







- 67доброчинців
- 0 залишилось год.
- зібрано (з 130 000 грн)
- Завершено
Головне
JazzBez, 14-ий міжнародний фестиваль (Польща-Україна), збирає кошти, щоб Музика Свободи пролунала на звільнених територіях - Слов’янська та Краматорська
Історія
Грудень — це час, коли падає перший сніг, а дві країни — Польща та Україна — живуть джазом. Jazz Bez — це десять днів джазу по обидві сторони українсько-польского кордону: традиційного та авангардного, світового та українського, елітарного та доступного.
5-14 грудня міжнародний джазовий марафон Jazz Bez об'єднає довкола джазу Київ, Харків, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Мостиська, Люблін, Санок, Вроцлав, Білосток, Новицю, Перемишль. Організаційним серцем Фестивалю буде Львів.
Музика свободи на звільнених від війни територіях
Щороку до Фестивалю приєднуються нові міста. Однак, у 2014-му особливо важливими центрами джазової музики стають Слов'янськ та Краматорськ. Для людей, що пережили страх війни, Музика Свободи звучатиме з іншим смислом.
Окрім концертів польського, українського та кримсько-татарського джазу у звільнених містах Сходу, ми власним коштом приймемо 10 музикантів з території АТО, щоб всі вони могли відвідати концерти колег, майстер-класи JazzBez та взяти участь у трьох концертних джемсейшенах. Вже в 2015-му ці джазмени стануть кістяком JazzBez-середовища на звільнених землях Сходу — у Краматорську та Словянську».
"Цього року нашому суспільству, як ніколи, потрібно відчути як внутрішню єдність, так і спільність зі світовою культурою; не споживати кимсь подумане і кимсь проаналізоване, а думати і аналізувати; підтримувати своїх побратимів з окупованих територій, не забуваючи, що мистецтво мусить творитися навіть під час війни". — Директор мистецького об'єднання «Дзиґа» Маркіян Іващишин.
Цьогоріч кращі представники польського, українського і, зокрема, кримськотатарського джазового кола, які щороку мандрують джазовими трасами від Вроцлава до Харкова, потраплять до Слов'янська і Краматорська.
"Кримськотатарський проект на фестивалі JazzBez — це наш внесок у розвиток нашої держави, у майбутнє української і кримськотатарської культури" — Халіл Халілов, музикант.
За 14 років на фестивалі грало більше 1000 джазистів
Jazz Bez – транскордонний джазовий марафон. Це десятки нових міжнародних проектів, сотні музикантів, тисячі меломанів, безліч кілометрів. Родзинка J.B. – поєднання в рамках одного фестивалю максимальної кількості джазових стилів (свінґ, ф’южн, бі-боп, джаз-рок, фанк, кул, фрі джаз) та імпровізаційної музики.
Цього року на Фестивалі кілька несподіваних проектів. Наприклад, співпраця Марка Токара (відомий джазовий контрабасист) та Мар’яни Садовської (всесвітньовідома українська співачка).
"Музика, яку ми створюємо разом з Мар'яною Садовською, не є простою. Але все справжнє не може бути простим. Наша музика, тексти, усе що ми зробимо – буде справжнім" — Марк Токар.
Jazz Bez – багато якісної, розумної, експериментальної, емоційної музики від виконавців з цілого світу. І, звичайно, традиційні джем-сейшени.
Stewe Houben Quartet (Бельгія-США), під керівництвом Стіва Губена, ректора Льєжської Королівської Консерваторії, легендарного джазового саксофоніста і флейтиста.
Квартет Касі Міровської (польска співачка) та Петера Барона (саксофон) із програмою, присвяченою творчості Ґеорґа Ґершвіна.
Кримське "Usein Bekirov Trio" з відомим кримськотатарським піаністом Усейном Бекіровим, де, всупереч окупації та геополітичним інтригам, грають українські джазмени.
"Kibrick" – проект Марка Бернштейна (США, знаменитий американський саксофоніст, декан Південної Данської Консерваторії).
Загальні витрати на JazzBez в Україні та Польщі складають 1 127 940 грн.
Левову частину витрат покривають спонсори. Гроші, які ми збираємо через Спільнокошт, буде використано на організацію відкритих концертів у Слов'янську та Краматорську.
Підтримай концерти миру на звільнених територіях — у Слов'янську та Краматорську — саме зараз, під час переламного кризового періоду.
Подарунки
Підтримайте проект та оберіть подарунок
Спільнокошт
Внески доброчинців у втілення проекту
Команда
Автор(-ка) проекту
Volodymyr
BeglovVolodymyr BeglovАвтор проекту
Volodymyr
BeglovVolodymyr BeglovДиректор МО «Дзига»
Маркіян
ІващишинМаркіян ІващишинСценографія
Влодко
КауфманВлодко КауфманКоординтарка фестивалів
Юля
ХомчинЮля ХомчинПрес-секретар
Юрко
ВовкогонЮрко ВовкогонНезмінна ведуча
Марта
БільськаМарта БільськаКоординатор JazzClubLviv
Ігор
ГнидинІгор Гнидин
ЦІКАВО ТАКОЖ
20 проектів зараз чекають твоєї підтримки
-
FluRArium - прихисток для біженців
Еко Арт-центр FluRArium – готує територію для розміщення біжінців.
-
25
-
-
-
-
Культурно-освітні простори села Кваси. Музична студія
Ми збагачуємо культурне життя села Кваси шляхом створення відкритих культурно-освітніх просторів і цікавих подій, що спонукають до творчого розвитку усіх членів громади і гостей краю.
-
64
-
-
-