100 %
 • 6 545зібрано (з 6 500 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Збір коштів на програму підтримки підлітків з малозабезпечених сімей, яка допомагає дітям краще зрозуміти себе, розвинути особистість, вчить взаємодіяти з оточуючим світом

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Блогів 5

Історія

Соціальний розвитковий проект «Квиток до успіху», вже неодноразово підтверджує свою активність та прозорість. Протягом року у нас повірило більше 150 доброчинців, на сайті Великої Ідеї ми реалізували 4 успішні проекти, які залучили 53 підлітки у понад 60 заходів: розвиткових тренінгів, майстер-класів, зустрічей із бізнесменами, візитів на підприємства, профорієнтаційних зустрічей, бізнес-ігор та відпочинкових заходів.

Основна місія проекту «Квиток до успіху» - сформувати нове покоління лідерів України через залучення підлітків та молоді у соціальні та лідерські проекти на основі етики особистості та соціальної відповідальності.

Програма «Школа впевненості та лідерства» є фокусною. Участь у ній візьмуть саме ті 16 підлітків, для яких вона є найактуальнішою та які готові до наполегливої праці над собою.

Цілі програми: навчитися володіти собою і почувати себе впевнено у будь-яких ситуаціях; опанувати мову тіла, жестів та міміки та навчитися розуміти співрозмовника без слів; розвинути комунікабельність; усвідомити свої життєві приорітети; навчитися організовувати свій час; стати самолідером та мотивувати себе зсередини; налагодити ефективну комунікацію зі своїм оточенням; розвинути навики самопрезентації та виробити власний імідж.

«Школа впевненості та лідерства» зорієнтована на 2 групи дітей: діти-підлітки зі звичайних сімей (8 осіб) та діти-підлітки із малозабезпечених сімей або із складними життєвими обставинами (8 осіб). Програма є неприбутковою.

На що підуть кошти залучені на Великій Ідеї?

Кошти потрібні саме для покриття вартості участі 8 малозабезпечених дітей-підлітків. Це витрати на оренду приміщення, організацію перекуски, закупівлю потрібної для занять канцелярії, оплати тренерові та адміністративних витрат.

Програма побудована за принципом соціального підприємництва, де половину вартості покривають батьки дітей, а для тих, хто не має такої можливості - залучається допомога доброчинців.

Чому варто підтримати?

Сьогодні наше майбутнє залежить від мужніх воїнів, які захищають нашу Батьківщину у зоні АТО. Завтра прийде нове покоління лідерів та активістів, які відновлюватимуть нашу державу, які підніматимуть культуру, економіку та громадську думку. Ми просто зобов'язані вірити у цих дітей. Ми маємо надати їм можливість розвиватись попри усі складнощі сьогоднішнього часу.

Що краще - дати вудочку чи навчити ловити рибу?!

Інвестиція у дітей – одна із найкращих інвестицій. Сьогодні їм 15, а завдяки проекту «Квиток до успіху» вони уже допомагають бездомним тваринам, підтримують патріотичний дух вояків у зоні АТО, збираючи для них одяг, втілюють спільні проекти з кримчанами та підлітками зі Сходу України.

Інші наші проекти, які уже пройшли випробування довіри через Спільнокошт: Кіноклуб «Бруківочка»Квиток до успіху для підлітків з КримуКвиток до успіху: Взаємна допомогаКвиток до успіху.

 Навіть невеликий внесок може принести багато користі для суспільства! Профінансуй підлітка, який завтра змінюватиме майбутнє України. 

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 6
 • Внесок від 1 грн

  Ми надзвичайно вдячні за Ваш внесок! Завдяки Вам на світі стало на одного молодого лідера більше!

  0 доброчинців

 • Внесок від 250 грн

  Скринька ручної роботи у стилі декупаж, автором якої є талановита дівчинка із проекту «Квиток до успіху»

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Картина ручної роботи у стилі японського живопису «sumi e» від підлітків проекту «Квиток до успіху»

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 800 грн

  Фотосесія від юного фотографа Ростислава Лози

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Можливість взяти участь у Львівському бізнес вечорі 25 жовтня 2014 та особисто познайомитись із підлітками молодіжного розвиткового проекту «Квиток до успіху»

  3 доброчинці

  1 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Патріотичний м'яч із написом «Ukraine»

  1 доброчинець

  0 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

17 проектів зараз чекають твоєї підтримки