106 %
 • 12 800зібрано (з 12 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Єдиний фестиваль в Україні, присвячений документальному методу в сучасному театрі

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

 ІІІ Міжнародний театральний фестиваль «Документ» відбудеться з 17 по 20 жовтня.

В рамках фестивалю публіці буде представлено документальні театральні проекти (як повноцінні вистави, так і читки), що виникли на тлі теми Майдану, революцій, протистоянь, зокрема – останніх подій в Україні.

Темою ІІІ Міжнародного театрального фестивалю «Документ» є кордони та відстані – не тільки в фізичному та географічному сенсі, але також кордони можливого,  гендерні та соціальні відстані, межі допуску, особистісні межі, їх порушення та трансформації,  культурні і гуманітарні дистанції.

В рамках фестивалю буде орагнізовано воркшопи для режисерів, драматургів, продюсерів та діячів театру, котрих цікавить документальний метод. В ІІІ фестивалі «Документ» візьмуть участь режисери і артисти з України, Німеччини, Польщі, Росії.

За три роки існування Міжнародний театральний фестиваль «Документ» став інструментом поширення документального методу в українському театрі. Учасники воркшопів першого фестивалю тепер презентують власні проекти,які створені як в академічний інституціях («Місто на Ч.» Черкаський академічний театр ім. Тараса  Шевченка, «Диплом» - Львівський академічний театр ім. Леся Курбаса) так і в незалежних мистецьких просторах ( «Лєдєнєц» - торгівельно-розважальний центр «Більшовик», «Дванадцят пісень» - Харківська картинна галерея) а зацікавлення документальним театром  серед фахівців і глядачів відчутно зросло.  За роки існування фестиваль відвідав Даніель Ветцель (зірковий театральний колектив Rimini Protokoll, Німеччина), Олексій Богачук-Петухов та Костянтин Кожевніков (Театр.doc, Росія), експерти документального кіно та театру Войцех Фаруга, Маґдалена Мосевич та  Іоанна Виховська (Польща), також свої роботи показали  п’ятнадцять українських режисерів, а вистави, читки та воркшопи в рамках фестивлаю відбувалися в Києві, Черкасах, Одесі, Харкові, Херсоні та Львові.

Стратегічний  партнер Міжнародного театрального фестивалю «Документ» –  Інститут Гете в Україні. Співорганізатор фестивалю –  Центр «ТЕКСТ».

Українських партнерів, що можуть профінансувати витрати на проїзд, розміщення та перебування на фестивалі молодих режисерів, зацікавлених студентів театральних вузів, українських артистів, що представляють свої проекти, немає. Не всі вони можуть приїхати своїм коштом, особливо зараз, коли в сфері мистецтва заробляти особливо нічим, а робити – робити є дуже багато що. Формуючи програму фестивалю, ми стикаємося із тим, що участь у фестивалі саме українських режисерів, акторів, драматургів, документалістів, для яких власне в першу чергу фестиваль створено – під питанням. Ми хочемо зробити її можливою.

Зібрані Спільнокоштом гроші буде використано на уможливлення приїзду на Фестиваль з проектами, виставами та читками, а також для участі у воркшопах, українських режисерів та акторів, що не мешкають та працюю в Львові, Харкові, Черкасах та інших містах, на організацію воркшопів на мінімально-комфортному рівні, та частково – на технічне забезпечення проведення вистав та читок, що привезуть на фестиваль з інших міст України.

Проект Театральний фестиваль «Документ» через спільнокошт у минулому році також став успішним, сподіваємося на успіх уцьому році.

Документальный театр – это дом

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 14
 • Внесок від 1 грн

  Індивідуальна електронна листівка, намальована руками привітних кураторів фестивалю - Катерини Бабкіної та Андрія Мая

  6 доброчинців

  1194 залишилось

 • Внесок від 60 грн

  Будь-який безалкогольний напій в театральному кафе "На Станіславського" (вул. Станіславського, 3) - скориставшись винагородою, дочекайтеся смс з підтвердженням, котре треба буде показати в кафе! :)

  4 доброчинці

  21 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Тарас Шевченко - авторський принт від Ольги Закревської.

  2 доброчинці

  1 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Доброчинець отримає футболку United Colors of Ukraine свого розміру від неймовірного молодого українського бренду Chapaev Street http://www.chapaevstreet.com

  2 доброчинці

  5 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Авторська фотосесія від Костянтина Стрільця

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 50 грн

  Чудова книга Ірини Цілик «Родимки» від видавництва «Електрокнига»

  1 доброчинець

  0 залишилось

 • Внесок від 50 грн

  Книга Ірини Славінської «Історії талановитих людей»

  1 доброчинець

  0 залишилось

 • Внесок від 60 грн

  Книга Катерини Бабкіної «Соня» з автографом автора

  4 доброчинці

  0 залишилось

 • Внесок від 70 грн

  Збірка «АЗ» Ірини Шувалової від видавництва Електрокнига

  1 доброчинець

  0 залишилось

 • Внесок від 70 грн

  Книга Катерини Бабкіної «Знеболювальне та снодійне» з автографом автора

  3 доброчинці

  0 залишилось

 • Внесок від 150 грн

  Дитяча книга «Гарбузовий рік» з автографом автора

  2 доброчинці

  0 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Запрошення на дві особи на виставу «Гімн демократичної молоді» за романом С. Жадана, режисер Ю. Одинокий - Театр ім. Франка, 16 жовтня

  1 доброчинець

  0 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Запрошення на 2 особи на виставу «Квітка Будяк» за п'єсою Н.Ворожбит, режисер С. Мойсеєв - Театр ім. Франка 24 жовтня

  1 доброчинець

  0 залишилось

 • Внесок від 1100 грн

  Місце слухача двомісячного «Курсу письменницької майстерності» (21 жовтня – 23 грудня 2014, 50 годин лекцій) від Центру літературної освіти

  1 доброчинець

  0 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

17 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Онлайн діагностика психологічного стану безкоштовно

  Завдяки вашим інвестиціям психологи, терапевти зможуть призначати онлайн-тестування та отримувати у свій кабінет високоточний звіт про психологічний стан респондента. Безкоштовно.

  Татьяна
  Жданова
  • 7
  • 120
   днів
  • 0
   грн
 • Проєкт "Книги, що говорять" в умовах війни

  Озвучення аудіокниг шкільної програми для дітей з порушеннями зору та дітей, які у зв'язку з повномасштабним вторгненням рф змушені були виїхати за кордон

  Олена
  Олійник
  • 32
  • 184
   днів
  • 0
   грн