103 %
 • 77 339зібрано (з 75 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Міжнародна премія імені Івана Франка – це не лише відзнака чи подія, це нагода творити щось корисне, зокрема і для себе.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Блогів 8

Історія

Міжнародний фонд Івана Франка, який заснував його онук Роланд Франко у 2015 році, створює позитивний імідж для України за кордоном, популяризує український культурний продукт, врешті, гуманітарно забезпечує протидію латентній ворожій пропаганді.

Через наукову співпрацю утверджуються ключові державницькі позиції, Україна перед обличчям світу набуває вигляду єдиної, ментально духовної цілісності, країни високого гуманістичного етносу.

За час існування на Премію Франка претендували 70 науковців і 6 авторських колективів з України, Австрії, Італії, Канади, Великобританії, Німеччини, Фінляндії, Іспанії, Грузії, Ізраїлю, Польщі та Сербії. За її здобуття змагаються історики, мовознавці, літературознавці, правники, філологи із провідних університетів світу. Вона успішно подає інформацію про Україну в інтелектуальних добірних колах, товариствах високого рівня, відкриває для зацікавлених знання про українські центри за кордоном.


Премія переконує українців у їхній гідності, спонукає інших поважати нас як народ, адже доводить, що Україна – цікава і можлива для перспектив, кар’єрного зростання і професійного визнання.


Афоризм «Лупайте сю скалу! Нехай ні жар, ні холод не спинить вас!» став лейтмотивом не лише життя українського Прометея, але й Міжнародної премії Івана Франка.

За 5 років існування цю «скалу» вже розбили 6 науковців, які стали лауреатами Премії.


В особі Івана Франка українська нація здобула геніального творця універсального значення, проте питання відповідальності українського суспільства перед І. Франком ніколи не порушувалося.

Чи цінується нині Іван Франко як національний діяч, чи досі залишається символом письменника-борця, «батьком» нації, Мойсеєм чи Каменярем?

На жаль! Культурна слабкість та суспільна інфантильність призвела до знецінення та зменшення інтересу до вивчення загальновизнаних українських класиків.

Не ми потрібні Іванові Франку, а Франко потрібен нам!


27 серпня 2020 року, в 164-ту річницю від дня народження Каменяра, на його Батьківщині, відбудеться V урочиста церемонія нагородження лауреата Міжнародної премії ім. Івана Франка.

Зібрані кошти буде спрямовано на організаційні витрати Міжнародної премії ім. Івана Франка у 2020 році. 

Ми заручились підтримкою Міжнародного фонду «Відродження», який подвоїть отриману нами суму коштом грантової програми в разі успішного завершення кампанії на «Спільнокошті».

Наповнення преміального фонду Міжнародної премії ім. Івана Франка та інші проекти Фонду здійснюються за рахунок власних коштів та за підтримки меценатів. 

Шановні Доброчинці, ми підготували для вас чудові винагороди, нам буде дуже приємно віддячити всім за вашу участь у долі проекту! 


Партнер проекту

 • Міжнародний Фонд "Відродження"

  Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) заснований видатним філантропом Джорджем Соросом у 1990 році. МФВ - одна з найбільших благодійних фундацій в Україні, національний фонд, що входить до глобальної мережі Фундацій відкритого суспільства (Open Society Foundations). Місія МФВ - сприяти розвитку відкритого суспільства в Україні на основі демократичних цінностей через підтримку значимих громадських ініціатив.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 9
 • Внесок від 50 грн

  ДЯКУЄМО ЗА ПІДТРИМКУ! Подяка листом від команди проекту на e-mail/

  47 доброчинців

  53 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Індивідуальна екскурсія квартирою-музеєм родини Івана Франка у Києві.

  4 доброчинці

  95 залишилось

 • Внесок від 150 грн

  Пам’ятна банкнота 20 грн "160 років від дня народження Івана Франка", рік випуску 2016. З автографом онука І. Франка.

  3 доброчинці

  17 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Персоналне запрошення на V урочисту церемонію нагородження лауреата Міжнародної премії ім. Івана Франка, яка відбудеться 27 серпня 2020 року в м. Дрогобич.

  2 доброчинці

  98 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Путівник по Києву. 398 сторінок оригінальних текстів. Пропонується шість цікавих прогулянок містом. Понад 1500 ілюстрацій. Усі об’єкти містять GPS координати.

  2 доброчинці

  97 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Збірка оригінальних одкровень другого Франкового сина "Як Франко з синами спорив".

  4 доброчинці

  46 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Ювілейна монета "Іван Франко" номіналом 2 гривні, випущена Національним банком України. Присвячена 150-річчю від дня народження Івана Франка.

  1 доброчинець

  9 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Срібна ювілейна монета "Іван Франко" номіналом 5 гривень, випущена Національним банком України. Присвячена 150-річчю від дня народження Івана Франка.

  2 доброчинці

  3 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Два квитки на виставу "Перехресні стежки" за мотивами однойменної повісті Івана Франка у Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка.

  1 доброчинець

  9 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

27 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Платформа «Острів» на Солом'янці

  Інституційний спільнокошт для нас - це можливість більше ділитися тим, що ми закумулювали на платформі, розвиватися та розширювати спільноту. Ми запустимо резиденції, стажування, тематичні події

  Платформа
  Острів
  • 234
  • 541
   днів
  • 0
   грн
 • Спільнота Друзів hromadske

  Підтримай незалежну, неупереджену журналістику: стань частиною спільноти Друзів hromadske!

  hromadske
  ГО
  • 448
  • 360
   днів
  • 0
   грн