5 %
 • 11 860зібрано (з 200 000 грн)

Головне

Створимо промо-відео про лікування та оздоровлення в Україні для формування бренду Медичної України. Прагнемо щоб наші лікарі залишалися працювати в Україні. Ваші, MedCare Ukraine ❤️

Історія

Привіт, я Альона!

Живу і працюю в Скандинавії більше 16 років, але лікуватися прилітаю в Україну.

Чому?

Тому що маю досвід взаємодії з мед. закладами багатьох країн, але саме в Україні я стабільно отримую якісне, швидке і доступне лікування. Tривале перебування за межами України дало змогу подивитися на неї під іншим кутом i чітко усвідомити, що рівень лікарів, якість i вартість послуг в українських приватних клініках кращi за ряд європейських. Дозволь тобі показати мою медичну Україну!


На превеликий жаль (зокрема завдяки багаторічній антиукраїнській пропаганді) Україна все ще асоціюється у більшості іноземців за її межами з:Та все ж, є світло в кінці цього тунелю: ось що кажуть про Україну ті, хто її відвідав:


Саме тому мало хто за межами України знає про рівень медичної України. I ми знаємо, як це змінити!

Навіщо?

Щоб завдяки розвитку Бренду Медичної України, стимулювати потік іноземних пацієнтів, залишаючи найкращих науковців, лікарів і медичний персонал вдома на достойних умовах. 

Також, медичний турист надзвичайно цінний для економіки країни, адже витрачає в середньому у 4 рази більше, ніж у звичайний турист.

Medical Tourism Industry ranking 2020-2021

Ми все ще не там, але маємо усі передумови, щоб бути!На що це ще впливає?

Досвід інших країн показує, що:

 • Медичний туризм стрімко підтягує рівень державних мед. установ і стимулює впровадження новітніх технологій та якісного сервісу
 • Кращі лікарі залишаються в Україні
 • Розвивається наука та медицина
 • Більше надходжень в бюджет
 • Краща інфраструктура
 • Нові робочі місця

MedCare Ukraine є офіційно зареєстрованим фондом, діяльність якого спрямована на формування позитивного іміджу медичної України на міжнародному рівні за рахунок високоякісних послуг та європейського сервісу. Наша місія - це розвиток і стимулювання в'їзного медичного туризму в Україну, щоб наші найкращі лікарі і науковці залишалися працювати в Україні, маючи достойні умови праці та приймаючи пацієнтів з усього світу. І такі лікарі в Україні є, але зараз це одиниці. Ми ж прагнемо зробити це не винятком, а правилом!

Наша Ідея

Ми збираємо кошти на створення крутого промо відео про Медичну Україну, та на його промоцію за кордоном. Більше коштів - більшу кількість роликів відзнімемо.

Також, в рамках діяльності Фонду, ми максимально розповсюдимо відео під час наших інфо-зустрічей, в посольствах, професійних спільнотах, пацієнтських групах, etc.

Для нас надважливо сворити круте, якісне відео, тому ми залучаємо до створення проекту найкращих у своїй справі.

Ольга Шор - одна з них, відповідатиме за реалізацію проекту на етапі створення відео.

Продюсерка. З 2014 року активно працювала над проєктами з такими міжнародними медіа, як Associated Press London, Aljazeera America, Die Zeit. Працювала над зйомками тревел-шоу в 24-х країнах світу на 3-х континентах. Створила близько 300 відео та матеріалів в проєкті Ukraїner. Як незалежна продюсерка працює з докумениальними, комерційними проєктами (реклами, шоу), а також зйомками відео-кліпів на всіх стадіях виробництва: від розробки ідеї, продакшену до постпродакшн.

Бюджет проекту

70% зібраної на Спільнокошті суми ми витратимо на створення промо ролику, тому що для нас дуже важливо, щоб якість цього відео була на достойному рівні - без компромісів. Решта суми буде витрачена на промоцію та рекламу ролику за кордоном. Невеликий відсоток покриє частину операційних витрат.

