39 доброчинців
43 331₴зібрано (з 42 500 грн)
0 год. залишилось
ЗАВЕРШЕНО
100%
39 доброчинців
43 331₴зібрано (з 42 500 грн)
0 год. залишилось
ЗАВЕРШЕНО
Відомості про здійснення проєкту
Питання безпритульних тварин хвилює чи не кожного мешканця нашої планети. Ми їм співчуваємо, когось вони лякають, хтось прагне їм допомогти. Ми усвідомлюємо, що нам не під силу допомогти кожній тварині, адже ресурси наші дещо обмежені. Проте ми розробили та успішно впроваджуємо дієві механізми, які направлені на усунення причини її виникнення, а саме:
Громадська організація “Міжнародні системи реєстрації” була заснована 2011 року. Ми створили міжнародну платформу для реєстрації тварин; розробляємо та впроваджуємо міські реєстри; розробили зручні сервіси для власників тварин, ветеринарних лікарів, кінологічних клубів, комунальних підприємств та притулків;запровадили сервіс адопції.
Ми є членами найбільшої європейської асоціації баз даних EuroPetNet; заручились підтримкою Міністерства екології; в результаті хакатону, який проходив 9-10 липня в Kyiv Smart City Hub, наш проект був відібраний членами журі, на чолі з мером Києва Віталієм Кличком, до інкубаційної програми від 1991 Open Data Incubator
14 лютого пройшли відбір на Egap Challenge Ideathon. Екологія, де в рамках інкубації займаємось популяризацією IT рішень у сфері поводження з тваринами серед міст України та за її межами.
Відображення результатів нашої роботи можна побачити на прикладі міста Львова, де практично вирішене питання безпритульних тварин. Використовуючи наші інструменти з гарними менеджерами та при бажанні співпраці, ЛКП "Лев" з утилізаційного центру перетворився на зразкову установу, яку ставлять у приклад не лише в Україні, а й за межами нашої держави.
Відповідно до рекомендацій міжнародної коаліції ICAM (International Companion Animal Management), початковим етапом будь-яких проектів, спрямованих на забезпечення добробуту безпритульних тварин, є підрахунок їх чисельності. Реальна картина дасть змогу належно оцінити ситуацію, розробити стратегію та знайти найоптимальніші способи гуманного вирішення проблеми, врахувати загрози та спрогнозувати результати. На основі методики WAP (World Animal Protection) нами було розроблено унікальне програмне забезпечення для мобільних пристроїв, яке суттєво спрощує роботу волонтерів та координаторів, а також унеможливлює шахраювання.
У 2016 році ми провели підрахунки у 11 великих містах, а саме Україна - Запоріжжя, Дніпро, Миколаїв, Одеса, Київ, Вінниця, Чернівці, Львів, Херсон, Рівне; Казахстан - Алмати.
Після підрахунків ми отримуємо детальну статистику по кожному місту, яка є у вільному доступі на нашому сайті
https://animal-id.info/ua/site/counting-animals
Отримані дані є необхідні для формування міського бюджету; для планування роботи комунальних підприємств у сфері поводження з тваринами; для громадськості (дуже часто кількість безпритульних на вулицях є значно більша на словах, ніж насправді, що викликає занепокоєння місцевих мешканців).
Повторні підрахунки дають змогу перевірити ефективність діючої стратегії та моніторити роботу комунальних підприємств.
Статистика м. Київ 2016 рік
Використовуючи отримані дані під час нашого підрахунку у 2016 році та бюджети попередніх років, на прикладі нашої столиці-міста Києва- можна пересвідчитись наскільки ефективно формується та використовується бюджет
Щиро вдячні за підтримку;)))
Підтримайте проєкт та оберіть винагороду
Соціальні мережі та інші посилання проєкту
Внески доброчинців у проєкт
9 проєктів зараз чекають на твою підтримку
Будь ласка, авторизуйтесь!
Заповніть всі поля, щоб увійти в особистий кабінет.
Реєстрація
Заповніть всі поля, щоб приєднатися до Великої Ідеї.
Підрахунок безпритульних тварин вашого міста animal-id.info
Відновлення паролю
Введіть зареєстрованний email, щоб отримати інструкцію по відновленню паролю.
Новий пароль
Встановіть новий пароль для вашого акаунта на Big Idea.