108 %
 • 43 500зібрано (з 40 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Театр Domus хоче поїхати на Cхід України, щоб познайомити жителів Слов'янська та Краматорська з добрим, чутливим та справжнім коханням наосліп у двох діях "Метелики вільні" за п'єсою Леонарда Герша

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія
Що таке Львів і з чим його їдять? Львів - старовинне місто і туристичний центр України, де з легкістю можна об'їстися пляцків, почути багацько вуличних музик і випити медовухи в файних кнайпах. Як у кожному  місті,  в ньому безліч мікрорайонів. Одним з них є Сихів (як Борщагівка в Києві, але нє! Щоб ви розуміли, десь 200 тис. населення)            На Сихові є усьо: Іскра , то шо завод, Санта-Барбара (назва, погодьтеся, близька до мистецтва), Шувар - це коли слова зайві, а ось театру не було. Та й діло з трамваєм якось не рухалось. І ми вирішили підсобити! А головне, Сихів - це мала батьківщина директору театру Domus, то ж вибір очевидний. 
            Театр тепер є на Сихові!  І добратися швиденько до найбільшого житлового масиву Львова можна вже навіть трамваєм. Ми розвиваємо культуру у нашому районі, поки інші тільки планують! 
Що таке Домус, скажете Ви? Якщо перекладати з латинської мови - це Дім. Так, саме Дім, який зібрав у себе під крилом таку різну і таку дружню сім'ю. Кожен з нас народився в різних містах України, але об'єднав нас Домус.  
Д - Денис Федєшов. Звичайний галицький хлоп. Ото грав собі в театрі, тай грав і тут вирішив сходити на шпацер в армію. Стати охвіцером вирішив! Відбігав більше року і повернувся з стрімким бажанням скинути мундир і закутатись в завісу. Але свою власну. Завіси, правда, у нього досі нема, але  він є директором і актором  Домусу.  І то є фест!О - Оксана Шпакович. Адмін групи СихівSexy. А Домус на Сихові, тому має бути також сексі.  Сексі-декорації та сексі-костюми створює саме вона! На всі руки майстер! Гасло Шпако "дівчатка можуть все!". Так воно і є!М - Меньшикова Наталія. Співзасновник, режисер і художній керівник нашого театру, але всі ці регалії ввійшли в силу після переїзду з анексованого Криму.  Так, саме Наталя приїхала з сонячного півострова оспіваного Пушкіним, Чеховим та іншими великими письменниками.  У - "Уві сні та наяву"! Перша вистава, яка відкрила двері в наш Дім! Бінарний спектакль за творами Г.Г. Маркеса "Очі блакитного собаки" та "До нас в місто приїхав..." Алли Соколової!


С - Сім'я. В нашому Домі живе багато різноманітних креативних, красивих, усміхнених людей! Ну ось наш молодий колектив кріпне і росте. Нам вже рочок. Маленькі діти, що в такий час роблять? Починають ходити і пізнавати навколишній світ! Тому Домус мріє пізнавати світ. Але не весь великий і неосяжний, а просто ближчих сусідів. То ж ми плануємо вирушити у маленьку подорож. Як маленькі і не дуже досвідчені звернулися за порадою до МФ "Відродження". Отримавши цілий кошик цінних настанов, вирішили  розпочати з  Дрогобича, Бахмута та Слов'янська. І нам просто необхідна ще і Ваша підтримка! А хочемо ми познайомити Вас з добрим, чутливим коханням наосліп у двох діях "Метелики вільні" за п'єсою Леонарда Герша. Це романтична історія  молодих людей, що починають доросле життя. Чи вільні вони обирати та чи мають змогу вирішувати це самостійно? Чи спроможні вони подолати існуючи стереотипи? Чи здатні вони брати відповідальність за себе, за іншого, за своє життя? Чи відчують вони підтримку близьких? Відповіді на ці та інші питання дасть не лише наша вистава, а і рефлексія опісля  з акторами та режисером.  А також для посилення порозуміння у суспільстві, зміни ставлення до сталих  стереотипів нашою командою перед виставами буде проведено кілька флеш-мобів. Де учасники можуть відчути на собі вплив стереотипів нашого суспільства, що надасть їм додаткові емоції та  більш великий спектр  розуміння проблем.     

