4 %
 • 2 350зібрано (з 55 000 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

Видання мистецького каталогу, що містить 100 найкращих плакатів з понад 1000 робіт, надісланих на конкурс

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Дорогі друзі, брати і сестри, українці!

Після проведення в Центрі сучасного мистецтва М17 виставки «Український патріотичний плакат» наш ворог у вигляді путінської пропагандистської машини зазнав непоправних втрат:::)))) Кількість брехні, облуди, перекручених фактів у російських ЗМІ з приводу нашої виставки перевищила всі норми, відпущені за квотою «сучасне українське мистецтво». Значить, ми на вірному шляху!!!

Наші плакати, відправлені на передову, в госпіталі, військові частини, центри бойової підготовки піднімають дух наших воїнів, волонтерів та всіх хто не є байдужим до долі сучасної Україні. Але наші сили вичерпуються.

Проведено колосальну роботу зі збору та опрацювання матеріалів, роботу з художниками, організацію виставки, змакетовано та видано обмеженим накладом великий каталог, що включає усі 100  найкращих конкурсних робіт. І от саме для того, щоб зробити цей каталог доступним усім громадянам України ми і звертаємося до Вас по допомогу. Нам не вистачає коштів лише на друк першого повноцінного накладу у 1000 примірників, який потрапить до рук бійців, волонтерів та в українські книгарні. 55 тисяч гривень - це лише чисті витрати на закупівлю паперу та друк. Все інше ми вже зробили. Дуже сподіваємося на вашу підтримку!

 
3

1

Хочемо розповісти про себе

Ми – Український культурний фронт, незалежна мистецька платформа, народжена  українською революцією 2013–2014 рр. Від початку до складу УКФ входили мистецькі угруповання: Союз Вольних Художників «Воля або Смерть» та «Мистецький Барбакан», а також окремі митці, філософи, літератори, поети.  На даний момент УКФ співпрацює зі значно ширшим колом мистецьких установ та організацій, які творять контекст сучасного українського мистецтва. Засновником  та ідеологом УКФ  виступив український письменник, телеведучийта музикант Антін Мухарський. УКФ співпрацює виключно з професійними художниками та митцями. 

Наші останні проекти:

Великий Альманах «Майдан. (Р)еволюція духу»

Каталог 50 найкращих світлин Майдану

Виставка 50 найкращих фото Майдану, проведена в ЦСМ М17, Українському домі та Мистецькому Арсеналі в Києві та в мерії міста Львова

Документальний фільм «Майдан. Мистецтво спротиву 

Підтримайте дух свободи! Підтримайте Український культурний фронт!

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 6
 • Внесок від 50 грн

  Електронний сертифікат Українського культурного фронту з подякою за підтримку проекту.

  3 доброчинці

 • Внесок від 100 грн

  Авторський плакат Андрія Єрмоленка формату А3, завірений печаткою Українського культурного фронту та іменним підписом його засновника Антіна Мухарського.

  4 доброчинці

 • Внесок від 250 грн

  Музичний альбом Ореста Лютого (2 диски з програмами "Лагідна та сувора українізація") з його іменним підписом.

  0 доброчинців

  100 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Каталог українського патріотичного плакату, завірений печаткою Українського Культурного фронту та іменним підписом його засновника Антіна Мухарського

  3 доброчинці

 • Внесок від 500 грн

  Великий історично-мистецький Альманах «Майдан. (Р)Еволюція Духу» завірений печаткою Українського Культурного фронту та іменним підписом його засновника Антіна Мухарського

  0 доброчинців

 • Внесок від 1500 грн

  Великий плакат Андрія Єрмоленка формату 60х90, надрукований на полотні та натягнутий на підрамник, а також примірник Каталогу українського патріотичного плакату

  0 доброчинців

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

17 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Go Friends IT Academy

  IT ACADEMY – навчальна академія, де діти-сироти, випускники інтернатів вивчають сучасні професії у сфері IT. Найстаранніші з них отримують стажування у великих компаніях.

  Ольга
  Олексюк
  • 5
  • 182
   днів
  • 0
   грн
 • Рейди по боротьбі з незаконними рубками та браконьєрством

  Збираємо кошти на бензин для здійснення рейдів по боротьбі з незаконними рубками та браконьєрськими засідками по Київській та Чернігівській областям.

  Альона
  Федорченко
  • 4
  • 180
   днів
  • 0
   грн