36 %
 • 509 731зібрано (з 1 392 000 грн)
 • Чернетка
Проект перебуває на модерації і стане доступним для поширення та фондування після того як буде узгоджений з адміністрацією

Головне

Фонд «Повернись живим» майже 7 років пліч-о-пліч з українськими військовими. Ми залучили на допомогу армії понад 170 мільйонів гривень. Сьогодні ми просимо вас підтримати команду фонду!

Історія

Фонд допомагав та допомагає підрозділам усіх силових структур, що виконують завдання в зоні Антитерористичної Операції/Операції Об'єднаних сил з самого початку війни та не планує зупинятись.

Ключовий напрям нашої діяльності— технічна оснащеність підрозділів та оперативне реагування на поточну ситуацію на фронті. Ось так ми з вами впливаємо на хід війни


 • понад 1300 планшетів з програмним забезпеченням для артилеристів «Броня»;
 • понад 60 автівок для передової;
 • десятки моніторів, телевізорів, радіостанцій та іншої техніки
Фахівці військового відділу фонду вивчають потреби фронту в техніці, оперативно її доставляють, встановлюють, стежать за її використанням і технічним станом.

З 2019 року ми розробили новий вид техніки - мобільні комплекси для безпечного ведення спостереження військовими на взводних опорних пунктах.

З моменту встановлення комплексів на найбільш небезпечних ділянках фронту, втрат від снайперського вогню (загиблих та поранених) не було.


У 2015 році виникла потреба не лише в обладнанні, а й у професійному його використанні.

Ми запустили інструкторську програму зі снайпінгу: навчання та технічний супровід високоточних стрільців. Цю роботу високо оцінили чи не в кожній бригаді ЗСУ. Якщо ви маєте знайомих снайперів, на 99% впевнені, що вони знають нашого Руслана.

Значні втрати на фронті через мінно-вибухові травми спонукали нас запустити програму з інженерної справи та мінної безпеки. Наш Євген навчає хлопців оперативно виявляти вибухові пристрої та знешкоджувати їх.

Поява розрахункового комплексу «Броня» кардинально змінила можливості та специфіку застосування артилерії. Так з’явився курс високоточної артилерійської стрільби, зокрема з закритих позицій. Наші Андрій і Вадим навчають стрільбі з великої кількості видів зброї: від гранатометів до танків і великокаліберних гармат.

Частину наших програм уже імплементовано в структуру навчання родів військ Збройних сил України. 

Армія хоче навчатись і ставати кращою.

У квітні 2019 року у співпраці з Центром лідерства УКУ Львівської бізнес-школи стартувала навчальна програма для молодших офіцерів з менеджменту та лідерства. Тренінги проводяться майже щомісяця від бригади до бригади.

Через пів року ми з Міжнародним Інститутом менеджменту МІМ-Київ створили програму для офіцерів вищої командної ланки. Частина офіцерів вже пройшла курси та отримала сертифікати.

 

Епідемія коронавірусу кардинально вплинула на всі сфери життя, зокрема й на військо. З початку епідемії Фонд оперативно залучив близько 4 млн грн для надання засобів індивідуального захисту та дезінфекції військовим медикам.

Спільно з медичною лабораторією "Діла” саме в ООС ми виконали перше в Україні масове превентивне тестування ПЛР.

Разом із Міністерством закордонних справ відбулась акція «Захисти захисника», в межах якої понад 1,7 млн грн було залучено та спрямовано на закупівлю реагентів для ПЛР лабораторій Міністерства оборони та костюмів біозахисту для військових медиків.Ми постійно разом з армією і поруч із фронтом. Логічним кроком стало створення власного медіа.

Щодня ми публікуємо на  Фейсбук-сторінці фонду та на сайті матеріали про війну, щоб наші читачі в усьому світі (а це наразі понад 4 млн людей на місяць) мали неупереджену інформацію про перебіг подій на Донбасі.

Наші журналісти готують репортажі з найгарачіших точок фронту, знайомлять з бійцями, здійснюють аналіз подій.

Ми проводимо інформаційні кампанії, покликані нагадати українцям та світу про війну з РФ: випускаємо тематичні календарі, проводимо акції з партнерами.

Саме публікації на ресурсах фонду дають нам змогу залучати кошти для допомоги підрозділам ЗСУ, що захищають нас із вами на Сході України.


Наша головна сила та компетенція – об’єднувати людей заради великих цілей.

І ми запрошуємо вас у цю подорож разом із нами!
Майбутнє

Ми плануємо продовжувати надавати матеріально-технічну допомогу ЗСУ, а також опосередковано впливати на них та інші інституції держави у сфері оборони. 

Фонд зосередиться на впровадженні нових технічних рішень, для розв'язання актуальних проблем фронту, які держава не спроможна оперативно надати.

Менеджери по роботі з військовими продовжать працювати на лінії розмежування, щоб якомога краще розуміти потреби військових і вчасно надавати необхідну допомогу.

