103 %
 • 18 200зібрано (з 17 670 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Травневий фестиваль активного дозвілля у Львові, який відкриє для молоді нові можливості, поглибить їхні знання у різних галузях та надасть поштовх для розвитку і втілення власних ідей у життя.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія


Active Weekend - це одноденний фестиваль, створений з метою залучення людей до активного відпочинку. Ми - сучасні підлітки - хочемо довести, що вміємо не лишень сидіти у своїх ґаджетах, а й можемо робити корисні речі, щоб змінювати цей світ на краще. Ми прагнемо показати, що можливо створити платформу для спілкування різних людей і цим допомогти їм вийти зі своєї зони комфорту.


Active Weekend - це близько 30 спікерів з різних міст України, що проведуть для вас тренінги, майстер-класи та розкажуть історії успіху. Також на вас чекають ігри, музика, розважальна програма - все це і багато іншого.


Ми - натхненна й активна молодь,що прагне створити простір для таких ж ідейних та мотивованих дівчат і хлопців. Прийди і переконайся, що твоє майбутнє у надійних руках.


Проте ми не створюємо рамок! Не важливо скільки тобі років і ким ти є зараз - важливо ким ти станеш після 5-ти годин безперервної  мотивації і натхнення! Active Weekend - це територія можливостей та самовдосконалення!

ЯК ВСЕ РОЗПОЧАЛОСЬ?

Ідея проведення цього фестивалю зародилася близько 2 років тому. У нас, двох 13-річних дівчат, з’явилася ідея, яку ми неодмінно мріяли втілити у життя. Але у нас не було ні команди, ні підтримки, ні знань як це зробити.


Минулого року ми взяли участь в Open Youth Forum, під час якого зрозуміли, що нашому проектові бути!  Уже зараз організатори Active Weekend, а ще тоді як звичайні учасники Форуму отримали масу корисних знань, здобули потрібні навички та досвід. Open Youth Forum розкрив у нас лідерські якості та допоміг розвинути потенціал. Впродовж 3 днів ми отримали потужний заряд натхнення і мотивації, що дав нам поштовх на створення фестивалю.

  
Завершальним моментом у формуванні нашої цілі став Форум Молодого Лідера в рамках Молодіжної  Комунікаційної  Школи  від ГО “Молоді Лідери України”. Протягом  дня  ми  мали  можливість почути мотиваційні лекції успішних людей: громадських та публічних діячів, відомих підприємців та митців. Ми обмінялись досвідом та ідеями між учасниками події і зрозуміли, що справді  можемо зробити щось вагоме для суспільства і втілити всі наші ідеї у життя. Саме там ми вперше презентували наш проект і люди зацікавилися ним.


Два роки тому ми загорілися ідеєю створити масштабний фестиваль активного дозвілля. І ось сьогодні ми - 15-річні креативні і амбітні учасниці ГО “Молоді Лідери України” хочемо втілити свою мрію в життя!


Нас часто запитують: "Як двоє зовсім юних дівчат можуть організовувати такий масштабний фестиваль?" Ми посміхаємось і пояснюємо: “Не важливо скільки тобі років - важливо, які думки у твої голові!”


З гордістю можемо заявити, що команду сформовано, програму складено, спікерів та тренерів знайшли, обов'язки розділили. Єдине чого бракує - твого невеличкого вкладу у нашу велику справу!

МЕТА

Створити спільну платформу для активного відпочинку у формі фестивалю Active Weekend, де кожен знайде для себе місце і зможе обмінятися своїм досвідом та знанням, почерпне нову інформацію і збагатить твій культурний багаж.


Проект дасть можливість познайомитися з цікавими особистостями, поглибить знання учасників у цікавій темі та змотивує на досягнення своїх цілей. Наш фестиваль - це великий поштовх для молоді, яка прагне реалізувати свої ідеї, адже саме тут вони зможуть знайти наставника, людину, що дасть цінні поради чи просто те оточення, яке запалить їх на здійснення своїх мрій.


