Онлайн діагностика психологічного стану безкоштовно

 Онлайн діагностика психологічного стану безкоштовно

26%

506 доброчинців

401 212зібрано (з 1 520 000 грн)

0 год. залишилось

Збір коштів завершено

Завдяки вашим інвестиціям психологи, терапевти зможуть призначати онлайн-тестування та отримувати у свій кабінет високоточний звіт про психологічний стан респондента. Безкоштовно.

Блог

Відомості про здійснення проєкту

Історично, наукові прориви в психодіагностиці створювалися саме під час війни та одразу після неї, і ви зараз маєте змогу посприяти черговому такому стрибку.


ЯКЩО КОРОТКО

 
Ми (команда проекту) робимо психодіагностичний софт, який може стати найкращим у світі. "Третє око", яке фахівець може спрямувати вглиб особистості клієнта-пацієнта, щоб допомогти подолати обмеження, з'єднатися з собою і налаштувати гармонійні стосунки з близькими і світом.

На початку 2022-го ми не планували робити продукт Dodomu. Як усі ми не планували повномасштабну війну і все, що вона принесла. Коли минув перший шок ми, як і багато хто, запитали себе:
 – Що ми вміємо робити найкраще з того, що потрібно нашим людям зараз і завтра?
 – Буде велике навантаження на психологів і медиків і ми можемо створити для них діагностичний сервіс, який економить час і створює текстовий звіт, який показує реальний психоемоційний стан пацієнта-клієнта-респондента.

Так виник Dodomu. Ми збираємо гроші, щоб мати змогу робити тестування та звіти безкоштовними для спеціалістів та їхніх клієнтів-пацієнтів.

Бо вміємо робити те, що не вміє ніхто у світі. З'єднувати дані, отримані з декількох різних методик, включно з проективними, без протиріч. Створили каталоги текстів, які науково обгрунтовані. Діджиталізували проективні методики. І можемо поєднувати все це в автоматизованих текстових звітах.

 За оцінками ВОЗ, 10 мільйонів громадян України мають стресові розлади. Якщо це не ви, то з великою ймовірністю хтось із ваших близьких, друзів, колег, партнерів.

З великою ймовірністю слід очікувати дуже велике навантаження на психологів, психотерапевтів, систему медичної допомоги. І це - вузьке місце, і готуватись треба вже зараз.

Тому до вже існуючих протоколів роботи зі стресовими, тривожними розладами і травмою дуже треба додати цифрові рішення, які:
- економлять час фахівців;
- підвищують довіру до фахівця і психотерапії загалом;
- сприяють швидкому одужанню;
- доступні і легко масштабуються онлайн;
- можна використовувати як доповнюючи в протоколах лікування спираються на науку;
- підвищують визначеність і впевненість у призначеній лікувальній стратегії

Додому - таке рішення. Це сервіс комплексної, глибинної, точної та фахової онлайн-діагностики психоемоційного стану з текстово-графічними звітами для психологів.

Потрібно: 37 000 доларів і через 5 місяців система працюватиме онлайн у будь-якому масштабі на двох мовах.

Чому саме цей проєкт?

Підхід, який використовується для побудови софту - вже перевірений і дуже ефективний, науково обгрунтований і 400 000 разів доведений 30-річною практикою використання. Ми вже робимо тестування, імітуючи роботу Dodomu, співпрацюючи з реабілітаційними центрами, з організаціями сфери психічного здоров'я, психотерапевтами, wellbeing-фахівцями.

Що вже зроблено?

1.Допомогли 200 людям, імітуючи роботу програми та надаючи консультування;
2. Підписуються меморандуми з організаціями, які є частиною Всеукраїнської системи психологічної підтримки.
3. Вже тестується лікувальна розробка (АВК), на яку ми з вами зібрали гроші Спільнокоштом;
4. Працюємо в демо-режимі із двома реабілітаційними закладами.
5. Проводимо комунікаційну кампанію зустрічі Додому, залучаючи лідерів думок. 

У вас напевно виникає думка - наскільки правильно інвестувати зараз у "психологію"? Ми теж сумнівалися і поставили таке запитання друзям із фронту: "Адже ми збираємо гроші, які могли б піти на тепловізори, бронежилети, авто для армії... якщо потреба грошей на авто 10 із 10, то на таку психологію - на скільки ти оцінюєш з точки зору людини з фронту?"

