118 %
 • 65 685зібрано (з 55 510 грн)

Головне

Видаємо французький бестселер про філософію як спосіб життя і трансформацію світогляду – до Міжнародного дня філософії

Історія

Чому важливо видати цю книжку

Класика французької філософської думки, написана доступною мовою для широкого кола читачів. Рідкісна, тиражем всього 1000 примірників. Вперше перекладена і видається українською мовою.

Ми хочемо, щоб якісна і цікава філософська література була доступна українському читачеві. Ця книга вчить критично мислити, розмірковувати, розвиває пам'ять та увагу. Вона не розважає, а формує глибокий світогляд.

Філософський челендж: надрукувати книгу спільнокоштом

Знаємо, що ризикуємо. Наша мета – щоб про цю книгу і постать П´єра Адо дізналися якомога більше українців. До речі, 2 роки тому ми вже успішно видали філософську книгу спільнокоштом – «Кав´ярня мертвих філософів». Ми зібрали 109% від необхідної суми на друк і надрукували 2 тиражі. 

Філософія як метод роботи над собою


Філософія – це спосіб життя. Цю ідею П’єр Адо обмірковує роками і обґрунтовує у своїх книгах. Для ХХ століття, коли філософія сприймалася як теорія, як «конструювання систем», ця теза була революційною.

В античності філософія була способом життя, методом роботи із собою. Філософські школи пропонували вправи на щодень, пов’язані з дисципліною думок і поведінки, підготовки до труднощів, саморефлексією, розвитком чеснот і, більше того, набуттям інтуїтивного та містичного досвіду. Вони допомагали більш інтенсивно і усвідомлено прожити власне життя.

Автор ділиться, як він застосовує філософські вправи у власному житті. І висловлює думку, що їх може застосовувати кожен.

Книга написана у формі інтерв’ю

У ній йдеться про те, як юнак із північної Франції пішов за своїм покликанням і став видатним європейським ученим, філософом, автором десятків книг і статей. Пішов проти волі батьків, котрі готували його стати священиком.

Як схильний до інтелектуальної праці, молодий П’єр проживав воєнні роки другої світової, освоював професію слюсаря, ремонтував вагони, наражаючи життя на небезпеку. Як Адо зустрів, чи то «впізнав», свою другу половину – справжню любов, друга, порадницю, турботливу дружину, авторку докторської дисертації про Сенеку. Як зустріч з Мішелем Фуко стала поворотною для обох французьких мислителів.

Форма живої бесіди з автором обрана невипадково. Вона створює ефект живої присутності і особистісного звернення до читача. Неначе ми ведемо бесіду із філософом тут і зараз. Форма діалогу – данина античній традиції філософської розмови.

Про автора

П’єр Адо (1922–2010) – видатний французький філософ, глибокий знавець філософії епохи еллінізму, перекладач античних авторів.

Почесний професор кафедри історії елліністичної та римської думки Колеж де Франс, Париж.

Член-кореспондент Академії наук і літератури в Майнці, Академії наук в Мюнхені. Почесний доктор Невшательського університету (Швейцарія), Університе́ту Лава́ль (Канада).

Премія Французької Академії за переклади Плотина (1992), Велика премія Академії з філософії (1999).

Автор праць з неоплатонізму, стоїцизму, які спираються на переклади та коментарі Плотина, Марка Аврелія, Симплікія, Марія Вікторина, Св. Амвросія та інших авторів.

Книги Адо перекладені багатьма мовами світу. 


Ми збираємо кошти — для друку 1000 примірників у типографії

Видавництво «Новий Акрополь» створене у 1994 році як підрозділ однойменної культурної асоціації. Видаємо книги європейських та античних філософів, щорічно беремо участь у книжкових ярмарках і форумах.Ми збираємо кошти — для друку 1000 примірників у типографії

З 2014 року ми перші в Україні видаємо серію книг П´єра Адо українською мовою. Вийшли друком книги «Що таке антична філософія?» (2014), «Покривало Ізіди» (2016).

Ведемо переговори щодо купівлі прав на переклад двох наступних книг  П´єра Адо: «Плотин, чи простота погляду» та «Філософія як виховання дорослих».

