5 %
 • 202 224зібрано (з 3 600 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Підтримай незалежну, неупереджену журналістику: стань частиною спільноти Друзів hromadske!

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Блогів 14

Історія

Хто ми?

hromadske – українська некомерційна незалежна медіа-платформа. Наша мета – неупереджено розповідати про події, явища і людей українській та міжнародній аудиторії. В умовах конфлікту, коли людина почуває себе особливо незахищеною, незалежні медіа стають на захист прав та демократизації. Ми прагнемо стати медіатором у вирішенні суспільних протиріч, сприяти деескалації суперечок, брати до уваги проблеми кожної окремої людини. Ми забезпечуємо інформацією, яка допомагає ухвалювати свідомі рішення.

hromadske розпочало свою діяльність як соціальна ініціатива українських журналістів у 2013 році. Зараз медіа переживає масштабну трансформацію та перехід від сміливого стартапу до повноцінного мультимедійного товариства. Робота hromadske спрямована на створення нетоксичного інформаційного середовища. Тільки таке – ми віримо –  сприятиме розвитку сталого суспільства.

Український медіа-пейзаж практично монополізовано комерційними телеканалами, що належать олігархам. hromadske –  це спроба змінити медіа-ринок. Ми віримо, що здатні таким чином вплинути на політичне середовище, що наразі сформоване медіа-організаціями з цінностями, далекими від служіння інтересам громадськості.

Що ми робимо?

hromadske –  це мультимедійне медіа з командою більше 150 людей. Головний офіс розташовано в Києві. Більше про нас ви можете дізнатися у відео:
hromadske виробляє безліч продуктів, серед яких новини, культурні проєкти, документальні фільми, детальні звіти та пояснення про соціально важливі теми.

Для того, щоб заповнити інформаційний простір аудиторії якісним контентом, протягом минулого року ми:
Ми відвідали більше 80 міст України, деякі по кілька разів:
Та 16 міст поза межами України:

Приєднуйтесь до спільноти друзів hromadske. Ми хочемо чути і враховувати вашу думку, запрошувати в гості, ділитися пристрастю до своєї роботи і просто бути з вами чесними. Хіба це не те, що роблять справжні друзі? 

На що саме ми збираємо 3 млн. 600 тисяч гривень?

Ми - журналісти, а відео - один із найпотужніших журналістських інструментів. Наша техніка старіє і ми мусимо її оновлювати. Кожен з вас може допомогти нам розповідати найважливіші новини ще швидше. Продовжити охороняти ваш інформаційний простір від міфів та фейків. Зробити нові проєкти про екологію, гендерну рівність, інклюзію, лайфстайл, культуру та важливі теми, про які мовчать інші ЗМІ. Приділяти ще більше уваги життю і проблемам регіонів. Розповідати історії людей, які змінюють країну просто зараз і надихають своїм прикладом.

Навіть найменший внесок має для нас значення. Ми звітуватимемо за кожну витрачену гривню вашої допомоги.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарyнки 14
 • Внесок від 50 грн

  Дякуємо за підтримку! Щомісяця ви отримуватимете звіт про діяльність та прогрес hromadske, цікаві новини!

  45 доброчинців

 • Внесок від 100 грн

  Запрошення до telegram чату, де ми будемо показувати життя hromadske зсередини. А ви першими будете отримувати ексклюзиви, зможете ставити запитання та спілкуватися з Друзями hromadske.

  53 доброчинці

 • Внесок від 500 грн

  «Перше друковане видання» hromadske. Ми зв'яжемось з вами, щоб допомогти вам обрати найкращий розмір футболки. Більше фото футболок в нашому блозі внизу.

  50 доброчинців

 • Внесок від 600 грн

  Персональний річний абонемент (на особу віком від 18 років): на відвідування усіх проєктів Мистецького арсеналу, крім спеціальних подій та подій, які не організовані МА.

  1 доброчинець

  9 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Запрошення на on-line або off-line зустрічі з журналістами hromadske (в межах запланованих щомісячних зустрічей).

  7 доброчинців

 • Внесок від 1200 грн

  Сімейний річний абонемент: дає змогу на відвідування усіх проєктів Мистецького арсеналу для 2 дорослих та 2 дітей віком 12-18 років (крім спеціальних подій, або подій не організованих МА).

  2 доброчинці

  8 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Екскурсія на hromadske - можливість побачити, як працюємо, поспілкуватися з директором організації та журналістами, побачити унікальний арт об’єкт, картину на стінах, створену Володею Кузнєцовим.

  1 доброчинець

 • Внесок від 10000 грн

  Малюнок художниці Алевтини Кахідзе, ним вона відповіла на висловлювання ексміністра соцполітики Реви щодо пенсій мешканців окупованих територій. Ми віримо, що вона вартує більше, feelfree дати більше

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Які вони, стосунки в епоху діджиталу? Будемо розбиратися з досвідченою сексологинею Юлією Ярошенко та sextech підприємцем Андрієм Ярошенком.

  28 доброчинців

  0 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  «Загублений острів. Книга репортажів з окупованого Криму» - нова книжка Наталі Гуменюк

  3 доброчинці

  0 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Запрошення 27.11 на лекцію свободи від Пітера Померанцева, британського журналіста, та святкування дня народження hromadske під виступ інді-поп дуету semmarband в креативному просторі Сhasopys.

  71 доброчинець

  0 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Можливість задати питання в прямий ефір або ведучому журналісту.

  1 доброчинець

  0 залишилось

 • Внесок від 500 грн

  Редакція та відділ маркетингу hromadske обрали 12 книг видавництва «Наш формат». Підтримавши нас, ви отримаєте одну випадкову книгу і лист з передбаченням від журналіста hromadske.

  12 доброчинців

  0 залишилось

 • Внесок від 2500 грн

  Олександр Грехов, автор «Квантового стрибка Шевченка», намалює твій портрет.

  1 доброчинець

  0 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

22 проекти зараз чекають твоєї підтримки

 • Etis.help доставка гуманітарної допомоги

  Ми волонтерська ініціатива яка займається збором, доставкою, та розподіленням гуманітарної допомоги в Україні за принципом: "від людей для людей". Нашим захисникам та нашому народу потрібна підтримка!

  Maks
  Huzii
  • 12
  • 184
   днів
  • 0
   грн
 • Garage Gang: співтворення в кубі

  Co-creation model on the Big Idea platform, where the contributions of various players add to the whole | Модель співтворення на платформі Велика Ідея, де внесок різних гравців додає до цілого

  Iryna
  Solovey
  • 118
  • 555
   днів
  • 0
   грн