1 %
 • 305зібрано (з 51 700 грн)
 • Завершено
На жаль проект не зміг зібрати необхідну суму коштів

Головне

В.І.Д.Л.І.К. [Перфоратор] – форум-лабораторія перформансу в м.Харків 27.08-02.09.2018, головна ціль якого - руйнування «межі» стандартного мислення. #ТРОЩИМЕЖУ

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Агов, народ!

Це знову Ми!

В.І.Д.Л.І.К. [проджект] – освітній соціально-культурний проект, спрямований на розвиток культури в маленьких містах та селах України шляхом залучення молоді в мистецьку та соціальну діяльність.


За півроку ми вже побували в м. Щастя Луганської обл., м. Каховка Херсонської обл., м. Авдіївка Донецької обл., м. Теплодар Одеської обл. та смт. Шарівка Харківської обл. Скоро проект стартує в м. Бориспіль Київської обл. (03.08-12.-8.2018). В результаті реалізації проектів були створені творчі ініціативи місцевої молоді: MistoShchastyaArtAreaTechiaSpaceJump та StarSharivka, які після завершення проекту продовжують мистецьку діяльність, провокують, змінюють своє місто, створюють неймовірні івенти та вистави, роблять проекти та навіть виграють гранти! 


За 213 днів у наших учасників відбулося 30 прем’єр (івенти, встави, фотовиставки і т.п.), самостійно провели 10 атмосферних квартирників. Також протягом цих півроку було знято 3 фільми. До речі, цікавий факт – наш самий перший проект в м. Щастя почався зі Спільнокошта! :) 


У березні (25.03-01.04.2018) пройшов наш перший форум В.І.Д.Л.І.К.[Банка] - #БЕЗМЕЖ в м.Київ, де ми зібрали підлітків з м. Щастя, м. Каховки та м. Авдіївки, з метою надання теоретичної бази в галузях проектного менеджменту, організації театральної справи та акторської майстерності; створення спільних проектів учасників з різних міст. А тепер шо буде?

Цього разу ми хочемо провести форум-лабораторію перформативного мистецтва в театральній столиці країни – Харкові та зібрати аж 100 учасників з усіх 6 міст, де ми побували!

Нащо? 


– Щоб ознайомити учасників з сучасними формами театру, зокрема перформансом, під керівництвом 4 відомих українських перформерів. 
- Щоб згуртувати творчу молодь з маловідомих віддалених куточків України в одну творчу спільноту. 
- Щоб дати новий поштовх для розвитку сучасної української культури, адже молодь – наше майбутнє.
- Розтрощити стримуючу межу свідомості та підкорити абсолютно нові кордони своєї уяви!
- Спробувати новий спосіб самовираження для того, щоб сказати про те, що турбує молодь насправді. Про те, що важливо. Бути чесним зі світом та в першу чергу – з собою.

Як?

Протягом 7 днів (27.08 – 02.09.2018) молоді митці будуть працювати у групах з 4 менторами – перформерами над створенням власних перформансів, поділених на теми, які в результаті перетворюються на одну велику подію 1 вересня. Купа любові, дружби, репетицій, майстер-класів від Харквських театральних гуру та не тільки, відвідування івентів, вистав та багато прогулянок.


І шо?

Як підсумок – створення учасниками єдиного перформансу-конструктору, який поширює дискусію навколо важливих питань сьогодення: гендерна рівність, громадянська позиція, пропагування здорового способу життя, створення діалогу задля соціальної згуртованності, децентралізація осередків культури в малих містах та будь-яка тема, що хвилює наших учасників. І найголовніше, увага… Його прем’єра відбудеться в самому центрі Харкова – на Майдані Конституції! Уявіть собі, що 100 підлітків з містечок, де інколи взагалі немає доступу до мистецтва, у самому серці театральної столиці роблять культурну революцію. Та кричать про те, про що суспільство інколи не має сміливості поговорити, бо «це ж мене не стосується».


БЕЗ ВАС МИ НЕ ВПОРАЄМОСЬ! 

