117 %
 • 24 100зібрано (з 20 500 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Збираємо гроші на друк та доставку української абетки у дитячі заклади. Ця абетка про наше, українське.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Блогів 14

Історія

Рідна абетка – це книжка про те, що ми любимо й цінуємо, що хочемо передати своїм дітям. Про віночок,  дівчат та козаків, про єдність, любов  та родину.  Й про сало також :)


Мене звати Юлія Сирих. Я дизайнерка, письменниця та мати двох дітей. Пишу давно й багато. Перші вірші написала років у 12. Потім перейшла до прози, технічної літератури за своєю професією.  А коли народилися діти, то прийшло натхнення писати для них.  Нещодавно я почала писати українською, перекладати. Ця книжка народилася одразу українською, без перекладів, як відповідь на питання: хто я й ким будуть мої діти?
Я мріяла про книжку, де літери будуть пов'язані з глибоким змістом, дійсно українську, книжку, через яку я зможу навчати своїх дітей. Так народилася ця абетка-читанка, сповнена мого відчуття, мого бачення України. Моя Україна різна — святкова та повсякденна, традиційна та сучасна. Усю любов до своєї країни я вклала до цієї абетки й сподіваюсь, ви відчуєте це також.Перший примірник, надрукований удома


Ця книжка вже народилася,  в неї є свій сайт: http://abetka.syrykh.net.  Її  можна побачити, погортати сторінки на сайті, почитати дітям з планшету (перевірено на живих дітях). Можна вже зараз купити електронну копію для друку удома, або ж замовити паперову на Amazon.com та на сайті Mimolet.com. Ці книжки великого формату кожного разу друкуються у єдиному примірнику на замовлення, інакше кажучи, “on demand”.  
Для мене важливо, щоб «Рідна абетка» була вільною, не пов’язаною контрактами. Щоб кожен міг її бачити, читати з дітьми будь-де.  Але все ж не в кожного є можливість це зробити. 

Ми збираємо гроші, щоб надрукувати наклад та надіслати безкоштовні книжки  туди,  де потрібна абетка, де чекають українську книжку.

Це дитячі бібліотеки, дитячі  будинки, дитячі відділення лікарень, гуртки та інші дитячі заклади у невеликих містечках та селах. Частину накладу, але не більше тритини, зможуть отримати наші шановні доброчинці як винагороду.

Разом із благодійним фондом «Помагаєм» ми хочемо втілити цей проект у життя.
Один з принципів «вільної  книжки» – поширювати знання.

Зайдіть на сайт http://abetka.syrykh.net та читайте абетку вже зараз онлайн на комп’ютері або планшеті.

Завантажте для малечі розмальовки за ілюстраціями абетки.  Розмальовка – гарний спосіб закріпити пройдене та чудово розважитись.

Якщо ви представник школи, або дитячого закладу, зв’яжіться зі мною, щоб я подарувала вашому навчальному закладу електронну копію книжки у високій якості або повний комплект розмальовок для друку. Кожну сторінку Абетки можна роздрукувати як окремий плакат та вивчати літери у гуртках. • Присвоєння книжці УДК и ISBN (необхідне для бібліотек)
• Друк 300 книжок великого формату А4 з кольоровими малюнками
• Розсилання поштою України по дитячих закладах
• Тимчасове зберігання накладу у друкарні

Якщо ми зберемо більше очікуваного, наклад можна буде збільшити - й таким чином, подарувати більше книжок.

Ми не закладали жодної копійки на сувенірну продукцію. Але ви можете отримати дещо унікальне. Й звісно, для кожного доброчинця - подяка на сайті Абетки та на сторінці на Facebook.Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 10
 • Внесок від 25 грн

  Щира подяка на сторінці книжки у Фейсбуці та на сайті книжки

  8 доброчинців

 • Внесок від 30 грн

  Листівка з янголом. Гарна листівка на згадку про проект від Благодійного Фонду "Помагаєм", з доставкою по Україні.

  0 доброчинців

  15 залишилось

 • Внесок від 35 грн

  Віртуальний поцілунок. Щирий відео-поцілунок та вдячність від авторки

  2 доброчинці

  28 залишилось

 • Внесок від 50 грн

  Електронна Абетка. Електронна копія Абетки (PDF). Можна читати на комп’ютері, або планшеті, роздрукувати

  8 доброчинців

  52 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Абетка + казка. Лімітована електронна копія Абетки (PDF) з автографом авторки. Лімітована електронна копія казки «Я вам не принцеса» з автографом авторки

  5 доброчинців

  35 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Паперова Абетка. Паперова копія Абетки з доставкою по Україні + Лімітована електронна копія Абетки (PDF) з автографом авторки

  17 доброчинців

  13 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Особиста подяка. Відеозвернення авторки з особистою подякою, електронний лист з автографом та ваше ім'я на сайті у списку доброчинців

  0 доброчинців

  15 залишилось

 • Внесок від 400 грн

  Дві паперових "Абетки" з доставкою по Україні. Одна для вас, інша - тому, з ким хочете поділитись.

  0 доброчинців

  13 залишилось

 • Внесок від 3000 грн

  Пісня на замовлення. Авторка вдягне віночок й вишиванку та виконає на весь ютюб вашу улюблену українську народну пісню.

  1 доброчинець

  2 залишилось

 • Внесок від 5000 грн

  Ваше ім'я у списку доброчинців у книжці. На сторінці з вихідними даними буде особлива подяка вам чи компанії з адресою сайту (за бажанням) + Паперова копія Абетки з доставкою по Україні

  1 доброчинець

  6 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

15 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • Реабілітація. Адаптація. Соціалізація дітей

  Створити безкоштовний відеопосібник для родин постраждалих під час війни. Методичний курс лекцій батькам та опікунам. Серед найбільш актуальних тем: Навчити дітей зберігати спокій та правильно діяти під час повітряної тривоги або обстрілів; Як провести адаптацію дитини після вимушеного переселення; Практичні поради як заспокоїти малечу та виводити дітей зі стану постійного стресу; План соціалізації школярів у новому місці; Залучення наляканих підлітків до інтерактивної розвиваючої гри; Корисні навички взаємодії з психологічно травмованою дитиною у побуті; Створення комфортного та приємного оточення навколо дитини для реабілітації після військових дій.

  Ярослав
  Мудрун
  • 1
  • 99
   днів
  • 0
   грн
 • Даруй турботу - змінюй життя людей

  Допомогти внутрішньо-переміщеним родинам міста Хмельницького пережити зиму з гарячими обідами.

  Андрій
  Андрійчук
  • 3
  • 100
   днів
  • 0
   грн