Переконайся, що молодь вміє не тільки сидіти за комп'ютером а ще й бажає навчатись, та може навчити чогось і вас.
ЧОМУ ВАЖЛИВО ПРОВЕСТИ ФЕСТИВАЛЬ: 
Корисна подія, що допоможе вам знайти себе у нових,цікавих галузях, відкриє для вас нові можливості та розкриє таємниці, що так давно вас цікавили у вже відомих вам сферах роботи.
Це чудова можливість знайти нових друзів, однодумців та просто познайомитися з цікавими людьми.
Обмін досвідом та ідеями з людьми, які вже мають досвід у певній сфері. Саме такі знайомства можуть допомогти тобі втілити саме твою мрію у реальність
Нагода отримати заряд натхнення і мотивації від справді успішних людей,які є профі у своїй галузі
Кожній людині у житті потрібен наставник, а наш проект дарує тобі шанс знайти його. Адже фестиваль - це хороша платформа для спілкування з людьми,які досягли успіху, займаються справою, що приносить їм задоволення і просто роблять те,що вони люблять.  
Active Weekend - це перший крок до виходу з твоєї зони комфорту, адже життя не обмежується будинком та роботою чи навчальним закладом.
Наш проект допоможе розширити світогляд та відкрити нові таланти. Можливо саме тут ти дізнаєшся про новий напрям у сучасних танцях, відвідаєш цікавий майстер-клас чи тренінг і саме ця справа стане твоїм хобі у майбутньому.
Залучить людей до активного відпочинку, подарує людям цінні знання та хороший настрій
Гарно проведений час у хорошій компанії мотивованих та успішних людей.

ДЛЯ КОГО ACTIVE WEEKEND?

Наш проект широко відчиняє двері для молоді, адже саме тут твоє життя і погляди можуть змінитись кардинально. Маленькі учасники заходу матимуть можливість весело провести час на дитячій зоні з аніматорами, що розважатимуть дітей протягом всього дня. Молодь отримає змогу відвідати кожну зону, де почерпне натхнення, знання та обмін досвідом й ідеями. Ну а старше покоління теж зможе відкрити для себе нові, почує цікаву інформацію та просто з користю проведе час.


Приходь сам, та клич свої друзів, батьків, братів чи сестер. Тут є місце для кожного.
 
Ти натхненний та креативний, або шукаєш мотивації і не знаєш де її взяти? У тебе великий потенціал, але ти не знаєш куди його спрямувати? Тебе цікавить абсолютно все: від питання як розпочати стартап аж до глобальних проблем людства? Шукаєш нове хобі чи заняття? Не можеш знайти однодумців? Прагнеш обмінятися ідеями та думками? У пошуках наставника чи людини,що працює в омріяній сфері? Або тобі просто немає чим зайнятись і ти шукаєш вихід з зони комфорту? Тоді цей захід саме для тебе! Стань учасником Active Weekend, адже це простір твоїх можливостей.

У ПРОГРАМІ

На один день Парк Культури у Львові стане осередком найактивніших людей міста та найцікавіших занять на цілих п'ять годин! Парк буде поділений на такі зони:Dance – територія, де хореографи різних напрямів проведуть розминки і навчать всіх бажаючих танцювати базові кроки сальси, танго, hip-hop`у та ін. А на завершення вас чекає спільний танцювальний флеш-моб!


Акторська майстерність - вас чекають таємниці імпровізації, акторський та вокальний тренінг, вправи для розвитку навичок публічного виступу та море задоволення від спілкування з найпеспективнішими молодими акторами Львова! 


Speaking club – місце, де на питання: «Do you speak English» ви можете почути  "Niestety nie, ale bardzo dobrze mówię po polsku". Тут ви зможете апробувати свої знання аж у 5 мовах!  
Цікаві історії та спілкування з носіями мови точно
надихне вас на нові подорожі!


Nature - тут ви отримаєте знання про екологію, вегетаріанство, матимете можливість відвідати майстер-клас з йоги та дізнаєтесь більше про техніки медитації. Стань ближче до природи!

Workshop - зона на якій протягом 5 годин 5 різних спікерів проведуть для вас тренінги та лекції на актуальні теми. Ви дізнаєтеся про мистецтво красномовства, трішки поринете у світ психології, поглибите свої знання з фінансовою грамотності, а також про те як поєднувати роботу з громадською діяльністю.


  

Медіа - тільки тут ви дізнаєтеся таємниці про те, як стати популярним на просторах медіа завдяки акаунту в YouTube чи Instagram.
Або вам розкажуть про те, як правильно виставити
композицію вдалого і цікавого фото.
Між тим, до зони медіа належатиме фотосушка, яка обов'язково приверне вашу увагу масштабністю цих робіт.  


