JazzBez. Концерти миру на звільнених територіях

 JazzBez. Концерти миру на звільнених територіях

19%

67 доброчинців

25 831зібрано (з 130 000 грн)

0 год. залишилось

Нажаль, проєкт не зміг зібрати необхідну суму коштів

JazzBez, 14-ий міжнародний фестиваль (Польща-Україна), збирає кошти, щоб Музика Свободи пролунала на звільнених територіях - Слов’янська та Краматорська

Грудень — це час, коли падає перший сніг, а дві країни — Польща та Україна — живуть джазом. Jazz Bez — це десять днів джазу по обидві сторони українсько-польского кордону: традиційного та авангардного, світового та українського, елітарного та доступного.

5-14 грудня міжнародний джазовий марафон Jazz Bez об'єднає довкола джазу Київ, Харків, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Мостиська, Люблін, Санок, Вроцлав, Білосток, Новицю, Перемишль. Організаційним серцем Фестивалю буде Львів.

Музика свободи на звільнених від війни територіях

Щороку до Фестивалю приєднуються нові міста. Однак, у 2014-му особливо важливими центрами джазової музики стають Слов'янськ та Краматорськ. Для людей, що пережили страх війни, Музика Свободи звучатиме з іншим смислом.

Окрім концертів польського, українського та кримсько-татарського джазу у звільнених містах Сходу, ми власним коштом приймемо 10 музикантів з території АТО, щоб всі вони могли відвідати концерти колег, майстер-класи JazzBez та взяти участь у трьох концертних джемсейшенах. Вже в 2015-му ці джазмени стануть кістяком JazzBez-середовища на звільнених землях Сходу — у Краматорську та Словянську».

"Цього року нашому суспільству, як ніколи, потрібно відчути як внутрішню єдність, так і спільність зі світовою культурою; не споживати кимсь подумане і кимсь проаналізоване, а думати і аналізувати; підтримувати своїх побратимів з окупованих територій, не забуваючи, що мистецтво мусить творитися навіть під час війни". —Директор мистецького об'єднання «Дзиґа» Маркіян Іващишин.

Цьогоріч кращі представники польського, українського і, зокрема, кримськотатарського джазового кола, які щороку мандрують джазовими трасами від Вроцлава до Харкова, потраплять до Слов'янська і Краматорська.

"Кримськотатарський проект на фестивалі JazzBez  — це наш внесок у розвиток нашої держави, у майбутнє української і кримськотатарської культури" — Халіл Халілов, музикант.

За 14 років на фестивалі грало більше 1000 джазистів

Jazz Bez – транскордонний джазовий марафон. Це десятки нових міжнародних проектів, сотні музикантів, тисячі меломанів, безліч кілометрів. Родзинка J.B. – поєднання в рамках одного фестивалю максимальної кількості джазових стилів (свінґ, ф’южн, бі-боп, джаз-рок, фанк, кул, фрі джаз) та імпровізаційної музики.

Цього року на Фестивалі кілька несподіваних проектів. Наприклад, співпраця Марка Токара (відомий джазовий контрабасист) та Мар’яни Садовської (всесвітньовідома українська співачка).

"Музика, яку ми створюємо разом з Мар'яною Садовською, не є простою. Але все справжнє не може бути простим. Наша музика, тексти, усе що ми зробимо – буде справжнім" — Марк Токар.

Jazz Bez – багато якісної, розумної, експериментальної, емоційної музики від виконавців з цілого світу. І, звичайно, традиційні джем-сейшени.

Stewe Houben Quartet (Бельгія-США), під керівництвом Стіва Губена, ректора Льєжської Королівської Консерваторії, легендарного джазового саксофоніста і флейтиста. 

Квартет Касі Міровської (польска співачка) та Петера Барона (саксофон) із програмою, присвяченою творчості Ґеорґа Ґершвіна.

Кримське "Usein Bekirov Trio" з відомим кримськотатарським піаністом Усейном Бекіровим, де, всупереч окупації та геополітичним інтригам, грають українські джазмени.

"Kibrick" – проект Марка Бернштейна (США, знаменитий американський саксофоніст, декан Південної Данської Консерваторії).

Загальні витрати на JazzBez в Україні та Польщі складають 1 127 940 грн.

Левову частину витрат покривають спонсори. Гроші, які ми збираємо через Спільнокошт, буде використано на організацію відкритих концертів у Слов'янську та Краматорську.

Підтримай концерти миру на звільнених територіях — у Слов'янську та Краматорську — саме зараз, під час переламного кризового періоду.

Винагороди

Підтримайте проєкт та оберіть винагороду

 • Внесок від 50 грн

  Горнятко запашного Чаю на присмерки - фірмового напою львівської «Дзиґи»

  9 доброчинців

  491 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Знижка 50% на будь-який концерт фестивалю JazzBez

  5 доброчинців

  195 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Квиток на відкриту репетицію світової прем'єри октету Мар'яни Садовської та Марка Токара. Тексти - Сергій Жадан та Любов Якимчук. 7 грудня, 14:00, Український Дім в Києві.

  20 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Кава з десертом для двох у найлеґендарнішій львівській кнайпі «Дзиґа» і знижка 50% на будь-який концерт фестивалю JazzBez

  1 доброчинець

  49 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Запрошення на двох на концерт Jazz Bez у Києві - Квартет Стіва Губена у Київській консерваторії 13 грудня 2014 р.!

  1 доброчинець

  4 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Запрошення на двох на заключний концерт XIV міжнародного джазового фестивалю Jazz Bez 14 грудня 2014 року у Львівській Опері!

  1 доброчинець

  9 залишилось

 • Внесок від 5000 грн

  Джазове рандеву з незмінною ведучою фестивалю Jazz Bez Мартою Більською (телерадіокомпанія Люкс).

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 15000 грн

  ПОЖИТТЄВИЙ АБОНЕМЕНТ на УСІ концерти в УСІХ містах під час УСІХ фестивалів Jazz Bez!

  0 доброчинців

  10 залишилось

Контакти проєкту

Соціальні мережі та інші посилання проєкту

Спільнокошт

Внески доброчинців у проєкт

Блог

Відомості про здійснення проєкту

  Ділитись з друзями

  Цікаво також

  11 проєктів зараз чекають на твою підтримку

  Будь ласка, авторизуйтесь!

  Заповніть всі поля, щоб увійти в особистий кабінет.

  Реєстрація

  Заповніть всі поля, щоб приєднатися до Великої Ідеї.

  Забули пароль? Натисніть, щоб відновити.

  Або швидко зареєструйтеся

  Натискаючи кнопку 'Зареєструватися' ви погоджуєтесь з умовами конфіденційності, правилами сайту та спільнокошту.

  Відновлення паролю

  Введіть зареєстрованний email, щоб отримати інструкцію по відновленню паролю.

  Новий пароль

  Встановіть новий пароль для вашого акаунта на Big Idea.

  Відновлення паролю

  Якщо ваш email було зареєстровано, ви отримаєте інструкція по відновленню пароля на пошту.

  Ваш пароль було змінено. За бажанням ви можете його змінити також в особистому кабінеті.

  Постав питання команді проєкту