Але для того, щоб у нас все вийшло, нам потрібно 165 тис. гривень. На Спільнокошті ми збираємо лише третину. Нам потрібні гроші для закупки канцелярії, реквізиту, для оплати житла  учасників, спікерів, команди, та просто щоб ми не померли з голоду;)

Стань частинкою великої спільної справи!


НАША КОМАНДА


Команда організаторів форума дуже неординарна, творча та різнопланова. Цього разу це не тільки В.І.Д.Л.І.К.[проджект], а ще й учасники ініціативних груп з міст-учасників. Вийшов непоганий салат з режесерів, акторів, культоролога, фотографа, студентів та школярів! :D Нехай ми усі різні, проте нас поєднує єдине бажання - змінити нашу країну накраще!Ілля Шликов - головний менеджер форуму
Учасник проектів "Діти та військові", Театр Переселенця; учасник кіношколи KidsMovie - "Кіношкола в АТО"; волонтер соціально-культурного проекту  "Class act: Схід-Захід". Головний режисер в "MistoShchastya". Адміністратор в "Дикий театр". Актор: документальна вистава "Як справи, татку?"


Анастасія Саранча - головна менеджерка форуму
Учасниця проекту "Діти та військові", Театр Переселенця; учасниця Кіношколи KidsMovie - "Кіношкола в АТО"; волонтерка соціально-культурного проекту "Class Act: Схід-Захід"; менеджерка театрально-дизайнерського фестивалю "Живи!";PR-менеджер в команді м. Щастя в фестивалі "ЕкоФ'южнФест" (в рамках проекту "Культурний Майнінг"); PR-менеджер команди м. Щастя в фестивалі "З країни в Україну".


Євгенія Відіщева - кураторка форуму
Мама проекту В.І.Д.Л.І.К.[проджект], Організатор\проектний менеджер: Соціально-культурний проект ClassAct: Схід-Захід, вистава "Водка. Єбля. Телевізор"; Локальний театральний фестиваль "Лютий"; Освітній драматургічний фестиваль "Тиждень актуальної п’єси"; інтерактивні свята для дітей переселенців; Фестиваль театру під відкритим небом Osten-Saken off-stage fest смт Немішаєве. Керівник дитячої театральної студії "Халабуда". Режисер: відкрите читання "Номера" О.Сєнцова, інтерактивна вистава "Праведники", Театр Переселенця - документальна вистава "Йди"; "Києве мій?"; Дикий Театр - "ZOO"; PostPlayТеатр, 16+ТЕАТР - іронічна комедія "16+" та інші проекти.


Дмитро Бутко - куратор волонтерів
Худ.постановщик, дизайнер та актор в "MistoShchastya", волонтер освітньо соціально-культурного проекту В.І.Д.Л.І.К [проджект]. Музикант
Владислав Дринь - таймменеджер
Куратор проекту В.І.Д.Л.І.К.[проджект] в м. Теплодар. Актор: документальна вистава "Як справи, татку?". Учасник перформансу "ХЛІБ - людський імпульс бажань".Данило Волков - PR-менеджер
Учасник соціально-культурного проекту "Class act: Схід-Захід", учасник проекту "Щасливе Місто", учасник проекту В.І.Д.Л.І.К.[проджект], Фотограф, драматург,дизайнер в "MistoShchastya"


Марія Перегонцева - менеджерка по роботі зі ЗМІ
Медіа-менеджер проекту В.І.Д.Л.і.К.[проджект]. Учасниця всеукраїнського конкурсу "Молодь обирає здоров‘я"; актриса "Пригоди козаків у Грузії", "Новорічна казка у мера"; актриса 16+ТЕАТРУ (перформативна вистава "Життя in Soц").
Олег Вілков - менеджер по роботі з партнерами
Учасник проектів "Діти та військові", Театр Переселенця; волонтер соціально-культурного проекту  "Class act: Схід-Захід". Арт-менеджер та драматург в "MistoShchastya". Учасник освітнього форуму від "ВІЛЬнаХАта". Куратор створення ініціативних груп в м. Каховка і смт. Шарівка.