У 2021 готується до друку книга, у яку війдуть твори Платона (діалоги «МЕНОН», «КРАТИЛ») і Прокла («Коментар до Платонового діалогу “Кратил”»)


Коли книжка буде надрукована і як виглядатиме

Наш план — грудень 2020. Щоб книжка стала подарунком і на День Святого Миколая, і на Новий Рік. Але ми беремо до уваги непередбачувані ситуації, тож є і план Б — січень 2021.

Книжка матиме тверду обкладинку, 320 сторінок. Формат 84х108/32 мм.

Де можна буде купити книжку

Книжки нашого видавництва продаються у «Книгарні Є», «Букві». А ще можна буде замовити онлайн через facebook.

Ви можете зробити внесок від 500 грн і отримаєте книгу
одразу після її видання в грудні 2020 року
!

Цю книгу видаємо до Міжнародного дня філософії, який за регламентом ЮНЕСКО щорічно відзначається у третій четвер листопада.


Партнер проекту

 • Міжнародний Фонд "Відродження"

  Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) заснований видатним філантропом Джорджем Соросом у 1990 році. МФВ - одна з найбільших благодійних фундацій в Україні, національний фонд, що входить до глобальної мережі Фундацій відкритого суспільства (Open Society Foundations). Місія МФВ - сприяти розвитку відкритого суспільства в Україні на основі демократичних цінностей через підтримку значимих громадських ініціатив.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 12
 • Внесок від 50 грн

  Листівка з авторською ілюстрацією

  2 доброчинці

  18 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Набір ексклюзивних стікерів від нашого супер-дизайнера

  6 доброчинців

  14 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Блокнот з авторською обкладинкою – для нотаток під час читання книги

  14 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Книга «Алхімік» Хорхе Лівраги – книга-посвята Джордано Бруно. До кожної книги ми даруємо листівку з персональною вдячністю від нашого видавництва

  4 доброчинці

  6 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Книга «Сьогодні я бачила» Делії Гусман – збірка ессеїв від сучасної філософині. До кожної книги ми даруємо листівку з персональною вдячністю від нашого видавництва

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Книга «Філософія як спосіб життя» П'єра Адо ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ - отримай видану книгу ПЕРШИМ!

  49 доброчинців

  51 залишилось

 • Внесок від 750 грн

  Набір ексклюзивних подарунків розміру S – міні версія крутого мерчу від нашого видавництва

  0 доброчинців

  4 залишилось

 • Внесок від 1200 грн

  Набір ексклюзивних подарунків розміру M-L – тут буде багацько мерчу, що ми для вас підготували

  2 доброчинці

  1 залишилось

 • Внесок від 1500 грн

  ВСЯ СЕРІЯ книг П'єра Адо нашого видавництва - 3 книги

  2 доброчинці

  2 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Індивідуальне запрошення на онлайн-презентацію книги «Філософія як спосіб життя» від нашого видавництва

  2 доброчинці

  0 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Книга «Кав’ярня мертвих філософів» Вітторіо Гьосле – книга, що вийшла в світ завдяки Спільнокошту 2 роки тому. До кожної книги ми даруємо листівку з персональною вдячністю від нашого видавництва

  5 доброчинців

  0 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Набір ексклюзивних подарунків розміру XL – MAXI версія крутого мерчу і не тільки!

  2 доброчинці

  0 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

Блоги

Відомості про здійснення проекту

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

72 проекти зараз чекають твоєї підтримки

 • Швацький коворкінг в Краматорську

  Швацька майстерня, в якій виготовляються сумки та рюкзаки з вживаного одягу, проходять навчальні майстер-класи а також працює коворкінг, де кожний зможе зробити свою річ, скориставшись обладнанням

  Alena
  Kucheruk
  • 31
  • 45
   днів
  • 0
   грн
 • Дитяча літературна школа "Кошлатий Борушко"

  «Борушко кошлатий» – це перша дитяча літературна школа в Чернігові, де під керівництвом відомих письменників діти опанують основи літературної майстерності

  Олена
  Терещенко
  • 32
  • 100
   днів
  • 0
   грн