19 %
 • 25 831зібрано (з 130 000 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

JazzBez, 14-ий міжнародний фестиваль (Польща-Україна), збирає кошти, щоб Музика Свободи пролунала на звільнених територіях - Слов’янська та Краматорська

Історія

Грудень — це час, коли падає перший сніг, а дві країни — Польща та Україна — живуть джазом. Jazz Bez — це десять днів джазу по обидві сторони українсько-польского кордону: традиційного та авангардного, світового та українського, елітарного та доступного.

5-14 грудня міжнародний джазовий марафон Jazz Bez об'єднає довкола джазу Київ, Харків, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Мостиська, Люблін, Санок, Вроцлав, Білосток, Новицю, Перемишль. Організаційним серцем Фестивалю буде Львів.

Музика свободи на звільнених від війни територіях

Щороку до Фестивалю приєднуються нові міста. Однак, у 2014-му особливо важливими центрами джазової музики стають Слов'янськ та Краматорськ. Для людей, що пережили страх війни, Музика Свободи звучатиме з іншим смислом.

Окрім концертів польського, українського та кримсько-татарського джазу у звільнених містах Сходу, ми власним коштом приймемо 10 музикантів з території АТО, щоб всі вони могли відвідати концерти колег, майстер-класи JazzBez та взяти участь у трьох концертних джемсейшенах. Вже в 2015-му ці джазмени стануть кістяком JazzBez-середовища на звільнених землях Сходу — у Краматорську та Словянську».

"Цього року нашому суспільству, як ніколи, потрібно відчути як внутрішню єдність, так і спільність зі світовою культурою; не споживати кимсь подумане і кимсь проаналізоване, а думати і аналізувати; підтримувати своїх побратимів з окупованих територій, не забуваючи, що мистецтво мусить творитися навіть під час війни". — Директор мистецького об'єднання «Дзиґа» Маркіян Іващишин.

Цьогоріч кращі представники польського, українського і, зокрема, кримськотатарського джазового кола, які щороку мандрують джазовими трасами від Вроцлава до Харкова, потраплять до Слов'янська і Краматорська.

"Кримськотатарський проект на фестивалі JazzBez  — це наш внесок у розвиток нашої держави, у майбутнє української і кримськотатарської культури" — Халіл Халілов, музикант.

За 14 років на фестивалі грало більше 1000 джазистів

Jazz Bez – транскордонний джазовий марафон. Це десятки нових міжнародних проектів, сотні музикантів, тисячі меломанів, безліч кілометрів. Родзинка J.B. – поєднання в рамках одного фестивалю максимальної кількості джазових стилів (свінґ, ф’южн, бі-боп, джаз-рок, фанк, кул, фрі джаз) та імпровізаційної музики.

Цього року на Фестивалі кілька несподіваних проектів. Наприклад, співпраця Марка Токара (відомий джазовий контрабасист) та Мар’яни Садовської (всесвітньовідома українська співачка).

"Музика, яку ми створюємо разом з Мар'яною Садовською, не є простою. Але все справжнє не може бути простим. Наша музика, тексти, усе що ми зробимо – буде справжнім" — Марк Токар.

Jazz Bez – багато якісної, розумної, експериментальної, емоційної музики від виконавців з цілого світу. І, звичайно, традиційні джем-сейшени.

Stewe Houben Quartet (Бельгія-США), під керівництвом Стіва Губена, ректора Льєжської Королівської Консерваторії, легендарного джазового саксофоніста і флейтиста. 

Квартет Касі Міровської (польска співачка) та Петера Барона (саксофон) із програмою, присвяченою творчості Ґеорґа Ґершвіна.

Кримське "Usein Bekirov Trio" з відомим кримськотатарським піаністом Усейном Бекіровим, де, всупереч окупації та геополітичним інтригам, грають українські джазмени.

"Kibrick" – проект Марка Бернштейна (США, знаменитий американський саксофоніст, декан Південної Данської Консерваторії).

Загальні витрати на JazzBez в Україні та Польщі складають 1 127 940 грн.

Левову частину витрат покривають спонсори. Гроші, які ми збираємо через Спільнокошт, буде використано на організацію відкритих концертів у Слов'янську та Краматорську.

Підтримай концерти миру на звільнених територіях — у Слов'янську та Краматорську — саме зараз, під час переламного кризового періоду.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 8
 • Внесок від 50 грн

  Горнятко запашного Чаю на присмерки - фірмового напою львівської «Дзиґи»

  9 доброчинців

  491 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Знижка 50% на будь-який концерт фестивалю JazzBez

  5 доброчинців

  195 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Квиток на відкриту репетицію світової прем'єри октету Мар'яни Садовської та Марка Токара. Тексти - Сергій Жадан та Любов Якимчук. 7 грудня, 14:00, Український Дім в Києві.

  20 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Кава з десертом для двох у найлеґендарнішій львівській кнайпі «Дзиґа» і знижка 50% на будь-який концерт фестивалю JazzBez

  1 доброчинець

  49 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Запрошення на двох на концерт Jazz Bez у Києві - Квартет Стіва Губена у Київській консерваторії 13 грудня 2014 р.!

  1 доброчинець

  4 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Запрошення на двох на заключний концерт XIV міжнародного джазового фестивалю Jazz Bez 14 грудня 2014 року у Львівській Опері!

  1 доброчинець

  9 залишилось

 • Внесок від 5000 грн

  Джазове рандеву з незмінною ведучою фестивалю Jazz Bez Мартою Більською (телерадіокомпанія Люкс).

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 15000 грн

  ПОЖИТТЄВИЙ АБОНЕМЕНТ на УСІ концерти в УСІХ містах під час УСІХ фестивалів Jazz Bez!

  0 доброчинців

  10 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

22 проекти зараз чекають твоєї підтримки