108 %
 • 81 000зібрано (з 75 000 грн)
 • Завершено
Збір коштів завершено

Головне

Громадськими лідерами не народжуються - ними стають! Магістерська програма Інституту Лідерства та Управління УКУ допоможе здобути професійну освіту майбутнім лідерам країни. Долучайся до змін освітою!

Блоги

Відомості про здійснення проекту

Блогів 8

Історія

Від волонтерів до справжніх профі

Чули про «Реанімаційний Пакет Реформ» та їх коаліцію громадських організацій? А як вам новий дизайн схем київського метро від «Агентів змін»? Долучались хоч до одного освітнього курсу на платформі «Відкритий Університет Майдану»? На Майдані та після нього з’явилось багато самоорганізованих команд та проектів, які багато чого вже досягнули для нашої країни. Це лише частина прикладів якісних організацій, які реально впливають на позитивні зміни в нашій країні.


Разом з тим, далеко не всі організації та інституції є такого ж високого професійного рівня. Сотні волонтерів, які не змогли з байдужістю спостерігати за тим, що відбувалось в країні, віднайшли своє покликання в роботі в громадському секторі. Лише одиниці мали попередній управлінський досвід або набувають його хаотично зараз. Перепоною є й те, що керівники та працівники ГО часто сприймаються суспільством як грантожери, а «соціальне» досі має шлейф збиткового та неякісного.

Де навчаються лідери ГО-сектору?

Для ефективної роботи громадський сектор потребує збільшення кількості професіоналів. Заповнити цю прогалину може якісна професійна освіта. Зараз Україна переживає бум освітніх послуг. Є пропозиції по окремим напрямкам (менеджмент, фінанси, SMM, право), а формат зазвичай є лекційним або у вигляді тренінгів. Однак це фрагментарні знання, які дають результат точково - бракує системного підходу в навчанні.


Інститут Лідерства та Управління УКУ (Львів) вже 7 років створює навчальні програми для підсилення менеджерів неприбуткового сектору в Україні. Однією з них є магістерська програма з управління неприбутковими організаціями, яка дає комплексне бачення діяльності організації та розуміння, яким чином підсилити ті чи інші напрямки її роботи.


Наразі дана програма є єдиною магістеркою в Україні, яка створена спеціально для управлінців з громадського сектора, які хочуть поєднати навчання з роботою, що дозволяє модульний формат навчання. Програма стає професійним трампліном для них.


Студенти опановують практичні знання та вдосконалюють свої управлінські навички. Від викладачів-практиків та експертів в громадському секторі вони переймають досвід та втілюють нові навички одразу ж під час навчання. Через експерименти та «безпечний простір» учасники програми розв’язують кейси діючих організацій та соціальних підприємств. Наприкінці навчання студенти розробляють прототип соціального бізнесу для своєї організації та захищають власний бізнес-план, який стає їхньою дипломною робото та втілюється випускниками вже в справжніх реаліях.
Програма щоразу об’єднує представників громадського сектору з різних регіонів України, створюючи нові зв’язки між ними. Часто ці зв'язки стають в нагоді і сприяють новим ініціативам, а також підсилюють старі.

Фонд стипендій ІЛУ: як це працює?

Цього року лідери думок ГО-сектору номінували молодих перспективних менеджерів. Незалежна комісія обрала серед номінантів трьох найкращих. Фіналісти отримають стипендії, що покривають вартість навчання на магістерській програмі з управління неприбутковими організаціями вже цього року!918x1298

918x1298


Фіналісти обрані, новий навчальний рік не за горами. Тепер доброчинці мають нагоду долучитись до підтримки переможців. Ваш внесок дасть можливість обраним фіналістам стати більш ефективними і якісно робити зміни, які вони вже розпочали та хочуть продовжувати в майбутньому.

Громадяни – інвестори майбутнього країни

Цією спільнокошт-кампанією команда ІЛУ не просто збирає кошти. Ми започатковуємо Фонд стипендій для навчання молодих лідерів на нашій програмі. Фонд дозволить щороку надавати стипендії на навчання перспективним лідерам громадського сектору. Громадяни, бізнеси та підприємці, випускники програми – будуть наповнювати фонд стипендій.
Зараз Ви, перші доброчинці Фонду, закладаєте фундамент для збільшення кількості професіоналів, які стануть рушіями змін нашої держави. Ваш внесок стане щасливим квитком для молодих людей, які впевнені, що хочуть втілювати зміни в країні та бажають навчатись саме на управлінців неприбуткового сектору.


Завдяки вашій підтримці молоді лідери зможуть пройти навчання, яке важливе не лише для них. 

ІЛУ – хто ми?

Минулого року Інститут Лідерства та Управління УКУ за результатами опитування учасників Форуму розвитку громадянського суспільства був визнаним одним з кращих освітніх провайдерів для неприбуткового сектору. В 2016 ІЛУ отримав державну ліцензію від Міністерства науки і освіти України.


