100 %
 • 4 963зібрано (з 4 950 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Підтримайте нове місце відкриття творчої натури молодих людей, нові знайомства та живе спілкування при обговоренні «думаючих» та мотивуючих фільмів

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Блогів 16

Історія

На території Львівського інституту менеджменту через місяць стартує проект Кіноклуб «Бруківочка» - міні-проект підлітків, учасників проекту «Квиток до успіху». Ще юні, та повні ініціативи учасники проекту бажають зробити і свій внесок до побудови сильної нації, успішної держави.

Завдяки внескам доброчинців платформи Велика Ідея вдалось допомогти понад 40 підліткам у Львові. Даний кіноклуб є результатом участі цих дітей у розвитковому проекті «Квиток до успіху». Звіти діяльності минулих проектів на Спільнокошті: Квиток до успіху, Квиток до успіху: Взаємна допомога та Квиток до успіху для підлітків з Криму.

Метою кіноклубу є сформувати територію розвитку особистості підлітків через перегляд інтелектуального кіно та обговорення, забезпечення якісного проведення вільного часу, що розвиває комунікабельність та розширює світогляд підлітків. Адже у підлітковому віці посилена потреба у спілкуванні з однолітками, що супроводжується емоційною вразливістю, протестом проти встановлених правил і порядків, прагненням до незалежності, самостійності й самоствердження себе як особистості. Саме в цей період дуже важливе морально-культурне виховання, якого так не вистачає у школах, на яке у батьків все менше часу.

кінопокази, підтримати, благодійність

Наші цілі і завдання:

Популяризуємо фільми, що заставляють думати

Виховуємо нове покоління свідомих людей через кінопокази

Формуємо територію розвитку особистості підлітків

Вчимо мислити та аналізувати молодих людей, а також розвиваємо комунікабельність

Забезпечуємо яскраве проведення вільного часу школярів та молоді

Чому саме Кіноклуб?

Бруківочка – це місце відкриття творчої натури кожного; самоствердження себе як особистості. Бруківочка – це живе спілкування, якого часто бракує в сучасному інформаційному світі, нові друзі і знайомства. Бруківочка – це фільми різноманітної тематики, що збагачує і розширює світогляд (усі люди різні та кольорові). Бруківочка – це позитивний внесок у розвиток суспільства і держави.

На що будуть використані кошти?

Кошти потрібні на закупівлю проекторного обладнання, а також на покриття адміністративних витрат, пов'язаних із кінопоказами.

Кіноклуб Бруківочка стартуватиме з 20 серпня 2014 року. Перегляди фільмів відбуватимуться двічі на місяць. Тривалість даного проекту - 1 рік.

У планах - спільні кінопокази із мистецькими об'єднаннями Львова, що показуватимуть суспільству, що молоді люди у 15 років також вміють думати, аналізувати, втілювати власні мрії та ідеї у життя

Кіноклуб «Бруківочка» - це живе спілкування, якого так бракує у сучасному інформаційному суспільстві, це можливість розкриття творчої натури, розширення світогляду, джерело натхнення та духовного розвитку. Адже різні люди – різні погляди. Втому числі це нові друзі, приємні хвилини, враження та емоції. Адже світ фільмів додає нового смаку реальності.

Разом ми можемо багато! Щиро вдячні за вашу підтримку.

 

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 11
 • Внесок від 1 грн

  Ми надзвичайно вдячні за Ваш внесок. Разом ми можемо багато!

  1 доброчинець

 • Внесок від 25 грн

  Орігамі, зроблене з любов’ю, для Вас від учасниками проекту «Квиток до успіху»

  1 доброчинець

 • Внесок від 50 грн

  Одна із аматорських світлин, створених підлітками проекту «Квиток до успіху», які були презентовані на соціальній фотовиставці про бездомних тварин «Для дружби не важлива порода»

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Ви отримаєте на свою електронну адресу список фільмів, які змінять ваше життя. Мотивуючі фільми; розвиткові фільми; фільми, що сповнюють життя натхненням і радістю.

  3 доброчинці

 • Внесок від 300 грн

  Особиста відео-подяка від організаторів кіноклубу, а також брендована футболка із логотипом проекту «Квиток до успіху»

  0 доброчинців

  3 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Ви можете долучити власну дитину-підлітка до участі у базовій програмі проекту «Квиток до успіху», за умови, що ви проживаєте у Львові чи у Львівській області

  1 доброчинець

 • Внесок від 600 грн

  Безкоштовний доступ до екскурсійного відео про Львів від першого сервісу відео-екскурсій localvideoguides.com

  0 доброчинців

  3 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Картина ручної роботи "Apple", розписана аквареллю. Рамка - дерево, покрите білою емульсією. Розмір - 15*15 см.

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Блокнот ручної роботи "Это будет легендарно!" (с) Барни Стинсон ("Как я встретил вашу маму"). Розмір - 13х18см,120 листів,білий та крафт-папір. Тверда обкладинка, обтянутий тканиною, металеві кутики.

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 1500 грн

  Можливість особисто познайомитись із учасниками проекту. Запрошуємо Вас на спільний захід, де будуть меценати та підлітки.

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Книга «365 притч на щодень» з подякою від організаторів кіноклубу «Бруківочка». Це 365 відповідей на питання про добро і зло, про віру і зневіру, про любов і образу

  1 доброчинець

  0 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

15 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • EdCamp діє!

  Час незворотних змін в освіті – саме зараз. Підтримайте 20-тисячну спільноту відповідального вчительства, яка змінює школу для ваших дітей.

  Олександр
  Елькін
  • 5771
  • 1513
   днів
  • 0
   грн
 • Рейди по боротьбі з незаконними рубками та браконьєрством

  Збираємо кошти на бензин для здійснення рейдів по боротьбі з незаконними рубками та браконьєрськими засідками по Київській та Чернігівській областям.

  Альона
  Федорченко
  • 7
  • 180
   днів
  • 0
   грн