Попросили оцінити ступінь важливості за шкалою від 1 до 10, з урахуванням потреби в очевидно важливому: авто, тепловізорах, турнікетах...

Відповіді були такими:

 "11 з 10, а ще першочергово, чи готова людина взагалі йти ..це шлях без конкретних ситуацій, в яких ти можеш опинитися. важливо такі тести робити при мобілізації треба і тестування і потім правильний підхід для їх лікування і відновлення".

 "100 із 10 Психологічна робота з військовими фактично відсутня. Це призводить до тяжких наслідків".

 "Я за. Думаю, що потрібно доробити до рівня бета-версії, робити презентацію і залучати донорів. Є купа донорів, які активніше фінансують такі речі, ніж пікапи для фронту. Я зможу допомогти із контактами донорів/фондів."


Як це буде працювати?
Фахівці через професійні організації (на початку) реєструються в системі Dodomu і після короткого 30-хвилинного навчання вже можуть призначати психологічне онлайн дослідження для своїх клієнтів і пацієнтів через просте посилання.
Пацієнт психотерапевта (або клієнт психолога) отримує посилання, проходить 4 тести онлайн (два психометричні опитувальники і два проективні тести).

Терапевт бачить у своєму кабінеті автоматичний звіт про психологічний стан пацієнта (клієнта) і може вибудовувати терапію з урахуванням цих знань. Інтегральний звіт - це головне в Додому. Він формується на основі чотирьох тестів, що працюють на різній глибині особистості. Результати дослідження обробляють алгоритми, які звертаються до каталогів з тисяч сполучень і мільйонів знаків, вже написаних професійними психодіагностами. Це наше ноу-хау, наш внесок у проєкт.


У процесі підготовки ми відпрацювали технологію, формуючи звіти з каталогів вручну. Респонденти не читали звітів, оскільки вони написані клінічною мовою, містять спеціальні терміни. На основі звітів ми надавали живий зворотний зв'язок і рекомендації - так, як це будуть робити психологи і терапевти. Ось деякі відгуки респондентів:

 "Я сумнівалася, може мені здається - але це дуже точно виражає мій стан зараз". Олена, Київ

"Не знаю, як ви це побачили, але це те, до чого ми прийшли в роботі з психологом за 2 роки." Дмитро, Вінниця

“Проходя тесты в проекте, очень интересно было узнать, какие будут результаты и вообще в каком формате и что я получу... И результаты, и формат обратной связи стали вау-эффектом). В свои 45 я впервые увидела себя со стороны в какой-то классной, очень глубокой 3D-модели. Услышала о всех своих качествах – разных и как они проявляются, свои сильные стороны и слабые, свои модели поведения и взаимодействия с людьми. Получила рекомендации как использовать максимально все лучшее, чем я обладаю, и над чем нужно поработать! Самый главный результат теста - мои внутренние опоры на очень низком уровне. Это то состояние, которое я сейчас действительно проживаю… И, конечно, я получила рекомендацию как мне лучше сейчас действовать в этой ситуации. Если бы не этот проект, я бы по старинке "на ура" усилила активность) Сейчас у меня появилась другая стратегия! Очень рекомендую. Татьяна, Харьков.

Команда проекту

Науковий керівник, автор методу інтегральної психодинамічної діагностики Михайло Вигдорчик – кандидат медичних наук, психолог-психодіагност, психоаналітик. Автор-розробник динамічної інтерпретації низки психодіагностичних методик, зокрема модифікації опитувальника Шмішека-Мюллера – «Акцент-2-90». Автор понад 20 статей та монографій з психодіагностичних методик.


Координатор проекту Башлакова Юлія

Маркетолог проекту Тетяна Жданова


Проєкт можна підтримати будь-якою інвестицією.

