Фестиваль проти ксенофобії «Мистецтво толерантності»

 Фестиваль проти ксенофобії «Мистецтво толерантності»

100%

44 доброчинці

152 500зібрано (з 150 000 грн)

0 год. залишилось

Збір коштів завершено

Основною метою фестивалю є розвиток міжкультурного діалогу між представниками різних країн та традицій, а також сприяння утвердженню цінностей толерантності та мультикультуралізму в Україні

Блог

Відомості про здійснення проєкту

  Шановні друзі,

  Сьогодні в Україні ми стали свідками зростання кількості злочинів на ґрунті ненависті: ромські погроми, антикавказькі та антимігрантські акції, акти вандалізму на єврейських і польських пам’ятниках тощо.

   Фестиваль проти ксенофобії «Мистецтво толерантності» – це наш спосіб привернути вашу увагу до проблем злочинів на ґрунті ненависті, мови ворожнечі та дискримінації.

   Ідея

   Ще у 2007 році ми вирішили, що будемо поширювати ідею толерантності через музику – вона завжди духовно об'єднує людей. Чи не так?


  Відтворюючи емоційний досвід людства, музика змушує переживати складні почуття, надає людям моральні сили, виховує в слухачі мужність, віру в життя та справедливість, збагачує інтелект. Врешті-решт, музика мотивує кожного з нас на вчинки!

  Ми віримо, що наш проект сприятиме утвердженню цінностей толерантності і прав людини, сталому культурному діалогу між представниками різних культур, етнічних груп та конфесій в Україні.

  Механізм

  Проводячи фестиваль «Мистецтво толерантності» у різних регіонах країни, наша команда показує справжнє культурне різноманіття сучасної України та спонукає змінити ставлення до представників інших етносів, рас або релігій. Дуже часто нам вдається переконати слухачів, що  люди з відмінними традиціями можуть співіснувати мирно.

  Такий ефект став можливим завдяки тому, що учасниками концерту є музиканти, чия творча робота базується на кількох етнічних культурах. У 2018 році у проекті візьмуть участь відомі музиканти з усього світу, зокрема Боб Столофф та Логан Річардсон (США), Марк Еліяху (Ізраїль), Антоніо Флінта (Італія), а також багато інших відомих музикантів з Австралії, Франції, Німеччини, Польщі та України.

                          

  Концерт з їхньою участю – заворожуюче поєднання різних культур: єврейської, кримськотатарської, азербайджанської, турецької, ромської, української, американської. Крім цього, у нашому проекті представлені різні музичні традиції та стилі, включаючи джазову та класичну музику, засновану на ранніх та сучасних підходах.

  Кожен, хто потрапляє в цю атмосферу, неодмінно поринає у інтенсивний і органічний міжкультурний діалог.

   Плани

   Цьогоріч ми плануємо провести концерти та майстер-класи «Мистецтво толерантності» в Харківській, Донецькій, Львівській та Тернопільській областях, а також у Києві.

  З 6 по 16 грудня плануються концерти американських, австралійських, французьких, ізраїльських, турецьких, польських, українських та інших музикантів у Харкові, Краматорську, Києві, Львові та Тернополі.

  Паралельно, з 6 по 9 грудня – відбуватимуться семінари та майстер-класи відомих американських музикантів, викладачів та методистів Роберта Столоффа (Боба Столоффа) та Логана Річардсона у Львові, Києві та Харкові.  Також з 6 по 9 грудня ми хочемо провести у Львові Міжнародну науково-практичну конференцію «Джаз на перехресті культур: сучасний стан, тенденції та перспективи розвитку в Україні».

  За історію фестивалю концерти відбувалися у багатьох регіонах України (в тому числі і в зоні АТО). Програма заходів крім концерту включала дискусії на правозахисну тематику, поширення роздаткового матеріалу на тему недискримінації, спілкування з представниками влади, митцями, військовими, представниками меншин тощо.

  Щороку наші зусилля ми спрямовуємо на роботу з представниками тих соціальних груп, які ще не були охоплені нашим проектом: вчителями музики, студентами, професійними музикантами, місцевою владою, пересічними громадянами, журналістами тощо.

  Боротьба з нетерпимістю та дискримінацією – дуже складний та багатогранний процес, який вимагає багато зусиль. Провівши фестиваль проти ксенофобії «Мистецтво толерантності» у 2018 році, ми продовжимо поширювати ідеї терпимості й поваги до інших етносів, рас або релігій для мешканців інших населених пунктів та представників нових цільових аудиторій. Крім цього, ми плануємо втілити ідею фестивалю на міжнародному рівні, адже утвердження принципів толерантності в суспільстві – завдання не лише для України.

  Наша команда


   Борис Захаров – наш ідейний натхненник та організатор фестивалю у Києві. А ще він музичний продюсер, який знає все про організацію джазових фестивалів і концертів. Борис також правозахисник.

  Маркіян Іващишин – відомий арт-продюсер низки мистецьких проектів та організатор музичних фестивалів. Він допомагатиме нам організувати концерти у Львові.

  Олег Макогін – організатор культурних подій Тернополя. Він допомагатиме проводити фестиваль у цьому місті.

