116 %
 • 58 377зібрано (з 50 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено
Проект перейшов на гнучке фінансування 09 березня 2018 р. 11:35

Головне

Якщо Ви хоча б раз каталися на велосипеді - Ви відчуєте всі його переваги з трансмісією DONCHE! + Гарантія на 8 років!

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Історія

ЯК ВСЕ ПОЧИНАЛОСЬ


Всі ми знаємо, що таке велосипед, але що серце велосипеда - це його трансмісія, знає не кожен!


Під час велоподорожей в Карпатах, та на сонячному і пильному півдні України, з їх негативним впливом на відкриту систему перемикання швидкостей, прийшла їдея створення нечутливої до бруду, води, гілок, піску та пилу нової, надійної і закритої велотрансмісії. 


Саме тоді, в 2012 році у Львові і був створений перший концепт велосипеду, обладнаного захищеною трансмісією.

На жаль, за відсутності коштів, він був виготовлений надзвичайно кустарним чином. Проте, не зважаючи на свою велику вагу та габарити, цей концепт чудово катався, легко перемикав передачі та добре гальмував педалями.   

І це були перші фантастичні відчуття легкого керування велосипедом! 


Під час вдосконалення конструкції ми прийшли до висновку, що наша велотрансмісія, крім захисту від зовнішнього впливу, має ще купу переваг! Але про це ми розповімо нижче.


ПРО ТРАНСМІСІЮ DONCHE


Зустрічайте нову, захищену патентом, 4-х швидкісну велосипедну трансмісію DONCHE. Хочемо наголосити, що це одна з п'ятьох в історії велосипеда ефективних в світі трансмісій, яка саме зроблена в Україні!
Дорожні, міські, туристичні двох та трьох колісні велосипеди, обладнані механічною трансмісією DONCHE , створюють нові унікальні можливості для велосипедистів-любителів. 


Комфорт керування та конкурентоздатна ціна, дає підстави розраховувати на залучення велосипедистів з числа жінок, людей похилого віку та людей з деякими фізичними обмеженнями, що не мали раніше змоги керувати велосипедом.


Також можуть долучитися люди яким не вистачало можливостей звичайного велосипеду, або не було можливості та бажання освоювати керування велосипедами з багатьма передачами. 


Здатність даної велосипедної трансмісії витримувати високі навантаження, фактично створює новий сегмент ринку вантажних велосипедів та велотаксі.


ПЕРЕВАГИ НАШОГО ВИНАХОДУ


Наша трансмісія має потенціал стати найбільш популярною завдяки своїй простоті, комфорту, тривалому терміну служби та надійності. 

НАПРЯМКИ ВИКОРИСТАННЯ


Зараз наша команда займається розробкою сучасних прототипів з трансмісією DONCHE, а саме:

велосипед дорожній, велосипед кур’єрський та прокатний, велосипед вантажний, велосипед вантажний трьохколісний, велосипед туристичний, велосипед підлітковий.


НАША КОМАНДА

Наша команда налічує 5 чоловік  і має одну спільну рису - ми всі любимо їздити на велосипедах. Зараз DONCHE готується до того, щоб стати світовим брендом завдяки поєднанню першокласного дизайну та унікальних технологій. 

12 грудня 2017 року ми здобули головний приз серед 20 команд в проекті "Старпери проти стартаперів", який організували ГО "Креативне місто", Львівський освітній кластер та Львівська міська рада. 


Ми хочемо щоб наш бренд DONCHE став прикладом надійності, високої якості та безпеки.НАШІ ПОДАЛЬШІ ПЛАНИТест-драйв прототипів буде проводитись по всіх великих містах України у 2018 році. Тому запрошуємо всіх наших доброчинців приєднатись до цього заходу.


Якщо Ви потребуєте велосипед для легких, комфортних та безпечних прогулянок - DONCHE стане ідеальним рішенням. Ну а довгий термін експлуатації дозволить користуватися цим українським продуктом декільком наступним поколінням. 

Інвестуйте в проект. Інвестуйте в сучасну Україну

Зараз нам необхідна ваша допомога. Навіть невеликий внесок дуже важливий для нас. Зробіть свій вклад у розбудову велосипедної України! Підтримайте наш проект! 

Велосипед — не тільки засіб пересування. А ще це спосіб життя, свобода, фан, адреналін і досить динамічний бізнес в усьому світі (VELOBIKE 2018)

Зібрані кошти підуть на:

- буде розміщено виробництво чотирнадцяти екземплярів даної трансмісії.

- виготовлені екземпляри будуть встановлені на велосипеди та випробувані з ціллю оптимізації тягово-динамічних та ергономічних показників.

- нова велосипедна трансмісія буде випробувана для велосипедів різного призначення, які матимуть різні конструкції рам та іншого велосипедного обладнання.

- юридичний захист інтелектуальної власності за кордоном України. 

У випадку перевищення надходжень за вказану суму, кошти будуть використані на технологічні дослідження в напрямку зменшення ваги і вартості трансмісії та на проведення заходів щодо її популяризації.


Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 11
 • Внесок від 50 грн

  Подяка від команди та значок з логотипом команди. Стань частиною руху Donche - філософії!!!

  5 доброчинців

  45 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Подяка від команди та подарунковий сертифікат номіналом 100 гривень на придбання в 2018 році нашої трансмісії або велосипеда DONCHE.

  3 доброчинці

  17 залишилось

 • Внесок від 150 грн

  Подяка від команди та мигалка на Ваш байк для безпечного пересування нічним містом.

  2 доброчинці

  13 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Подяка від команди та подарунковий сертифікат номіналом 200 гривень на придбання в 2018 році нашої трансмісії або велосипеда DONCHE.

  3 доброчинці

  17 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Подяка від команди і футболка з логотипом команди. Стань частиною руху Donche - філософії!!!

  3 доброчинці

  17 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Подяка від команди а також велохолдер для надійної фіксації смартофона, мобільного телефона на кермо велосипеда.

  0 доброчинців

  20 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Подяка від команди а також книга «Західна Україна. Відпочивай активно! »- гід і помічник для всіх, хто любить подорожувати, активно відпочивати і отримувати нові емоції і дозу адреналіну!

  0 доброчинців

  5 залишилось

 • Внесок від 450 грн

  Унікальна заглушка в руль велосипеда з потужним магнітом. Більше Вам не доведеться шукати збалансоване положення, припарковуючи велосипед. Достатньо торкнутись торцем керма до залізної поверхні.

  0 доброчинців

  20 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Подяка від команди та подарунковий сертифікат номіналом 500 гривень на придбання в 2018 році нашої трансмісії або велосипеда DONCHE.

  2 доброчинці

  18 залишилось

 • Внесок від 700 грн

  Зустріч з засновниками DONCHE у Львові у Tech StartUp School.

  0 доброчинців

  15 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Подяка від команди та подарунковий сертифікат номіналом 1000 гривень на придбання в 2018 році нашої трансмісії або велосипеда DONCHE.

  2 доброчинці

  18 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

37 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • "НАШІ БЕЗ РАШІ" 6-ий сезон!

  НАШІ БЕЗ РАШІ - Інтернет скетч-ком, що розповідає про країну, в якій хотів би жити кожен Українець.

  Roman
  Hapachylo
  • 263
  • 180
   днів
  • 0
   грн
 • Район.Історія

  Район.Історія – видання про минуле Великої Волині

  Natalia
  Pakhaichuk
  • 301
  • 100
   днів
  • 0
   грн