 


«Метелики вільні» побачили не лише у Львові (кілька разів). Кохання наосліп у двох діях без антракту побачили жителі Северодонецька та Новоайдару, за допомоги нашого проекту «Жити зараз, працювати разом»,  в рамках проекту «Українська платформа громадських ініціатив», що адмініструється «Центр «Жіночі перспективи» за фінансової підтримки Європейського Союзу (самі в шоці від регалій). Ця поїздка була знакова для нас!


По-перше – це перша поїздка нашого колективу (і так далеко) за перший рік , по-друге – теплішого прийому ми не відчували, напевно,  ніде. Сподіваємось, що майбутньому буде так само тепло і затишно під час вистави та опісля, на обговоренні.

 

Міжнародний фонд «Відродження», якось подзвонив нам і каже:
- В вересні буде Форум Видавців! Не хочете зіграти в рамках форуму? Навіть трансфер вам організуємо на Сихів! 
- Звісно хочемо! Вже готуємось!  – кажемо ми!
Так воно і сталось! Понад 300 людей побачили це! 
А ще каже: подавайтесь на спільнокошт, а ми будемо партнерами вашої кампанії. Ще каже, що у разі успішного збору коштів додасть зібрану суму (у межах мети краудфаундінгу - 40 000 грн) 
  

 

 

Східні області України, де населення потерпає від війни, гостро потребує соціальної та культурної реабілітації, у тому числі через візитні ініціативи. Для нашого театру створеного жителями західного регіону та переселенцями з Криму та Сходу, дуже важливо не тільки показати виставу але й під час обговорення її з глядачами створити платформу для діалогу, обміном досвідом та вироблення спільного меседжу. порозуміннями між регіонами. Це має величезний вплив не тільки на розвиток нашого незалежного театру (професійна реабілітація ВПО в нашому середовищі та колі спілкування), але й на розвиток культури в малих містах України. Як показує наш досвід відвідування міст Северодонецьк та Новоайдар - ця вистава нікого не залишає байдужим. Тому ми віримо, що наш проект не залишить байдужим і вас! Давайте разом з акторами нашого театру надамо глядачам цільових міст привернути увагу до проблем, які штучно створюються через нав'язування стереотипів, додаткових бар'єрів та інформаційних впливів, змінимо ставлення до дискримінованих груп у громаді за будь-яких ознаками, та покращимо взаєморозуміння та діалог між людьми різних регіонів України. 


Що нам треба для цього

- квиточки на проїзд туди-сюди-назад

- привезти декорацій за нами слідомПартнер проекту

 • Міжнародний Фонд "Відродження"

  Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) заснований видатним філантропом Джорджем Соросом у 1990 році. МФВ - одна з найбільших благодійних фундацій в Україні, національний фонд, що входить до глобальної мережі Фундацій відкритого суспільства (Open Society Foundations). Місія МФВ - сприяти розвитку відкритого суспільства в Україні на основі демократичних цінностей через підтримку значимих громадських ініціатив.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 9
 • Внесок від 50 грн

  Подяка від першого львівського незалежного театру на Сихові Domus

  4 доброчинці

  26 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Ексклюзивне горнятко театру Domus

  8 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Два квиточки на виставу театру Domus (за вибором)

  8 доброчинців

  7 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Абонемент на 5 вистав першого львівського незалежного театру на Сихові Domus!

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Шпацер на каву з актором/актрисою театру

  3 доброчинці

  2 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Фотосесія (в межах Львова)

  0 доброчинців

  3 залишилось

 • Внесок від 1500 грн

  Епізодична роль у виставі першого львівського незалежного театру на Сихові Domus!

  0 доброчинців

  2 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Прогулянка з мімом

  0 доброчинців

  3 залишилось

 • Внесок від 5000 грн

  Публічна читка п'єси за вибором благодійника

  0 доброчинців

  2 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

14 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • EdCamp діє!

  Час незворотних змін в освіті – саме зараз. Підтримайте 20-тисячну спільноту відповідального вчительства, яка змінює школу для ваших дітей.

  Олександр
  Елькін
  • 5766
  • 1513
   днів
  • 0
   грн
 • Аудіовізуальне лікування ПТСР, наукова розробка

  ПТСР: діагностика та лікування. Наукова розробка та валідизація інструментарію.

  Татьяна
  Жданова
  • 24
  • 184
   днів
  • 0
   грн