0 %
 • 3 250зібрано (з 1 368 000 грн)

Головне

Завдяки вашим інвестиціям психологи, терапевти зможуть призначати онлайн-тестування та отримувати у свій кабінет високоточний звіт про психологічний стан респондента. Безкоштовно.

Історія

ЯКЩО КОРОТКО
 

Як зараз почуваються дорослі та діти в Україні: у багатьох стресові розлади різного ступеня тяжкості.
Що буде з великою ймовірністю: ПТСР у 3-4 мільйонів. Це суїциди, депресії, втрата працездатності та ефективності, асоціальна поведінка, проблеми зі здоров'ям.
Що вже робиться на державному та приватному рівнях: навчання лікарів, учителів, HR, психологів діагностиці, кризовому консультуванню, навичкам роботи з травмованими людьми.
Як ми разом можемо допомогти: за рахунок діагностики та інновативного лікування (інший проєкт, який вже профінансовано) Dodomu допомагає скоротити час допомоги вдвічі. Безкоштовно, якщо зберемо гроші на розробку.
Потрібно: 30 000 доларів і через 5 місяців система працюватиме онлайн у будь-якому масштабі 

ПТСР: невидимий вбивця
Війна вбиває, руйнує і ранить не тільки фізично, а й психологічно. Суїцидальні втрати серед ветеранів минулих воєн більші за бойові. За оцінкою фахівців ВОЗ, на стресові розлади в Україні вже страждає 10 мільйонів цивільного населення, і ця цифра зростає, оскільки війна триває. 

З часів Другої світової ця війна - наймасштабніша і найжорстокіша. Швидке поширення інформації створює додатковий тиск на мирне населення, провокуючи посилення стресу. Після перемоги, коли мобілізаційні психологічні механізми поступово перестанут діяти, окрім посттравматичного зростання, слід очікувати психоемоційних проблем у вигляді депресій, загострення хронічних захворювань, ПТСР, тощо. 

Масштаб і комплексність проблеми позбавляє нас ілюзій, що є готові рішення саме для України. Рішення створюються прямо під час війни. І Dodomu - одне з них. Ми робимо софт для діагностики психологічного стану людини – на зразок "Синєво", "Діла" –  але для психотерапевтів і психологів, сімейних лікарів та інших фахівців.

Ми збираємо гроші, тому що хочемо зробити сервіс безкоштовним. Важливо, щоб якісна діагностика була доступною якомога більшій кількості людей і фахівців.

У вас напевно виникає думка - наскільки правильно інвестувати зараз у "психологію"? Ми теж сумнівалися і поставили таке запитання людям із фронту: "Адже ми збираємо гроші, які могли б піти на тепловізори, бронежилети, авто для армії... якщо потреба грошей на авто 10 із 10, то на таку психологію - на скільки ти оцінюєш з точки зору людини з фронту?" 
Попросили оцінити ступінь важливості за шкалою від 1 до 10, з урахуванням потреби в очевидно важливому: авто, тепловізорах, турнікетах...
Відповіді були такими:

"11 з 10, а ще першочергово, чи готова людина взагалі йти ..це шлях без конкретних ситуацій, в яких ти можеш опинитися. важливо такі тести робити при мобілізації треба і тестування і потім правильний підхід для їх лікування і відновлення". 

"100 із 10 Психологічна робота з військовими фактично відсутня. Це призводить до тяжких наслідків".

"Я за. Думаю, що потрібно доробити до рівня бета-версії, робити презентацію і залучати донорів. Є купа донорів, які активніше фінансують такі речі, ніж пікапи для фронту. Я зможу допомогти із контактами донорів/фондів."

Як це буде працювати?
Фахівці самостійно чи через професийні організації реєструються в системі Dodomu і після короткого 30-хвилинного навчання вже можуть призначати психологічне онлайн дослідження для своїх клієнтів і пацієнтів через просте посилання.
Пацієнт психотерапевта (або клієнт психолога) отримує посилання, проходить 4 тести онлайн (два опитувальники і два проективні тести).

Терапевт бачить у своєму кабінеті автоматичний звіт про психологічний стан пацієнта (клієнта) і може вибудовувати терапію з урахуванням цих знань. Інтегральний звіт - це головне в Додому. Він формується на основі чотирьох тестів, що працюють на різній глибині особистості. Результати дослідження обробляють алгоритми, які звертаються до каталогів з тисяч сполучень і мільйонів знаків, вже написаних професійними психодіагностами. Це наше ноу-хау, наш внесок у проєкт.


У процесі підготовки ми відпрацювали технологію, формуючи звіти з каталогів вручну. Респонденти не читали звітів, оскільки вони написані професійною мовою психології, містять спеціальні терміни. На основі звітів ми надавали живий зворотний зв'язок і рекомендації - так, як це будуть робити психологи і терапевти. Ось деякі відгуки респондентів:

"Я сумнівалася, може мені здається - але це дуже точно виражає мій стан зараз". Олена, Київ


"Не знаю, як ви це побачили, але це те, до чого ми прийшли в роботі з психологом за 2 роки." Дмитро, Вінниця

“Проходя тесты в проекте, очень интересно было узнать, какие будут результаты и вообще в каком формате и что я получу... И результаты, и формат обратной связи стали вау-эффектом). В свои 45 я впервые увидела себя со стороны в какой-то классной, очень глубокой 3D-модели. Услышала о всех своих качествах – разных и как они проявляются, свои сильные стороны и слабые, свои модели поведения и взаимодействия с людьми. Получила рекомендации как использовать максимально все лучшее, чем я обладаю, и над чем нужно поработать! Самый главный результат теста - мои внутренние опоры на очень низком уровне. Это то состояние, которое я сейчас действительно проживаю… И, конечно, я получила рекомендацию как мне лучше сейчас действовать в этой ситуации. Если бы не этот проект, я бы по старинке "на ура" усилила активность) Сейчас у меня появилась другая стратегия! Очень рекомендую. Татьяна, Харьков.

