64 %
 • 64 450зібрано (з 100 000 грн)

Головне

"Перша Професія" - соціальний проект, який допомагає вихованцям інтернатів отримати навички першої професії, щоб реалізувати себе та мати роботу у майбутньому.

Історія

Ми - Громадська спілка "Освіторія". Ми допомагаємо змінювати і розвивати освіту в Україні.


Наша діяльність - створення інноваційних шкіл і програм, допомога вчителям навчатись та надання доступу до якісної освіти малозабезпеченим сім’ям.

Часто на дітей, які виховувались у сиротинцях або навчались у спеціальних закладах навішані ярлики, що вони не вміють про себе дбати, не здатні до навчання, не можуть нормально соціалізуватись, не спроможні бути успішними у професії і взагалі не готові до самостійного дорослого життя. Навчання у «закритих стінах» не передбачає набуття ними професійних і соціальних навичок. Відповідно, після завершення навчання у дітей постає проблема з їх соціалізацією і працевлаштуванням.

Проект «Перша професія», який впроваджує ГС Освіторія, допомагає дітям з різних шкіл-інтернатів та дитячих будинків опанувати навички першої професії і не боятися безробітного майбутнього за стінами закладу. Це безкоштовні гуртки з різних напрямків.


Для цих гуртків, ми шукаємо для дітей найкращих вчителів-менторів та забезпечуємо їхні майстерні необхідними матеріалами і технікою. Під час навчання діти також відвідують сучасні великі і малі виробництва, щоб зрозуміти, як це працює поза межами інтернату і скільки це насправді коштує. Ми прагнемо надихати учасників обирати відповідну професію і сприяти вступу учасників до профільних ЗВО і професійно-технічних училищ після інтернату.

Місія нашої програми - «давати не рибку, а вудку». Адже професійні навички залишаться з дітьми на все життя, на відміну від подарунків лише на новорічні свята.

Метою програми є руйнування стереотипів і сприяння повній інтеграції дітей у складних життєвих обставинах в суспільство.

МИ СЬОГОДНІ:

З початку існування проекту жоден з гуртків не припинив свою роботу і нам дуже важливо аби наші гуртки працювали і надалі задля розвитку дітей, які опинились у складних життєвих обставинах.

НАШІ ПЛАНИ:

У нас вже є обладнані майстерні для гуртків "ремонт взуття і вироби зі шкіри" та "крій та шиття" в інтернаті у Житомирі, а також перукарська майстерня і "крій та шиття" в інтернаті у Мелітополі. Наше завдання: щоб ці гуртки продовжували функціонувати і розвиватися. Тому нам необхідно заручитися Вашою підтримкою!


Нам потрібно зібрати 100 тис. грн., щоб:

• оплатити роботу наших викладачів-менторів до кінця 2021-2022 навчального року (60 000 грн);

• придбати необхідне обладнання та робочі матеріали (тканина, шкіра, ножиці тощо) для занять (25 000 грн);

• організувати екскурсії для вихованців на сучасне професійне виробництво (10 000 грн);

• провести мотиваційні тренінги для вихованців гуртків (5000 грн).

Допомогти легко – ви можете зробити внесок на Спільнокошті, поширити допис про нас на своїх сторінках у соціальних мережах чи поділитись з рідними за чашечкою кави.

Ми не хочемо у Вас викликати жалість, а запрошуємо долучитись до великої справи.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 7
 • Внесок від 100 грн

  Згадування у дописі в соціальних мережах з вдячністю

  1 доброчинець

  14 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Фірмова сумка ГС Освіторія

  2 доброчинці

  8 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Книжка «Як не збожеволіти від батьківства». Ця книжка допоможе знайти відповіді на найпоширеніші запитання, які постають перед відповідальними батьками.

  4 доброчинці

  1 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Маленька Лялька Добра – праправнучка славнозвісної ляльки-мотанки, що створена дитячими руками. Це сакральна іграшка українського народу й потужний оберіг для дому.

  0 доброчинців

  6 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Набір маленьких Ляльок Добра – це наші праправнучки славнозвісної ляльки-мотанки, що створені дитячими руками. Це сакральна іграшка українського народу й потужний оберіг для дому.

  2 доброчинці

  1 залишилось

 • Внесок від 1500 грн

  Велика Лялька Добра – праправнучка славнозвісної ляльки-мотанки, що створені дитячими руками. Це сакральна іграшка українського народу й потужний оберіг для дому.

  0 доброчинців

  3 залишилось

 • Внесок від 3000 грн

  Спільна поїздка з чарівними освітянками до одного з інтернатних закладів, щоб побачити роботу гуртка зсередини.

  2 доброчинці

  1 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

Блоги

Відомості про здійснення проекту

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

34 проекти зараз чекають твоєї підтримки

 • Музичний альбом "Ти така не одна"

  Музичний україномовний альбом (EP) 5 пісень + bonus. Втілені у піснях важливі та знайомі кожній жінці історії.

  Margarita
  Meleshko
  • 61
  • 92
   днів
  • 0
   грн
 • Вокс Україна: Зробимо державне управління кращим

  Краще державне управління - це вищий добробут кожного. Ми створюємо запит на якісне держуправління, допомагаємо розробляти рішення в інтересах суспільства та оцінюємо прогрес реформ.

  Максим
  Скубенко
  • 211
  • 183
   днів
  • 0
   грн