 • Своїм часом і соціальним капіталом, репутацією - коли розповідаєте про #dodomu в соціальних мережах або своїх спільнотах чи організовуєте свій власний мастер-клас, івент, забіг, вечерю)...  для збору грошів для Dodomu. 
 • Грошима - кожен внесок цінний, навіть 1 гривня - бо кожен взнос це контакт;
 • Скілами - якщо Ви фахівець у потрібних нам галузях (IT, охорона здоров'я, фандрейзингу, медіа), і ми знайдемо точки перетину інтересів. 
 • Меморандуми. Ми в процесі підписання меморандумів про співпрацю з організаціями, які надають психологічну допомогу (не тільки в Україні і не тільки українцям). Це професійні асоціації, ГО, фонди, комерційні компанії та HR-підрозділи великих компаній. Якщо ви знаєте когось, кому цікаво забезпечити "своїх" психологів, терапевтів, лікарів безкоштовним психодіагностичним інструментарієм - розкажіть їм про нас, будь ласка.

Тут, на Спільношті, можна включатися, і як організація. Для цього можна зв'язатися з командою

Війна принесла багато болю, який доведеться переробити. І в кожного для цього свій "контейнер". І тим, кому вдається впоратися зі своїм болем, і тим, хто допомогає іншим різними способами – рано чи пізно теж знадобиться допомога. Тому що ресурс психики обмежений. Контейнер переповнюється. І тоді  потрібна допомога психолога. Але болю так багато, що самі фахівці підтримуючих професій – психологи, психотерапевти – теж емоційно вигорають. Тоді на допомогу мають прийти технології. Давайте допоможемо цьому статися. Бо коли ми переможемо, найперше завдання – відновити психічне здоров'я, щоб не втратити здатність творити і радіти кожному дню мирного життя.


стаття бюджету

годгрн/годсума

Developer UI

2181000218 000

Developer Backend

2801200

336 000

Developer PM/Teach Lead/ВА

1301600

208 000

Developer System Architect

1252000250 000

QA

Переклад каталогів

Дизайн та друк листівок

1881000

188 000

150 000

18 000

Взагалі                                                                            1 368 000


Винагороди

Підтримайте проєкт та оберіть винагороду

 • Внесок від 350 грн

  У рамках марафону зустрічі #dodomu поговоримо про "Біологічні моделі як метафори для дизайну суспільних відносин" із Іриною Соловей. Запис або жива участь 15/03/23

  17 доброчинців

  183 залишилось

 • Внесок від 360 грн

  Електронна версія (PDF) "Сенс життя та його маркетинг" українською мовою. Аудиторія – люди, які вирішують "куди жити". Книга допоможе розібратися в собі, визначитись із професійною реалізацією.

  19 доброчинців

  31 залишилось

 • Внесок від 380 грн

  "Життєві стратегії дорослих": зустріч-вебінар з Анною Валенсою 22/06, або запис.

  16 доброчинців

  184 залишилось

 • Внесок від 390 грн

  Розмова у рамках марафону зустрічі #dodomu. Групи воєнного часу - створення, дінамика, ефективність. Практичні кейси. Запис або жива участь 17/03/23

  2 доброчинці

  198 залишилось

 • Внесок від 390 грн

  Зустріч з Тетяною і Юлією "Динамічна рівновага та правила гри особистості з невизначеністю" Онлайн 22 серпня, або запис

  10 доброчинців

  190 залишилось

 • Внесок від 390 грн

  Зустріч з Андрієм Заблоцьким "Постмовна реальність"

  25 доброчинців

  175 залишилось

 • Внесок від 390 грн

  У рамках марафону зустрічі #dodomu поговоримо про "Довіра. Як формувати довіру в малих групах" з Євгєном Пестерніковим. Запис або зум-участь 23/03/23

  27 доброчинців

  173 залишилось

 • Внесок від 399 грн

  Встреча с Ильдаром Валиулловым 399 грн/4500 тенге ПЕРИОД ПУСТЫНИ: КАК ОЖИВИТЬ СЕБЯ НА СЛОЖНОМ ЭТАПЕ

  12 доброчинців

  188 залишилось

 • Внесок від 399 грн

  "Сценаристи і статисти: як формується доля і трохи про лідерство". Запис або жива зустріч 25 квітня

  22 доброчинці

  178 залишилось

 • Внесок від 399 грн

  У рамках марафону зустрічі #dodomu поговоримо про сервіс з Тетяною Петрухою - чи може Україна назватися країною найкращого сервісу, чи все ж таки є над чим попрацювати? Запис або жива участь 14/03/23

  6 доброчинців

  194 залишилось

 • Внесок від 399 грн

  У рамках марафону зустрічі Додому поговоримо про життя, бізнес, особисті виклики, граблі та інші інструменти з Вікою Придатко - зіркою рекрутингу. Запис або жива участь 09/03/23

  15 доброчинців

  185 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Зустріч "НОВА МІФОЛОГІЯ УКРАЇНИ..."- з Ганною Валенсою, Валерієм Пекаром, Марією Макухою, Тетяною Ждановою і Юлією Башлаковою. Участь 15 травня 18:00, або запис.