  Євген Захаров –  видатний правозахисник України та журналіст. Він допомагатиме нам із організацією фестивалю у Харкові.

  Максим Петров – проектний менеджер, який не так давно працює в нашій команді, але добре розуміється на управлінні проектами і чудово вміє організувати нашу роботу.

  Олег Мірошниченко – багаторічний бухгалтер проекту, який професійно допомагає нашій команді у фінансових питаннях.

   Що вже зроблено?

   На даний момент ми провели успішні переговори з усіма музикантами, які братимуть участь у фестивалі та визначились із місцем проведення концертів, семінарів та тренінгів. Зараз триває робота над афішами та вирішенням технічних питань, пов’язаних із проведенням заходів у конкретних залах.

  Наступний наш крок – бронювання житла та придбання квитків учасникам фестивалю.

  Бюджет проекту

  Кошти на проживання

  10 музикантів (600 грн/особа) х 5 міст (Львів, Тернопіль, Київ, Харків, Краматорськ) = 30 000 грн.

   Оренда обладнання (сцена, звукове та світлове обладнання, інструменти)

  10 днів  х 8 000 грн = 80 000 грн.

   Виготовлення поліграфічної продукції

   Афіші А2 – 500 шт., афіші А3 – 1000 шт., Єврофлаєр - 3000 шт. Загальна сума витрат - 10 000 грн.   

  Послуги реклами (інтернет, зовнішня реклама, радіо і ТБ)

  5 міст (1 х 3000 грн) = 15 000 грн.

  Наш проект фінансується також Міжнародним фондом "Відродження".

  Шановні доброчинці, підтримайте наш проект і разом, через мистецтво і музику, ми зможемо зробити ще один крок до країни, у якій ми всі мріємо жити!

  До зустрічі на концертах!

  Винагороди

  Підтримайте проєкт та оберіть винагороду

  • Внесок від 100 грн

   Сувенір-картинка на магніті із зображенням одного з міст, де відбуватиметься фестиваль

   0 доброчинців

   10 залишилось

  • Внесок від 200 грн

   Один квиток на один з концертів фестивалю «Jazz Bez» у 2018 році

   1 доброчинець

   9 залишилось

  • Внесок від 250 грн

   Фото з артистами фестивалю

   0 доброчинців

   10 залишилось

  • Внесок від 300 грн

   Один VIP-квиток на один з концертів фестивалю «Jazz Bez» у 2018 році

   2 доброчинці

   8 залишилось

  • Внесок від 350 грн

   Подарунковий набір видавництва "Права людини" (книги "Конституційне А, Б, В", "Правозащитная информация non-stop: опыт работы информационного центра" та "Преступление без наказания...")

   1 доброчинець

   4 залишилось

  • Внесок від 400 грн

   Два квитки на будь-який з концертів фестивалю «Jazz Bez» у 2018 році

   0 доброчинців

   5 залишилось

  • Внесок від 600 грн

   Два VIP-квитки на будь-який з концертів фестивалю «Jazz Bez» у 2018 році

   2 доброчинці

   3 залишилось

  • Внесок від 800 грн

   Два VIP-квитки на будь-який з концертів фестивалю «Jazz Bez» у 2018 році + СD з композиціями одного з дуетів фестивалю «Marinita»

   1 доброчинець

   4 залишилось

  • Внесок від 1000 грн

   Два VIP-квитки на будь-який з концертів фестивалю «Jazz Bez» у 2018 році + СD з композиціями одного з дуетів фестивалю «Marinita» + сувенір фестивалю

   2 доброчинці

   8 залишилось

  • Внесок від 5000 грн

   Абонемент для двох осіб на всі концерти фестивалю «Jazz Bez» у 2018 році + СD з композиціями одного з дуетів фестивалю «Marinita» і дві футболки з логотипом фестивалю «Jazz Bez»

   0 доброчинців

   10 залишилось

  • Внесок від 30000 грн

   Спонсорський пакет (реклама на афішах, банерах і сіті-лайтах фестивалю)

   0 доброчинців

   1 залишилось

  Спільнокошт

  Внески доброчинців у проєкт

  Ділитись з друзями

  Цікаво також

  10 проєктів зараз чекають на твою підтримку

  Будь ласка, авторизуйтесь!

  Заповніть всі поля, щоб увійти в особистий кабінет.

  Реєстрація

  Заповніть всі поля, щоб приєднатися до Великої Ідеї.

  Забули пароль? Натисніть, щоб відновити.

  Або швидко зареєструйтеся

  Натискаючи кнопку 'Зареєструватися' ви погоджуєтесь з умовами конфіденційності, правилами сайту та спільнокошту.

  Відновлення паролю

  Введіть зареєстрованний email, щоб отримати інструкцію по відновленню паролю.

  Новий пароль

  Встановіть новий пароль для вашого акаунта на Big Idea.

  Відновлення паролю

  Якщо ваш email було зареєстровано, ви отримаєте інструкція по відновленню пароля на пошту.

  Ваш пароль було змінено. За бажанням ви можете його змінити також в особистому кабінеті.

  Постав питання команді проєкту