102 %
 • 43 331зібрано (з 42 500 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

animal-id.info - міжнародна онлайн платформа, мета якої створити комфортні умови для співіснування людей та тварин

Блоги

Відомості про здійснення проекту

ІсторіяУсе починалося з любові до братів наших менших !!!


Питання безпритульних тварин хвилює чи не кожного мешканця нашої планети. Ми їм співчуваємо, когось вони лякають, хтось прагне їм допомогти. Ми усвідомлюємо, що нам не під силу допомогти кожній тварині, адже ресурси наші дещо обмежені. Проте ми розробили та успішно впроваджуємо дієві механізми, які направлені на усунення причини її виникнення, а саме:
Громадська організація “Міжнародні системи реєстрації” була заснована 2011 року. Ми створили міжнародну платформу для реєстрації тварин; розробляємо та впроваджуємо міські реєстри; розробили зручні сервіси для власників тварин, ветеринарних лікарів, кінологічних клубів, комунальних підприємств та притулків;запровадили сервіс адопції.


Ми є членами найбільшої європейської асоціації баз даних EuroPetNet; заручились підтримкою Міністерства екології;  в результаті хакатону, який проходив 9-10 липня в Kyiv Smart City Hub, наш проект був відібраний членами журі, на чолі з мером Києва Віталієм Кличком, до інкубаційної програми від 1991 Open Data Incubator14 лютого пройшли відбір на Egap Challenge Ideathon. Екологія, де в рамках інкубації займаємось популяризацією IT рішень у сфері поводження з тваринами серед міст України та за її межами.
Відображення результатів нашої роботи можна побачити на прикладі міста Львова, де практично вирішене питання безпритульних тварин. Використовуючи наші інструменти з гарними менеджерами та при бажанні співпраці, ЛКП "Лев" з утилізаційного центру перетворився на зразкову установу, яку ставлять у приклад не лише в Україні, а й за межами нашої держави.


Підрахунок безпритульних тварин


Відповідно до рекомендацій міжнародної коаліції ICAM (International Companion Animal Management), початковим етапом будь-яких проектів, спрямованих на забезпечення добробуту безпритульних тварин, є підрахунок їх чисельності. Реальна картина дасть змогу належно оцінити ситуацію, розробити стратегію та знайти найоптимальніші способи гуманного вирішення проблеми, врахувати загрози та спрогнозувати результати. На основі методики WAP (World Animal Protection) нами було розроблено унікальне програмне забезпечення для мобільних пристроїв, яке суттєво спрощує роботу волонтерів та координаторів, а також унеможливлює шахраювання.


У 2016 році ми провели підрахунки у 11 великих містах, а саме Україна - Запоріжжя, Дніпро, Миколаїв, Одеса, Київ, Вінниця, Чернівці, Львів, Херсон, Рівне; Казахстан - Алмати.

Після підрахунків ми отримуємо детальну статистику по кожному місту, яка є у вільному доступі на нашому сайті

https://animal-id.info/ua/site/counting-animals

Отримані дані є необхідні для формування міського бюджету; для планування роботи комунальних підприємств у сфері поводження з тваринами; для громадськості (дуже часто кількість безпритульних на вулицях є значно більша на словах, ніж насправді, що викликає занепокоєння місцевих мешканців).

Повторні підрахунки дають змогу перевірити ефективність діючої стратегії та моніторити роботу комунальних підприємств.


Статистика м. Київ 2016 рік

Використовуючи отримані дані під час нашого підрахунку у 2016 році та бюджети попередніх років, на прикладі нашої столиці-міста Києва- можна пересвідчитись наскільки ефективно формується та використовується бюджет


Бюджет проекту
Щиро вдячні за підтримку;)))

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 6
 • Внесок від 50 грн

  Особисте привітання у Facebook від команди animal-id.info

  0 доброчинців

  50 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Дизайнерська ручка animal-id.info

  1 доброчинець

  99 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Дизайнерське горнятко animal-id.info

  7 доброчинців

  93 залишилось

 • Внесок від 600 грн

  Дизайнерська футболка animal-id.info

  1 доброчинець

  49 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Адресник з QR кодом для Вашого улюбленця https://animal-id.info/ua/tag/buy-tag

  1 доброчинець

  49 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Щира подяка від команди, а також дизайнерський набір animal-id.info (горнятко, футболка та жетон)!!!

  1 доброчинець

  49 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

26 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Книжковий фестиваль "Book Space" у Дніпрі

  «Book Space» – це перша регулярна книжкова подія такого масштабу на сході України. Також це перший книжковий фестиваль, який ставить собі за мету стимулювати інноваційні підходи в книговиданні.

  Вікторія
  Наріжна
  • 91
  • 360
   днів
  • 0
   грн
 • Настільна гра «Бюджетні баталії»

  Як швидко та цікаво отримати знання і розібратися з бюджетним процесом України? Настільна гра "Бюджетні баталії" розкриє всі таємниці цього процесу.

  Юлія
  Негода
  • 17
  • 100
   днів
  • 0
   грн