Також, для тих, хто хоче нас підтримати, ми підготували подарунки, як подяку від Фонду (невелика частина зібраних коштів піде на їх виготовлення).

Витрати на адміністрування бере на себе БФ MedCare Ukraine. 

З 2020 року ми є членами Асоціації Медичного Туризму України і вже налагодили тісну співпрацю з найкращими клініками, що працюють з іноземними пацієнтами. Ми бачимо надзвичайний потенціал і щиро віримо у його реалізацію, тому будемо стратегічно діяти у цьому напрямку і надалі.

А для цього нам потрібна твоя підтримка! Якщо ти віриш в Україну, її потенціал та можливості так само як ми - підтримай своїм вкладом наш спільний проект!


Партнер проекту

 • Kotex

  Ми можемо! - це спільнокошт партнерство Kotex в Україні та платформи Велика Ідея в 2020 – 2021 роках, сфокусоване на процвітанні явища жіночої взаємодії. "Ми можемо!" створює можливості для розвитку жінок, що почали роботу з інноваційними проектами в сферах волонтерства, бізнесу, культури, науки і медіа, та пропонує суспільству підтримати новаторок через інструменти синергії талантів, залучення ресурсів та спрямування енергії самоорганізації на їх втілення.

Подарунки

Підтримайте проект та оберіть подарунок

Подарунків 10
 • Внесок від 100 грн

  Дякуємо!🙏 Кожен внесок для нас дуже важливий!

  0 доброчинців

 • Внесок від 500 грн

  Он-лайн кава на 30 хв. з засновницями проекту☕️

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Oн-лайн консультація з питань ведення бізнесу та особливостей ринку Данії та Скандинавії від Альони Еванс

  1 доброчинець

  4 залишилось

 • Внесок від 1000 грн

  Oн-лайн консультація від засновниць або наших партнерів-експертів з питань Медичного Туризму

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 1500 грн

  Чарівний Блокнот #OpenMedicalUkraine

  0 доброчинців

  20 залишилось

 • Внесок від 1500 грн

  Багаторазові бахіли Bilka. Альтернатива для еко-свідомих людей

  0 доброчинців

  50 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Oн-лайн консультація від засновниць або партнерів з питань лікування та оздоровлення в Україні

  0 доброчинців

  10 залишилось

 • Внесок від 2000 грн

  Еко торбинка

  0 доброчинців

  1000 залишилось

 • Внесок від 3000 грн

  Єко набір: -Багаторазові бахіли Bilka -Натуральна зубна нитка -Виготовлена з бамбукового деревного вугілля, -Бамбукові вушні палички Альтернатива для еко-свідомих людей

  0 доброчинців

  20 залишилось

 • Внесок від 5000 грн

  Єко набір в еко торбинці: -Багаторазові бахіли Bilka -Натуральна зубна нитка -Виготовлена з бамбукового деревного вугілля, -Бамбукові вушні палички. Альтернатива для еко-свідомих людей

  0 доброчинців

  20 залишилось

Спільнокошт

Внески доброчинців у втілення проекту

Loading...

Команда

comments powered by Disqus

ЦІКАВО ТАКОЖ

56 проектів зараз чекають твоєї підтримки

 • EdCamp діє!

  Час незворотних змін в освіті – саме зараз. Підтримайте 20-тисячну спільноту відповідального вчительства, яка змінює школу для ваших дітей.

  Олександр
  Елькін
  • 5148
  • 1513
   днів
  • 0
   грн
 • Реабілітаційний Центр "Назарет"- НОВЕ ЖИТТЯ без залежностей

  Україна буде ТВЕРЕЗОЮ! Реабілітаційний Центр "Назарет" - допомога тим, що втратили любов, самоповагу та сенс свого життя через узалежнення. Допоможіть нам створити належні умови харчування у РЦ!

  Андріана
  Максим'як
  • 21
  • 80
   днів
  • 0
   грн