101 %
 • 99 380зібрано (з 98 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Ми збираємо кошти на інформаційну кампанію задля допомоги безпритульним дітям, які опинились на вулиці під час пандемії та карантину.

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Блогів 13

Історія

У 2001 році, коли в Україні був всплеск дитячої безпритульності, небайдужі журналісти об`єдналися заради допомоги безпритульним дітям і створили «Службу розшуку дітей». З часом, у 2005 році, телепрограма переросла в громадську діяльність, і ми зареєстрували Всеукраїнську громадську організацію «Магнолія», а 10 років потому – стали співзасновниками Української мережі за права дитини.

Після введення безвізового режиму, викликом для нас стало зникнення українських дітей за кордоном, тому ми приєдналися до Міжнародної європейської федерації «Missing Children Europe» («Діти, що зникли у Європі»).

2 142 дитини вдалося розшукати і повернути в безпеку за роки діяльності «Служби розшуку дітей» завдяки співпраці з поліцією, волонтерами, медіа та небайдужими громадянами.

Чому наш проєкт важливий?

Дитяча безпритульність – це трагедія безневинної дитини і дуже гостра проблема цілого суспільства. Рівень дитячої безпритульності відображає загальну ситуацію в країні: соціально-економічну; спроможність вистояти перед наслідками пандемії COVID-19 і можливість убезпечити дітей.

В березні 2020, ми з жахом дізнались, що Уряд прийняв рішення повернути 42 тисячі дітей з інтернатів до своїх неблагополучних батьків, начебто, для убезпечення дітей від пандемії. Однак, з такими батьками діти опинились в ще більшій небезпеці. У вересні 2020 року лише половина з них повернулася назад до інтернатів, а якась частина – зникла безслідно, тому рівень дитячої безпритульності в Україні різко зріс.

Вулиця – не місце для дитини. Вона несе за собою хвороби, торгівлю дітьми, трудову та сексуальну експлуатацію, залучення до злочинів та голод…


Реагувати потрібно негайно! Та для цього ми потребуємо Вашої допомоги!

Ідея:

Ми хочемо провести масштабну інформаційну кампанію (яка охопить щонайменше два мільйони людей) , щоб привернути увагу суспільства до безпритульних дітей і допомогти цим дітям. Для цього ми надамо дієві поради, як звичайний перехожий може врятувати безпритульну дитину та посприяти її поверненню в безпеку.

Мета:

1. Привернути суспільну увагу до проблеми різкого збільшення рівня безпритульності дітей в Україні.
2. Закликати небайдужих громадян не проходити повз безпритульну дитину.
3. Надати небайдужим чіткий інструктаж, як діяти при виявленні на вулиці дитини під час пандемії і карантину.

Механізм:

1. Щотижня ми будемо створювати черговий випуск телепрограми «Служба розшуку дітей», присвячений проблематиці дитячої безпритульності під час пандемії. Загалом буде створено 10 спеціальних телепрограм.
2. Забезпечимо трансляцію кожного випуску телепрограми «Служба розшуку дітей» в ефірі 29 телеканалів України.
3. Підберемо пошукові слова (хештеги) так, щоб кожна людина, за потребою, змогла знайти в Інтернеті потрібний випуск телепрограми і дізнатися, що робити в тій чи іншій ситуації.

Розвиток та сталість

Кожен з 10 випусків телепрограми після трансляції на телеканалах буде розміщено в соціальних мережах: YouTube, Facebook та на чисельних сайтах наших партнерів. Це збільшить кількість аудиторії ще на один мільйон і надасть довготривалу можливість перегляду цих випусків.

Чому в нас це вийде?

Понад 20 років ми розшукуємо безвісти зниклих дітей і за цей час допомогли повернути в безпеку 2142 дитини. Ще з початку роботи «Служби розшуку дітей» ми ініціативно та вперто налагоджували контакти із поліцією, експертами, медіа та волонтерами – всіма, кому не байдужі права дитини. Наважимось сказати, що ми і самі вже стали експертами з дитячої безпеки. Тому зараз ми повністю готові успішно реалізувати ідею нашого проєкту.

Маємо потужну медійну підтримку, напрацьовану роками співпраці: 29 телеканалів України надають нам можливість розповсюджувати інформацію, пов’язану з безпекою дітей. Тому маємо надію достукатись до сердець мільйонів небайдужих українців.

Ми віримо в те, що наш проєкт має шанси на успіх.
Нам не вистачає лише Вашої допомоги, підтримки та віри у те, що навіть в найважчі часи разом можливо допомогти безпритульним дітям.

На що підуть кошти?


Кожна гривня цінна, адже якщо ми зберемо всю суму, то Фонд «Відродження» подвоїть її.

Партнер проекту

 • Міжнародний Фонд "Відродження"

  Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) заснований видатним філантропом Джорджем Соросом у 1990 році. МФВ - одна з найбільших благодійних фундацій в Україні, національний фонд, що входить до глобальної мережі Фундацій відкритого суспільства (Open Society Foundations). Місія МФВ - сприяти розвитку відкритого суспільства в Україні на основі демократичних цінностей через підтримку значимих громадських ініціатив.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 6
 • Внесок від 100 грн

  За Вашу небайдужість – подякуємо Вам у наших соціальних мережах

  19 доброчинців

  981 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Фірмові значки з логотипом ВГО «Магнолія», аби зігріти Ваші серця

  0 доброчинців

  18 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Фірмові браслети з логотипом «Служби розшуку дітей» на згадку про Вашу підтримку

  0 доброчинців

  150 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  книга режисера та ідейного натхненника «Служби розшуку дітей» Руслана Горового з автографом

  2 доброчинці

  8 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Сувенір з автографом від солісту гурту «Антитіла»: молодіжного посла UNICEF в Україні Тараса Тополі

  0 доброчинців

  7 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Книжка з автографом Сергія Жадана: громадського діяча та автора творів на гостро-соціальну тематику

  3 доброчинці

  4 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

22 проекти зараз чекають твоєї підтримки

 • Тактична медицина від VolWest Hub: рятуємо воїнів ЗСУ

  Збір на аптечки, турнікети, тактичні рюкзаки, які виготовляє, комплектує та передає "Волонтерський VolWest Hub" з Луцька на передову

  Natalia
  Pakhaichuk
  • 357
  • 200
   днів
  • 0
   грн
 • EdCamp діє!

  Час незворотних змін в освіті – саме зараз. Підтримайте 20-тисячну спільноту відповідального вчительства, яка змінює школу для ваших дітей.

  Олександр
  Елькін
  • 5769
  • 1513
   днів
  • 0
   грн