Захисник старого Києва ІГОР ЛУЦЕНКО йде на вибори реформувати суди і боротися революційними засобами проти свавілля.

  

– Назвіть три основні постулати вашої програми.

– Захист Києва як столиці України. На всеукраїнському рівні – зміна правової системи. І, в цілому, революційний підхід до вирішення наявних проблем.

 – Що доброго, на ваш погляд, відбулося в Україні за останні 10 років?

 – Відбулося дві дуже важливі речі, які визначають історію. По-перше, це Помаранчева революція, а по-друге, це її поразка. Це є найважливіші події, і, в принципі, зараз ми скотилися нижче, ніж були у 2003 році.

– Інтереси якої групи населення, на вашу думку, сьогодні найменш захищені законодавчо?

– Достатнім чином законодавчо не захищені інтереси жодної групи населення. А найбільш захищеною є найбагатша група населення. Хто здатний платити за захист своїх інтересів, того права й захищені. 

– Який напрям діяльності для вас є більш цінним: боротьба з корупцією, розвиток підприємництва, свобода слова, побудова громадянського суспільства, імідж країни, розвиток освіти?

 – Перш за все, це реформи правової системи: правоохоронних органів і судів. Друге – це захист Києва – не лише споруд, а й Києва як столиці, як великого світового міста, як певного соціокультурного явища.

– Назвіть ім’я одного історичного та одного сучасного діяча, котрі для вас є прикладом, і чому?

– Мені, перш за все, подобається Ганді як людина, яка задала певний гарний тон у політиці. З сучасних діячів мені страшенно подобається Михайло Волинець – людина, яка дуже багато принесла в жертву заради тих чистих цілей, які він переслідує. Наскільки я знаю, він поклав на це і здоров’я, і сім’ю. При цьому його завжди запирають на якісь дуже далекі місця у виборчих списках, але якби з нього зробили потужну медійну персону, він міг би стати для всього нашого суспільства прикладом того, як треба поводитись політикам.

Ігор Луценко. Довідка
33 роки. Кандидат в народні депутати у місті Києві, 223 в.о. Активіст та один з засновників громадського руху «Збережи старий Київ». В минулому – журналіст і редактор багатьох ЗМІ, таких як «Фінансист», «Економічна правда», «Власть Денег», розділ «Бізнес» журналу «Кореспондент». Користувач-тисячник у мережі ЖЖ: igordaily.livejournal.com

– Які дії ви вже зробили для покращення життя в Україні і які зможете зробити, лише ставши народним депутатом?

– Я на два дні відстрочив будівлю двох надзвичайно скандальних висоток – однієї на Аскольдовій могилі, другої біля Софії – шляхом блокування будівельних кранів. Якщо серйозно – з моїми друзями і однодумцями ми відстоювали території, створювали сквери на Пейзажці і Прорізній, захищали Жовтневу лікарню, де досі діє офтальмологічне відділення. Тобто мій внесок полягав у захисті природного і культурного спадку.

З депутатським мандатом буду те саме робити, але мандат дасть можливість більш гучно про це кричати. Бо чомусь якщо якесь слово говорить народний депутат, у нас прийнято вважати це більш вагомим. І, можливо, можна підняти градус радикалізму у реальних діях, бо депутатський мандат передбачає певний імунітет проти кримінального переслідування. З депутатським мандатом боротьбу революційними засобами проти свавілля можна буде поставити на потік.  


Оскільки платформа Велика Ідея популяризує та випробовує колективне фінансування проектів, у серії інтерв'ю з цікавими кандидатами у депутати по мажоритарних округах ми вирішили публікувати інформацію про те, як можна підтримати свого кандидата фінансово. 

Як підтримати Ігоря Луценка?

Отримувач платежу: Луценко Ігор Вікторович. Код отримувача: 2880318631. Банк отримувача: ПАТ "Укрінбанк". МФО банку отримувача: 300142. Рахунок отримувача: 26436074285001. Для здійснення переказу з собою потрібно мати гроші, паспорт, ідентифікаційний код (можна копію), прийти у відділення банку та обов’язково заповнити всі дані про себе у платіжці. У графі «Призначення платежу» вказати: ПIБ; дата народження (дд.мм.рррр); адреса постійного мiсця проживання; «Внесок до виборчого фонду ПІБ кандидата».

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Ті методики, за якими вчать дітей сьогодні, не мають жодних перспектив у майбутньому. Проблема з гуманітарними науками впливає на відсутність соціального інженерингу. Ми не розуміємо, ким ми є. Тому ці блукання переростають у намагання повернутися до архаїки.