Команда проекту


Науковий керівник, автор методу інтегральної психодинамічної діагностики Михайло Вигдорчик – кандидат медичних наук, психолог-психодіагност, психоаналітик.

Координатор проекту Башлакова Юлія

Маркетолог проекту Тетяна Жданова

У чому ключова користь Dodomu?
Науково обґрунтована, точна діагностика психологічного стану клієнта (пацієнта) дасть змогу фахівцеві вибрати оптимальну стратегію подолання психологічних проблем пацієнта (клієнта), а отже, підвищити ефективність, результативність лікування і заощадити час щонайменше вдвічі. Швидко і професійно надана допомога позитивно впливає на здоров'я і психологічний стан пацієнта (клієнта), репутацію терапевта, сприяє оздоровленню суспільства в цілому. 

Знаємо, що звучить самовпевнено, але ще ніхто у світі не створював стільки точних автоматичних інтерпретацій, бо не вміє з'єднувати воєдино дані, отримані з 4-х різних методик, включно з проективними. Історично наукові прориви в психодіагностиці створювалися саме під час війни, і ви зараз маєте змогу посприяти черговому такому стрибку. 

У Dodomu є і друга частина, лікувальна. За допомогою такого ж проєкту на Спільнокошті ми зібрали гроші і створюємо три аудіовізуальні композиції (АВК), які працюватимуть зі стресовими розладами. Вони будуть безкоштовно доступні в березні 2023. 

Подивитись фрагмент АВК та почути про результати дослідження психологічного стану українців за допомогою психодіагностичного інструментарію можна за посиланням


Проєкт можна підтримати будь-якою інвестицією.

 • Своїм часом і соціальним капіталом, репутацією - коли розповідаєте про #dodomu в соціальних мережах або своїх спільнотах чи організовуєте свій власний мастер-клас, івент, забіг, вечерю)...  для збору грошів для Dodomu. 
 • Грошима - кожен внесок цінний, навіть 1 гривня - бо кожен взнос це контакт;
 • Скілами - якщо Ви фахівець у потрібних нам галузях (IT, охорона здоров'я, фандрейзингу, медіа), і ми знайдемо точки перетину інтересів. 
 • Меморандуми. Ми в процесі підписання меморандумів про співпрацю з організаціями, які надають психологічну допомогу (не тільки в Україні і не тільки українцям). Це професійні асоціації, ГО, фонди, комерційні компанії та HR-підрозділи великих компаній. Якщо ви знаєте когось, кому цікаво забезпечити "своїх" психологів, терапевтів, лікарів безкоштовним психодіагностичним інструментарієм - розкажіть їм про нас, будь ласка.

Тут, на Спільношті, можна включатися, і як організація. 

Війна принесла багато болю, який доведеться переробити. І в кожного для цього свій "контейнер". І тим, кому вдається впоратися зі своїм болем, і тим, хто допомогає іншим різними способами – рано чи пізно теж знадобиться допомога. Тому що ресурс психики обмежений. Контейнер переповнюється. І тоді  потрібна допомога психолога. Але болю так багато, що самі фахівці підтримуючих професій – психологи, психотерапевти – теж емоційно вигорають. Тоді на допомогу мають прийти технології. Давайте допоможемо цьому статися. Бо коли ми переможемо, найперше завдання – відновити психічне здоров'я, щоб не втратити здатність творити і радіти кожному дню мирного життя.


стаття бюджету

годгрн/годсума

Developer UI

2181000218 000

Developer Backend

2801200

336 000

Developer PM/Teach Lead/ВА

1301600

208 000

Developer System Architect

1252000250 000

QA

Переклад каталогів

Дизайн та друк листівок

1881000

188 000

150 000

18 000

Взагалі                                                                            1 368 000


Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 5
 • Внесок від 360 грн

  Електронна версія книги "Сенс життя та його маркетинг" російською мовою. Аудиторія – складні люди, які вирішують "куди жити". Книга допоможе розібратися в собі, визначитись із професійною реалізацією.

  1 доброчинець

  49 залишилось

 • Внесок від 2500 грн

  Поштівка з однією з робіт українських дизайнерів із підписом автора надійде до вас поштою у будь-яку точку світу

  0 доброчинців

  300 залишилось

 • Внесок від 6000 грн

  Дослідження глибинних потреб і здібностей особистості і професійна/кар'ерна оріентація. Розширений пакет тестування (1.5-2 години). Відеоконсультування з одним із психодіагностів проекту.

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 10000 грн

  Колекція поштівок із роботами українських дизайнерів, з автографами авторів, надійде на вашу поштову адресу в будь-яку точку світу.

  0 доброчинців

  100 залишилось

 • Внесок від 200000 грн

  Проект з підвищення командной ефективності для IT-корпорації з використанням інструментів психодіагностики, матаналізу і консалтингу. Для команд до 15 людей.

  0 доброчинців

  2 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

17 проектів зараз чекають твоєї підтримки