Орхан Набієв - головний PR-менеджер, відеооператор, художник, дизайнер
Фотограф, відеограф, блоггер. Учасник В.І.Д.Л.І.К [КАХОВКА]. Акивіст–фасилітатор різних заходів у м.Каховка. У минулому позаштатний кореспондент місцевої газети. Автор серії музичних кліпів та короткометражних фільмів. Позашлюбний син Тарантіно.
Алім Алімов - PR-менеджер
Учасник проектів "Діти та військові", Театр Переселенця; волонтер соціально-культурного проекту  "Class act: Схід-Захід". Арт-менеджер в "MistoShchastya". Учасник освітнього форуму від "ВІЛЬнаХАта". Фотограф та PR-менеджер В.І.Д.Л.І.К.[проджект] в м. Теплодар.
#ТРОЩИМЕЖУ З В.І.Д.Л.І.К.[проджект]

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 13
 • Внесок від 50 грн

  Дякуємо! Даруємо вам набір наших фірмових стикерів, які прекрасять будь-яку вашу річю

  0 доброчинців

  20 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Дякуємо! Мрієте упорядкувати свій час та думки? Наш блокнот вам з цим допоможе! В нього просто магічна аура успіху

  0 доброчинців

  20 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Дякуємо! Коли ви виходите до публіки то ваше тіло ніби німіє і воно більше не ваше? Ми допоможемо вам позбутися цього!

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Дякуємо! Важкий день, тиждень, життя? Не біда. Бо ми даруємо вам квиточок на затишний вечір з музикою нашого гурту. «Це глина» вас врятує! :)

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Дякуємо! Пропонуємо вам квиточок, щоб подивитись нашу НЕвиставу від НЕрежисера Антона Романова про невміння розмовляти один з одним. В головних ролях наші менеджерки! ;)

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Дякуємо! Мріяли стати актором/акторкою? Але не вступили в Карпенка? Ми теж! :D Тому запрошуємо на наші тренінги!

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Дякуємо! Покажемо вам найцікавіші та найвіддаленіші місця в місті. Це буде справжнє випробування для вас, повірте ;)

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Дякуємо! Мріяли навчитись грати на гітарі або укулєлє? Вітаю, наша чуда Люда вам допоможе!

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 450 грн

  Дякуємо! Даруємо вам фотосесію в 5 містах (Київ, Харків, Щастя, Каховка, Теплодар) від наших фотографів! 100% буде, що потім залити на фб чи в інстаграм ;)

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Дякуємо! Запрошуємо тебе до себе у гості. Смачні тістечка, щирі розмови, розповіді про культуру різних регіонів країни? Робоча зустріч, обмін досвідом? Пісні під гітару або танці?) Ми все підтримаємо

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 3000 грн

  Дякуємо! Якщо ви не зможете прийти до нас на квартирник, то квартирник прийде к вам! Куди завгодно: офіс, кафе, сад, корпоратив, квартира, дім, кімната! :D

  0 доброчинців

  2 залишилось

 • Внесок від 3000 грн

  Дякуємо! Покажемо нашу НЕвиставу "Бла-бла-бла" особисто для вас, вашої компанії, офісу чи закладу!

  0 доброчинців

  2 залишилось

 • Внесок від 4000 грн

  Дякуємо! А тепер запрошуємо тебе особисто зануритись в світ сучасного мистецтва та всевишньої любові разом з нами на одному з проектів.

  0 доброчинців

  2 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

15 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Англійський міні парк

  Школа англійської мови English club мріє про англійський міні-парк. Ми віримо, що цей парк стане початком добрих змін в нашому місті. Стань нашим супергероєм - підтримай цей проект!

  Nastya
  Muranova
  • 129
  • 69
   днів
  • 0
   грн
 • Короткометражний фільм "WUNDERKIND"

  (Депутат + ведмідь Грізлі + телеведуча + вундеркінд) х N тисяч - 2 невідомих =? При цьому залишитися у виграші і бажано вцілілим. Як розв'язати цю задачу? Прорахувати всі варіанти !!!

  Andriy
  Snitsarchuk
  • 22
  • 100
   днів
  • 0
   грн