Школа лідерства та впевненості для підлітків

 Школа лідерства та впевненості для підлітків

100%

11 доброчинців

6 545зібрано (з 6 500 грн)

0 год. залишилось

Збір коштів завершено

Збір коштів на програму підтримки підлітків з малозабезпечених сімей, яка допомагає дітям краще зрозуміти себе, розвинути особистість, вчить взаємодіяти з оточуючим світом

Блог

Відомості про здійснення проєкту

Соціальний розвитковий проект «Квиток до успіху», вже неодноразово підтверджує свою активність та прозорість. Протягом року у нас повірило більше 150 доброчинців, на сайті Великої Ідеї ми реалізували 4 успішні проекти, які залучили 53 підлітки у понад 60 заходів: розвиткових тренінгів, майстер-класів, зустрічей із бізнесменами, візитів на підприємства, профорієнтаційних зустрічей, бізнес-ігор та відпочинкових заходів.

Основна місія проекту «Квиток до успіху» - сформувати нове покоління лідерів України через залучення підлітків та молоді у соціальні та лідерські проекти на основі етики особистості та соціальної відповідальності.

Програма «Школа впевненості та лідерства» є фокусною. Участь у ній візьмуть саме ті 16 підлітків, для яких вона є найактуальнішою та які готові до наполегливої праці над собою.

Цілі програми: навчитися володіти собою і почувати себе впевнено у будь-яких ситуаціях; опанувати мову тіла, жестів та міміки та навчитися розуміти співрозмовника без слів; розвинути комунікабельність; усвідомити свої життєві приорітети; навчитися організовувати свій час; стати самолідером та мотивувати себе зсередини; налагодити ефективну комунікацію зі своїм оточенням; розвинути навики самопрезентації та виробити власний імідж.

«Школа впевненості та лідерства» зорієнтована на 2 групи дітей: діти-підлітки зі звичайних сімей (8 осіб) та діти-підлітки із малозабезпечених сімей або із складними життєвими обставинами (8 осіб). Програма є неприбутковою.

На що підуть кошти залучені на Великій Ідеї?

Кошти потрібні саме для покриття вартості участі 8 малозабезпечених дітей-підлітків. Це витрати на оренду приміщення, організацію перекуски, закупівлю потрібної для занять канцелярії, оплати тренерові та адміністративних витрат.

Програма побудована за принципом соціального підприємництва, де половину вартості покривають батьки дітей, а для тих, хто не має такої можливості - залучається допомога доброчинців.

Чому варто підтримати?

Сьогодні наше майбутнє залежить від мужніх воїнів, які захищають нашу Батьківщину у зоні АТО. Завтра прийде нове покоління лідерів та активістів, які відновлюватимуть нашу державу, які підніматимуть культуру, економіку та громадську думку. Ми просто зобов'язані вірити у цих дітей. Ми маємо надати їм можливість розвиватись попри усі складнощі сьогоднішнього часу.

Що краще - дати вудочку чи навчити ловити рибу?!

Інвестиція у дітей – одна із найкращих інвестицій. Сьогодні їм 15, а завдяки проекту «Квиток до успіху» вони уже допомагають бездомним тваринам, підтримують патріотичний дух вояків у зоні АТО, збираючи для них одяг, втілюють спільні проекти з кримчанами та підлітками зі Сходу України.

Інші наші проекти, які уже пройшли випробування довіри через Спільнокошт: Кіноклуб «Бруківочка»Квиток до успіху для підлітків з КримуКвиток до успіху: Взаємна допомогаКвиток до успіху.

 Навіть невеликий внесок може принести багато користі для суспільства! Профінансуй підлітка, який завтра змінюватиме майбутнє України. 

Винагороди

Підтримайте проєкт та оберіть винагороду

 • Внесок від 1 грн

  Ми надзвичайно вдячні за Ваш внесок! Завдяки Вам на світі стало на одного молодого лідера більше!

  0 доброчинців

 • Внесок від 250 грн

  Скринька ручної роботи у стилі декупаж, автором якої є талановита дівчинка із проекту «Квиток до успіху»

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Картина ручної роботи у стилі японського живопису «sumi e» від підлітків проекту «Квиток до успіху»

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 800 грн

  Фотосесія від юного фотографа Ростислава Лози

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Можливість взяти участь у Львівському бізнес вечорі 25 жовтня 2014 та особисто познайомитись із підлітками молодіжного розвиткового проекту «Квиток до успіху»

  3 доброчинці

  1 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Патріотичний м'яч із написом «Ukraine»

  1 доброчинець

  0 залишилось

Контакти проєкту

Соціальні мережі та інші посилання проєкту

Спільнокошт

Внески доброчинців у проєкт

Ділитись з друзями

Цікаво також

10 проєктів зараз чекають на твою підтримку

Будь ласка, авторизуйтесь!

Заповніть всі поля, щоб увійти в особистий кабінет.

Реєстрація

Заповніть всі поля, щоб приєднатися до Великої Ідеї.

Забули пароль? Натисніть, щоб відновити.

Або швидко зареєструйтеся

Натискаючи кнопку 'Зареєструватися' ви погоджуєтесь з умовами конфіденційності, правилами сайту та спільнокошту.

Відновлення паролю

Введіть зареєстрованний email, щоб отримати інструкцію по відновленню паролю.

Новий пароль

Встановіть новий пароль для вашого акаунта на Big Idea.

Відновлення паролю

Якщо ваш email було зареєстровано, ви отримаєте інструкція по відновленню пароля на пошту.

Ваш пароль було змінено. За бажанням ви можете його змінити також в особистому кабінеті.

Постав питання команді проєкту