфлікт та гібридну війну РФ проти України.

  Андрій
  Дубчак
  • 16
  • 180
   днів
  • 0
   грн
 • Платформа «Острів» на Солом'янці

  Інституційний спільнокошт для нас - це можливість більше ділитися тим, що ми закумулювали на платформі, розвиватися та розширювати спільноту. Ми запустимо резиденції, стажування, тематичні події

  Платформа
  Острів
  • 275
  • 1081
   днів
  • 0
   грн