Серед викладачів програми: Олександр Солонтай, Євген Глібовицький, Олександра Бакланова, Вікторія Бриндза, Христина Павлик, Ольга Садоха, Юрій Риф’як, Артем Корнецький, Інна Совсун.


Команда Інституту Лідерства та Управління УКУ (зліва направо): Софія Сидоренко, Оксана Магура, Дарія Данильченко, Олена Тверда, Ірина Крохмаль, Наталя Балабан, Наталя Бордун, Уляна Щурко, Христина Голинська. Ваш внесок – частина великого

Усі кошти, залучені завдяки цій кампанії, ми спрямуємо на 3 стипендії для фіналістів цього року.

25 000 х 3 = 75 000 ₴

З вашою підтримкою ми можемо зібрати і більше заявленої суми! Ці додаткові кошти залишаться в стипендіальному Фонді програми та стануть його фундаментом. Це дозволить молодим громадським лідерам претендувати на стипендії від ІЛУ вже у 2018 році.


Інвестуй в майбутнє освітою!Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 16
 • Внесок від 50 грн

  Команда ІЛУ та майбутні студенти програми дякують вам за підтримку! Чекайте на листівку зі Львова!

  5 доброчинців

  45 залишилось

 • Внесок від 100 грн

  Фірмові наклейки ІЛУ «Будь рухом!» + еко-ручка стануть вашими супутниками нових знань та ідей.

  19 доброчинців

  31 залишилось

 • Внесок від 450 грн

  Захоплююча книга «Папа і бізнесмен» розповість про те, наскільки підприємництво може бути тісно пов'язаним з покликом серця.

  2 доброчинці

  18 залишилось

 • Внесок від 600 грн

  Випускниця ІЛУ проведе для вас майстер-клас з миловаріння!

  1 доброчинець

  9 залишилось

 • Внесок від 750 грн

  Екскурсія новою бібліотекою УКУ. Ви станете одним з перших, хто потрапить у цю надзвичайну будівлю, яка даватиме сучасні знання багатьом поколінням студентів.

  2 доброчинці

  8 залишилось

 • Внесок від 800 грн

  Бували колись в Українському Католицькому Університеті? Маєте унікальний шанс побачити УКУ очима студента: від візитів в аудиторії до обіду в трапезній. До зустрічі у Львові!

  1 доброчинець

  4 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  «За колючим дротом» – цю книгу дисидента та проректора УКУ Мирослава Мариновича ви отримаєте з автографом автора.

  2 доброчинці

  3 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Обід з однією з чудових працівниць Інституту Лідерства та Управління в УКУ:)

  1 доброчинець

  4 залишилось

 • Внесок від 1500 грн

  Ви отримаєте сертифікат на одноденну навчальну програму ІЛУ. Це можливість отримати якісні знання за короткий час. А також нагода приїхати у Львів ;) Сертифікат дійсний до кінця 2018 р.

  3 доброчинці

  2 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Ви проведете день навчання на програмі УНО, де дізнаєтесь як вчаться майбутні управлінці громадських організацій та надихнетесь новими знайомствами!

  0 доброчинців

  2 залишилось

 • Внесок від 2500 грн

  Фірмовий і теплий світшот «Будь рухом!» зігріватиме вас під час вранішніх пробіжок та вечірніх прогулянок в холодну пору ;)

  0 доброчинців

  3 залишилось

 • Внесок від 5000 грн

  Вечеря з Мирославом Мариновичем – проректором УКУ, дисидентом, правозахисником, письменником.

  0 доброчинців

  1 залишилось

 • Внесок від 200 грн

  Блокнот від ІЛУ – простір для ідей та натхнення. Обирайте обкладинку, яка буде на захисті ваших думок та малюнків.

  20 доброчинців

  0 залишилось

 • Внесок від 250 грн

  Трав'яний чай від випускниць УНО – Сестер Василіянок. Чай зігріватиме вас осінніми вечорами ;)

  10 доброчинців

  0 залишилось

 • Внесок від 300 грн

  Надзвичайний чорний блокнот з чорними сторінками, по яким можна писати білою ручкою!

  10 доброчинців

  0 залишилось

 • Внесок від 800 грн

  Зима скоро... Термогорнятко від команді ІЛУ зігріватиме вас в холодну пору, де б ви не були. Зручність та витривалість термогорнятка протестовані студентами програми ;)

  5 доброчинців

  0 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

24 проекти зараз чекають твоєї підтримки

 • Короткометражний фільм "Мавка"

  Ми - творці фільму «Мавка» і готові зняти кіно європейського рівня. У нас є захоплюючий сценарій, талановиті актори і досвідчена команда. Бракує лише трохи коштів на створення хорошого кіно.

  Alona
  Shylova
  • 19
  • 30
   днів
  • 0
   грн
 • Паростки майбутнього

  "Паростки майбутнього" – це унікальний для України проект, який навчає дітей з синдромом Дауна опановувати свою мікросправу.

  Marina
  Krasnova
  • 63
  • 100
   днів
  • 0
   грн