  20 доброчинців

 • Внесок від 420 грн

  Емоційне вигоряння: Що нам очікувати один від одного? Зустріч із Юлією Башлаковою в зумі 08/08/23, або запис

  25 доброчинців

  175 залишилось

 • Внесок від 450 грн

  Зустрічі з Ігорем Бєдою (Group Vice President, Europe at GlobalLogic) - про те, як GlobalLogic вдалося двічі увійти в рейтинг Форбс у воюючій країні. Запис або жива зустріч 24 березня

  16 доброчинців

  184 залишилось

 • Внесок від 480 грн

  Зустріч зустріч із сексологом Святославою Федорець про сексуальне життя під час війни "Війна і секс". Участь в онлайн-події 20 вересня, або запис

  6 доброчинців

  194 залишилось

 • Внесок від 490 грн

  Зустріч з Тетяною Ждановою "Навчити людей жити як аристократія і не зійти з розуму". Участь 15 серпня 18:00, або запис.

  21 доброчинець

  179 залишилось

 • Внесок від 490 грн

  Як сучасна жінка приймає (або не приймає) нову модель сім'ї? Зустріч з Ольгою Гуцал онлайн 30/11/23, або запис

  63 доброчинці

  137 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  ІНТЕРВІЗІЯ для тих, хто читав книгу "Сенс життя та його маркетинг" або пройшов практикум, з Тетяною Ждановою. Раз на місяць, за донат. Онлайн участь.

  3 доброчинці

  17 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  ТІЛЬКІ ДЛЯ ПСИХОТЕРАПЕВТІВ! Безконтактне онлайн-тестування вашого кліента/пацієнта. 4 тести на 60 хвилин. Звіт 3-4 сторінки, строк три дні.

  1 доброчинець

  49 залишилось

 • Внесок від 580 грн

  Зустріч із Лілією Перцією на тему "Пити чи не пити?"

  2 доброчинці

  198 залишилось

 • Внесок від 580 грн

  Повноцінний 2,5-год. вебінар Лілії Перції "Твоя енергія" у рамках марафону зустрічі #dodomu. Запис або жива участь 20/03/23

  47 доброчинців

  153 залишилось

 • Внесок від 590 грн

  МАЛІ ГРУПИ, СПІЛЬНОТИ ТА ЕКОСИСТЕМИ: що це таке, у чому різниця і навіщо про це знати? Мирослава Ткачук, Олександр Філоненко, Наталя Треніна, Юлія Башлакова, Тетяна Жданова. Зустріч 23/01, або запис

  55 доброчинців

  145 залишилось

 • Внесок від 2500 грн

  Поштівка з однією з робіт українських дизайнерів із підписом автора надійде до вас поштою у будь-яку точку світу

  1 доброчинець

  0 залишилось

Контакти проєкту

Соціальні мережі та інші посилання проєкту

Спільнокошт

Внески доброчинців у проєкт

Ділитись з друзями

Цікаво також

10 проєктів зараз чекають на твою підтримку

Будь ласка, авторизуйтесь!

Заповніть всі поля, щоб увійти в особистий кабінет.

Реєстрація

Заповніть всі поля, щоб приєднатися до Великої Ідеї.

Забули пароль? Натисніть, щоб відновити.

Або швидко зареєструйтеся

Натискаючи кнопку 'Зареєструватися' ви погоджуєтесь з умовами конфіденційності, правилами сайту та спільнокошту.

Відновлення паролю

Введіть зареєстрованний email, щоб отримати інструкцію по відновленню паролю.

Новий пароль

Встановіть новий пароль для вашого акаунта на Big Idea.

Відновлення паролю

Якщо ваш email було зареєстровано, ви отримаєте інструкція по відновленню пароля на пошту.

Ваш пароль було змінено. За бажанням ви можете його змінити також в особистому кабінеті.

Постав питання команді проєкту