Навіщо поколінням дружити?

Навіщо поколінням дружити?

65 3 хвилини хв. читання
1.10.2010

Garage Gang Kollektiv запускає програму розвитку міст Свято Генерацій та везе в Ужгород, Донецьк, Херсон, Сімферополь та Вінницю мобільний комунікаційний центр Fura Kultura.

 

Формація Garage Gang Kollektiv запускає п’ятирічну програму розвитку українських міст Свято Генерацій. Кожного року п’ять українських міст з п’яти регіонів (Центр/Північ, Південь, Захід, Схід, АРК) беруть участь у програмі. СВЯТО ГЕНЕРАЦІЙ - це програма інноваційних навчальних проектів, творчих практик, продукування та розробки ідей щодо модернізації міста. Тема 2010-2011: Творче місто - простір взаємодії.

Проект передбачає дослідження простору міст та процесу інновацій за методологією People's Atlas, створення мережі зв'язків серед професійних середовищ міста: владних і бізнес кіл, творчих та громадських інституцій через програму інтерактивних лекцій і творчих майстер-класів, урбаністичні інтервенції та публічні дійства на території мобільного комунікаційного центру FURA KULTURA, заснування публічного простору взаємодії Голос Вулиць, а також створення, обмін і розвиток нових ідей від жителів міста про те, як місто може бути переосмислене.

В рамках проекту Свято Генерацій формація Garage Gang Kollektiv та друзі відправляться у 36-денний тур містами України на Мобільному комунікаційному центрі FURA KULTURA - подорожуючій лабораторії, що буде діяти як дослідницька студія, точка wi-fi доступу, місце для зустрічі, студія звукозапису, бібліотека, арт-галерея, кафе, поетичний куток. У програмі - відкриті сніданки та обіди, ранкові зарядки, творчі бесіди, вечірні кінотеатри, художні інтервенції. Як територія, що нікому не належить, FURA KULTURA оселиться в публічному просторі та забезпечить нейтральне поле для обговорень і дискусій на місцевому й національному рівні.

Завданням проекту є формування взаємодії між представниками різних сфер і різних поколінь для того, щоб обмінюватися професійним досвідом і новими думками, знаходити точки перетину індивідуальних інтересів, спільно створювати ідеї для міста, розвивати їх та започатковувати інноваційні проекти. До участі запрошено людей людей, які зацікавлені у трансформації свого міста у творче середовище і вважають себе принциповими у відкритості до нових поглядів, толерантні до відмінностей та відповідальні до майбутнього. 

Тематики творчих практик та дискусій проекту СВЯТО ГЕНЕРАЦІЙ: Культурні кластери та їх проекти / Платформи взаємодії / Жива архітектура / Маркетинг міста та культурна індустрія / Культурний ресурс у туризмі / Архітектура та управління натовпом / Бізнес організм / Архітектурна стратегія міста / Інформаційна стратегія міста / Нова роль міста / Мистецтво взаємодії / Енергія міста / Інтеркультурні міста / Міська скульптура.

4 червня 2011 року у Києві пройде Фестиваль Ідей, де представлятимуться кращі ідеї, розміщені на ресурсі www.biggggidea.com, а переможцям буде вручено грошову підтримку на подальшу реалізацію проектів. Подія складатиметься з презентації кращих ідей міст на тему “Творче місто - простір взаємодії”, виступів надихаючих промовців, дискусій та семінарів експертів із заснування інноваційних міських процесів. 

Проект відбувається за підтримки USAID, Uniter, Pact. Регіональні партнери Кубло (Ужгород), Totem (Херсон), Інститут Розвитку Міст (Вінниця), Xolst.com (Сімферополь), Центр “ЕкоАрт” (Донецьк), Подільська Громада (Вінниця), Асоціація причорноморських досліджень (Сімферополь), Лабораторія актуальної творчості (Вінниця). Спеціалізовані партнери - Zotov&Co, Living Architecture, British Council, Гете Інститут, Центр міської історії Центрально-Східної Європи, Hub Kyiv, Демократія через культуру, EgoЇсти, Greencubator. Генеральний концептуальний медіа-партнер Салон. Інформаційні партнери Наш Киев, Civic.org.ua 

Організатор проекту Свято Генерацій - Garage Gang Kollektiv www.gggg.org.ua 

Дати туру проекту: Ужгород (10 жовтня - 15 жовтня). Донецьк (17 жовтня - 22 жовтня). Херсон (24 жовтня  - 29 жовтня). Сімферополь (31 жовтня - 5 листопада). Вінниця (7 листопада - 12 листопада).

 
Автор
співзасновник Великої Ідеї

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

«Ми стадні тварини і залишаємося ними тому, що в стаді маємо більшу силу. Поодинці ми мало чого варті. Ні як поодинокий хуліган, ні як поодинокий чернець, ні як поодинокий солдат. У всякому разі, у більшості випадків. Тому ми об’єднуємося наперекір всьому неоліберальному прагненню до індивідуалізму».