106 %
 • 177 598зібрано (з 166 667 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

ПТСР: діагностика та лікування. Наукова розробка та валідизація інструментарію.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

Нам судилася доля перемогти не лише ворога, а й власну травму. Перш ніж відновити інфраструктуру та економіку, нам доведеться/потрібно зцілити травму війни – відновити спокій у душі, стати сильнішими. До 24 лютого ми (Soul* Lab) розробляли перспективне софтверне рішення для створення високоефективних команд за допомогою психодіагностики. Довелося відкласти: наші клієнти сфокусувались на турботі про виживання бізнесу та допомозі армії


Багато років працюючи з глибинами психіки, ми досить швидко зрозуміли, з проблемою якого масштабу зіткнеться наше суспільство. Вже зараз про травму та її наслідки для суспільства говорять на всіх рівнях, від особистого до державного. Активно працюють ініціативи щодо надання кризової допомоги військовим, громадянським, волонтерам, вимушеним переселенцям. Фахівці інших країн навчають наших терапевтів та психологів роботі з міжнародних протоколів, профілактики ПТСР.

Що робимо ми?

Зосередилися на проблемі масштабу. Згідно зі статистикою минулих війн, з урахуванням кількості постраждалих та тривалості цієї війни, ПТСР очікується у 3-4 мільйонів українців. Ми розробляємо технологічне рішення, доступне онлайн на допомогу травматерапевтам.

Рішення має дві частини: діагностика та лікування

Діагностика вже працює: є визнані у світі методики і наш сайт, через який відбувається тестування. Це дозволяє зрозуміти стан людини і зміни її стану. Є команда психодіагностів, які обробляють результати.

Лікування

Травма коріниться у несвідомому, до якого складно "достукатися". Тому світова практика не обмежується одним інструментом та базується на комплексному підході: терапія, робота з тілом, підтримка сім'ї та суспільства, іноді фармакологія. Але несвідоме розуміє лише одну мову – символи. Dodomu говорить цією мовою. Ми знайшли цілющі символи та спосіб оцифрувати та "доставити" їх у несвідоме через АВК – аудіовізуальні композиції.

Повторне тестування дозволить зрозуміти, наскільки добре працює АВК. Композитор та саунд-дизайнер Олександр Чорний вже написав звукову доріжку згідно з ТЗ. Команда дизайнерів під керівництвом Дмитра Короля створює візуальну частину. Зараз до проекту підключаються нові команди і учасники, активно йде набір бази даних.


Перші 40 учасників проекту станом на 20 червня вже пройшли тести та отримують зворотні зв'язки психодіагностів про свій стан.

Ось деякі відгуки:
"Я сумнівалася, може мені здається - але це дуже точно виражає мій стан зараз". Олена, Київ

"Не знаю, як ви це побачили, але це те, до чого ми прийшли в роботі з психологом за 2 роки." Дмитро, Вінниця

(За пакетом 3000 грн) “Проходя тесты в проекте, очень интересно было узнать, какие будут результаты и вообще в каком формате и что я получу... И результаты, и формат обратной связи стали вау-эффектом). В свои 45 я впервые увидела себя со стороны в какой-то классной, очень глубокой 3D-модели. Услышала о всех своих качествах – разных и как они проявляются, свои сильные стороны и слабые, свои модели поведения и взаимодействия с людьми. Получила рекомендации как использовать максимально все лучшее, чем я обладаю, и над чем нужно поработать! Самый главный результат теста - мои внутренние опоры на очень низком уровне. Это то состояние, которое я сейчас действительно проживаю… И, конечно, я получила рекомендацию как мне лучше сейчас действовать в этой ситуации. Если бы не этот проект, я бы по старинке "на ура" усилила активность) Сейчас у меня появилась другая стратегия! Очень рекомендую всем участвовать в проекте”. Татьяна, Харьков.

Спосіб лікування SOUL* DODOMU, який ми створюємо – поки що наукова гіпотеза. Гіпотеза ґрунтується на попередньо отриманих валідних результатах. Якщо і коли все вийде, модулі діагностики та лікування будуть доступні будь-якій кількості психотерапевтів та їхніх пацієнтів безкоштовно. Так, в нас може і не вийти. Але так і відбуваються прориви в науці – спочатку гіпотеза, потім перевірка/корекція, потім рішення, що масштабується.

Команда Soul* Lab

Науковий керівник, автор методу Михайло Вигдорчик – кандидат медичних наук, психолог-психодіагност, психоаналітик.

Координатор проекту Башлакова Юлія

Маркетолог проекту Тетяна Жданова


Партнери

Богдан Бірон, Phd –  статистика

Олександр Чорний – саунд дизайн

Дмитро Король – моушн дизайн


Психодіагности

крім нас із Юлією, це Олена Шелестова, Ірина Валіуліна, Катерина Ржавська, Ганна Мацюк, Олена Кірякова...


Який план дій?

1. Створити перші прототипи Аудіовізуальної композиції (АВК).

2. Перевірити ефективність на групах добровольців шляхом діагностики змін емоційного стану; наявності та ступеня ПТСР до та після взаємодії з АВК.

3. Доопрацювати згідно з отриманими науковими даними.

4. Зафіксувати результати у науковому полі.

5. Якщо АВК працює ефективно – розпочати промо кампанію, щоб забезпечити простий та широкий доступ до продукту.


Що нам потрібно?

Ми втрьох (засновники Soul* Lab) інвестуємо свої компетенції, гроші, час та контакти. Але тільки нас не вистачить.

Для 1 та 2 етапу нам знадобляться гроші на оплату праці вчених, помічників, розробку наступних прототипів лікувальної програми, проведення досліджень та валідизації результатів.

Статті бюджету: 

1.Створення аудіовізуальних композицій (АВК): 150 000 грн.

2.Організація досліджень на групах добровольців: 30 000 грн ( за наш рахунок )

3. Валідизація результатів: математичний аналіз, наукові публікації, корекція АВК з урахуванням отриманих даних: 60 000 грн  ( за наш рахунок)


Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 7
 • Внесок від 250 грн

  Електронна версія книги "Сенс життя та його маркетинг" російською мовою. Аудиторія – складні люди, які вирішують "куди жити". Книга допоможе розібратися в собі, визначитись із професійною реалізацією

  6 доброчинців

  44 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Запис вебінару "Тест Вартегга" - він корисний не тільки в діагностиці ПТСР. Методика доступна та проста, и водночас дуже інформативна для тих, хто вчився з нею працювати. Тест займає 5 хвилин.

  1 доброчинець

  49 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Ваше ім'я у публічному списку фундаторів проекту

  0 доброчинців

  1000 залишилось

 • Внесок від 600 грн

  Відеокурс "Сенс життя та його маркетинг. Методика формування та прийняття сталих рішень про дизайн свого професійного життя. У цьому пакеті ви проходите відеокурс самостійно, за аналогією з Coursera.

  3 доброчинці

  997 залишилось

 • Внесок від 3000 грн

  Дослідження глибинних потреб і здібностей особистості. Розширений пакет тестування (1.5-2 години). Відеоконсультування з одним із психодіагностів проекту.

  0 доброчинців

  30 залишилось

 • Внесок від 5000 грн

  Дослідження глибинних потреб і здібностей особистості і професійна/кар'ерна оріентація. Розширений пакет тестування (1.5-2 години). Відеоконсультування з одним із психодіагностів проекту.

  5 доброчинців

  15 залишилось

 • Внесок від 1 грн

  Два тестування в якості учасника проєкту: тестування - АВК - тестування

  9 доброчинців

  0 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

17 проектів зараз чекають твоєї підтримки