Освітня онлайн-платформа "Зайняті"

 Освітня онлайн-платформа "Зайняті"

1%

5 доброчинців

363зібрано (з 293 333 грн)

0 год. залишилось

Збір коштів завершено

Запуск освітньої платформи для навчання за напрямками: SMM, таргет, менеджер онлайн-магазину. Проєкт націлений на соціально-економічний розвиток країни шляхом підвищення освіченості внутрішньо-переміщених осіб з окупованих, деокупованих та прифронтових територій.

Блог

Відомості про здійснення проєкту

Командою фонду "Крила України Нікополь" було проведено дослідження щодо зайнятості населення в умовах війни.В рамках дослідження в соціальній мережі Instagram пророблено ряд опитувань, низку питань наведемо далі: "Чи є у вас робота?", "Якби у вас була можливість пройти безкоштовний курс та опанувати нову професію, яку ви б обрали?", "Якщо курс є у відкритому доступі безкоштовно, що заважає вчитись?", "Чи є у вас статус ВПО?".

Таким чином, ми з'ясували, що з 367-ми опитуваних людей 79% втратили роботу через війну, а саме - 291 людина. Згідно з даними лише 21% з опитуваних мають роботу та можуть використовувати свої вміння та навички для роботи вдома.

З 417-ти людей, що відповіли на питання "Чи є у вас статус ВПО?" більше половини, а саме 67,6 % відповіли, що так, мають такий статус. На питання "Які курси ви б хотіли пройти?" відповіли 132 підписника нашого Instagram, найбільше люди зацікавлені в сфері б'юті, на неї припало 29,5%. Також, актуальним залишаються онлайн професії, бо зрозуміло, що маючи роботу, пов'язану з діяльністю дистанційно, кожен стає більш мобільним та може заробляти з будь-якої точки свого міста чи всієї країни. На онлайн сфери, а саме: ІТ, SMM та онлайн продажі припало аж 28% від загальної кількості.


Кожен розуміє, що стан психологічного здоров'я людини впливає на усі сфери діяльності. Чим краще людина себе почуває, тим вона продуктивніша та краще справляється з труднощами. Тому так важливо було поставити запитання: "Що заважає вам навчатись?". Таким чином, було виділено головні наявні проблеми населення. 

Найбільше, а саме - 60% опитуваних проголосували за те, що не мають можливості отримати нові навички, тому що на даний момент нема вільних грошей, що можна витратити не на свої базові потреби у вигляді оренди квартири, сплати комунальних послуг, їжі, засобів гігієни, а саме на свій розвиток. Ми бачимо, що багато молодих, освічених людей не можуть знайти роботу, бо їм треба було починати своє життя буквально з "0".

Зрозуміло, що наше дослідження не охоплює кожного на території України, але згідно зі звітом Міжнародної організації праці, після повномасштабного вторгнення більше 4,5 мільйонів мешканців України втратили роботу, а за даними Міністерства фінансів, рівень безробіття у 2022 році збільшився на 15% відносно 2021 року. Тому фонд "Крила України Нікополь" хоче розробити освітню онлайн-платформу, що буде зручна у використані, доступна для користувачів, а найголовніше - допоможе з працевлаштуванням у непростих умовах, що сформувалися на ринку праці.

Для того, щоб отримати доступ до навчання, людині необхідно пройти просту форму реєстрації на сайті, після цього користувачу відкривається повна скарбничка знань.

Учасники проєкту "Зайняті" після реєстрації зможуть пройти курси за трьома напрямками: SММ, таргет, менеджер інтернет магазину, які будуть висвітлюватись в десятках навчальних блоків. До освітнього курсу входять теоретичні матеріали і практичні завдання, а після фінального тесту учасники отримають сертифікат про успішне завершення навчання та зможуть додати його в своє резюме, що сприяє полегшенню у пошуках роботи.

Працевлаштування вразливих верств населення вирішить відразу декілька проблем: люди зможуть покращити своє фінансове становище та рівень життя, вони не будуть залежати від виплат держави, тож навантаження на соціальну систему зменшиться, чим більше в Україні буде працевлаштованих людей, тим більше податків надходитиме у державний бюджет і тим швидше стабілізується економічна ситуація.

Задля того, щоб освітня онлайн-платформа проєкту "Зайняті" успішно функціонувала та допомагала українцям вирішити проблему з працевлаштуванням, необхідно створити якісну програму навчання. На початку проект пропонує здобути знання за такими актуальними напрямками: SMM, таргет, менеджер онлайн-магазину.

Щоб вразливі групи населення дійсно могли використовувати ці знання на практиці, потрібно розробити курси високої якості з актуальною інформацією. Саме тому, залучені Спільнокоштом гроші, йдуть на розробку навчальних матеріалів за цими напрямками та запис на професійному обладнанні від компанії Webnauts, що більше 8 років створює освітні програми, як для українського ринку, так і для європейського.

В подальшому на платформу додаватиметься ще більше корисної інформації про започаткування бізнесу, розвиток особистісних якостей, перекваліфікації, а зареєстровані користувачі матимуть змогу в будь-який, для себе зручний момент, розширити свої уміння та навички.
 

Винагороди

Підтримайте проєкт та оберіть винагороду

 • Внесок від 100 грн

  Отримай нашу подяку у вигляді стікерпаку з Гусаком, що живе за принципом: "Не кажи - не вмію, а кажи - навчусь!"

  0 доброчинців

  1000 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  "Вік живи - вік учись", цю та інші надихаючі цитати зможе закріпити благодійник на холодильнику нашим магнітом з Веселим Гусаком.

  1 доброчинець

  199 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  "Знання і мудрість прикрашають людину". Ці якості благодійник вже має, а згодом ще й отримає від нас брелок та листівку з Веселим Гусаком.

  0 доброчинців

  200 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Цей благодійник знає, що вчитися ніколи не пізно, тому отримає від нас блокнот на пружині із Веселим Бойовим Гусаком!

  0 доброчинців

  200 залишилось

Контакти проєкту

Соціальні мережі та інші посилання проєкту

Спільнокошт

Внески доброчинців у проєкт

Ділитись з друзями

Цікаво також

14 проєктів зараз чекають на твою підтримку

Будь ласка, авторизуйтесь!

Заповніть всі поля, щоб увійти в особистий кабінет.

Реєстрація

Заповніть всі поля, щоб приєднатися до Великої Ідеї.

Забули пароль? Натисніть, щоб відновити.

Або швидко зареєструйтеся

Натискаючи кнопку 'Зареєструватися' ви погоджуєтесь з умовами конфіденційності, правилами сайту та спільнокошту.

Відновлення паролю

Введіть зареєстрованний email, щоб отримати інструкцію по відновленню паролю.

Новий пароль

Встановіть новий пароль для вашого акаунта на Big Idea.

Відновлення паролю

Якщо ваш email було зареєстровано, ви отримаєте інструкція по відновленню пароля на пошту.

Ваш пароль було змінено. За бажанням ви можете його змінити також в особистому кабінеті.

Постав питання команді проєкту