Також ми продовжимо та розширимо інструкторські й освітні програми для офіцерського складу.МЕДІА.  Війна з РФ відбувається в новому форматі і ми маємо відповідати на гібридні виклики. Інформаційна складова війни є чи не найважливішою. Ми й надалі докладатимемо максимум зусиль аби голос українського війська був почутий.

  
Що потрібно для реалізації наших планів?

Крім натхнення, злагодженої команди та тисяч однодумців, потрібні ресурси. Ми не беремо жодної копійки з надходжень, які благодійники перераховують для армії, на утримання персоналу фонду і тому для забезпечення роботи колективу, оренди офісу та інших адміністративних витрат ми з 2014 року шукаємо кошти окремо. Ми фандрейзимо на адміністративні витрати серед прихильників Фонду з числа відповідального бізнесу, а також беремо участь в грантах і залучаємо таким чином кошти для забезпечення роботи Фонду.

Але через епідемію, що охопила країну, бізнес, який нас давно підтримує, потерпає і ми не можемо повністю забезпечити сталу роботу фонду. Найскладнішим є збір коштів на забезпечення роботи нашого базового військового напрямку, адже, як правило, компанії мають обмеження щодо фінансування таких проєктів.

Тому ми закликаємо Вас у цей складний час момент разом з нами продовжувати підтримувати військових, допомагати ветеранам та розповідати про те, що відбувається на фронті російсько-української війни.

Станьте тими, хто рятує життя та творить історію разом з нами!


Попри дозвіл українського законодавства, ми не використовуємо гроші, зібрані для війська, щоб покрити власні адміністративні витрати. Наші інституційні витрати є окремими й не залежать від зборів на допомогу армії. Для того щоб наші менеджери могли надалі виїжджати і здійснювати заміну та видачу тепловізорів та іншої техніки підчас ротацій, журналісти створювати тексти, а бекофіс оформлювати документацію на обладнання, яке передається, готувати онлайн-звітність, подавати необхідні документи до податкової, тощо, нам потрібно постійно поповнювати зарплатний фонд. 

Залучені кошти будуть спрямовані на оплату праці співробітників військового відділу, медіа, фінансового відділу та оплату оренди офісу. 


Оплата праці 3 співробітникам військового відділу 

12 міс

464 400 грн 

Оплата праці 4 фахівцям військового медіа 

12 міс

248 400 грн 

Оплата праці 3 офісним співробітникам 

12 міс

410 400 грн

Оренда Офісу

12 міс

230 400 грн

ЗАГАЛОМ


1 392 000 грн 


На жаль війна триває і наша підтримка на фронті дуже потрібна щодня.

Так само, як ваша підтримка нам.Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 7
 • Внесок від 100 грн

  Навіть найменша допомога цінна! Ви вже внесли своє ім’я до списку тих, хто творить історію разом із нами. Отримайте браслет – нагадування про свій внесок у перемогу.

  35 доброчинців

  465 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Пін із логотипом фонду. Цей маленький симпатичний пам’ятний знак нагадуватиме про те, що ви творите історію разом із нами.

  56 доброчинців

  144 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Зручний та якісний планер з крутими стилізованими фото та інформацією про військові професійні свята, зроблений командою ветеранів Alex Tymanov Group за підтримки Командування Сил Спеціальних Операцій

  21 доброчинець

  2 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Кружка з логотипом фонду. Щоранку ви зможете пити каву з кружки з нашим лого й згадувати, що ваша допомога підтримує військових на передовій.

  52 доброчинці

  13 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Щорічний традиційний календар фонду "Повернись Живим" під назвою "Творці". Про щоденне життя тих, хто захищає нас з вами.

  23 доброчинці

  8 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  На каву з «Повернись живим». Вибирайте, з ким із команди фонду вам би хотілось зустрітись, – кожен із нас радо поспілкується з вами за чашечкою кави.

  9 доброчинців

  11 залишилось

 • Внесок від 50000 грн

  Ласкаво просимо до Клубу друзів! Ми віримо, що спільні зусилля людей творять дива, тому створили Клуб друзів «Повернись живим», щоб зробити нашу роботу ще ефективнішою.

  0 доброчинців

  10 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Блогів 18
comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

22 проекти зараз чекають твоєї підтримки

 • Etis.help доставка гуманітарної допомоги

  Ми волонтерська ініціатива яка займається збором, доставкою, та розподіленням гуманітарної допомоги в Україні за принципом: "від людей для людей". Нашим захисникам та нашому народу потрібна підтримка!

  Maks
  Huzii
  • 12
  • 184
   днів
  • 0
   грн
 • Турклуб Манівці: майстерня з виготовлення спорядження

  Закупівля обладнання, яке допоможе швидко та якісно виробляти похідне спорядження та евакуаційне обладнання для медиків та військових.

  Турклуб
  Манівці
  • 21
  • 30
   днів
  • 0
   грн