Дитяча зона - для наймолодших відвідувачів заходу ми також приготували невеликі сюрпризи. Саме на цій зоні вони зможуть весело провести час з аніматорами, погратися в цікаві ігри, потанцювати, помалювати та послухати захопливі нові казки.

Play Game -  спорт-це життя і йому місце на Active Weekend! Тут ви зможете відволіктись від яскравої програми і просто пограти бадмінтон, твістер, покопати м'яч чи покидати тарілку. Або зіграти командою в одну з настільних ігор - Монополія, Alies чи звичайна Мафія, на якій відразу можеш застосувати на практиці знання отримані у зоні Акторської майстерності!І на завершення для всіх-всіх-всіх, хто буде з нами весь день і тих, хто приєднається вже ввечері, відбудеться концерт молодих і перспективних музичних гуртів Львова!

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНІ КОШТИ?


Технічне забезпечення - світло і звук, аби молоді гурти на завершенні фестивалю звучали достойно.

Канцелярське приладдя - різноманітні дрібниці, котрі ми перетворимо в оригінальні прикраси фестивального простору, а також за допомогою яких будуть розважатися і вчитися гості в різних зонах Active Weekend.

Оренда - ігор, палетів, карематів і іншого - всього того, що зробить перебування на фестивалі більш комфортним.

Поліграфія - друк рекламних матеріалів (флаєри, афішки), банер фестивалю, фестивальні футболки, друк фото - щоб про Active Weekend дізнались і пам’ятали про нього довго!

Адміністративні витрати - кошти, які нам потрібно для комунікації, перевезень та інших організаційних моментів.

Ми завжди відкриті та готові до партнерства! Якщо маєш бажання долучитися до створення фестивалю Active Weekend як спікер чи як волонтер - то ми чекаємо саме тебе!

Перефразовуюючи Магатма Ганді, ми хочемо стати тією зміною, яку прагнемо бачити у суспільстві!

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 12
 • Внесок від 50 грн

  Щира подяка від команди Active Weekend на електронну скриньку, що зігріє монітор вашого гаджета;)

  3 доброчинці

 • Внесок від 100 грн

  Кольорова листівка зі щирою подякою від команди Active Weekend, що подарує вам помішку і спогад про добрі справи

  5 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Оригінальна ручка з логотипом Active Weekend для ваших найшаленіших та найгеніальніших ідей

  2 доброчинці

  3 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Браслет ручної роботи, виготовлений з любов'ю від команди Active Weekend, що доповнять будь-який образ

  1 доброчинець

  4 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Оригінальний магнітик з логотипом Active Weekend, який стане чудовою компанією для вашого холодильника

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Мотиваційна баночка наповнена натхненням, що запалить Вас втілювати ідеї у життя

  1 доброчинець

  2 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Фотосесія на головній фотозоні Active Weekend від нашого фотографа, що зробить для Вас найкращі фото

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Особиста зустріч за чашкою кави з лідерською командою організаторів Active Weekend, що запалять вас своїм натхненням і мотивацією

  1 доброчинець

  4 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Набір найсмачніших капкейків із логотипом Active Weekend для солодких днів вашого життя

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 3000 грн

  Фотоквест найромантичнішим містом України, де пахне кавою і шоколадом. Квест містом Лева

  0 доброчинців

  2 залишилось

 • Внесок від 5000 грн

  Картина, яку намалюють для вас відвідувачі Active Weekend під час самого заходу

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 350 грн

  Ексклюзивний блокнот із логотипом Active Weekend, що стане Вам у пригоді для важливих записів та Ваших думок

  2 доброчинці

  0 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

24 проекти зараз чекають твоєї підтримки

 • Мандрівники зі Сходу

  Ми здійснимо мрію випускників школи з містечка Золоте Луганської області – побачити свою країну. І зробимо фільм про цю подорож, аби показати Україну очима підлітків, що живуть на українському Сході

  Марина
  Конєва
  • 143
  • 52
   днів
  • 0
   грн
 • Музична збірка Петра Приступова на вірші Григорія Сковороди

  Видання музичної збірки "Сад божественних пісень" на вірші Григорія Сковороди - у прекрасній пісенній формі Петра Приступова

  Serhiy
  Kandul
  • 7
  • 60
   днів
  • 0
   грн