23 березня 2011 року на Пейзажній алеї відбувся перформенс – акція проти проведення робіт з демонтажу старих лавок.

Закликав всіх небайдужих до участі в акції Артур Белозьоров. Відгукнулись і приєднались до невидимого революційного духу Артура учасники неофіційного угрупування «Let’s Play!». Очолював армію добра Сергій Пишун.

Учасники акції протестували в дуже гуманний спосіб – мильними бульбашками. На півгодини робітників, які саме займались демонтажем, оточили і під заклики «кидай лопату!» просто задмухали райдужними кульками. Цей повний добра і світла дитячий меседж повинен був, на думку протестуючих, розбудити совість в руках будівників і, звичайно, привернути увагу оточуючих.

 

  Фото та відео: Колі Степанця

Цей перформенс був своєрідним анонсом до основної акції протесту, яка має відбутись 26 березня о 13.00 на Пейзажній алеї (біля сходів поблизу ресторану "Монако").

Така активна діяльність протестантів пов’язана з проектом «Kiev Fashion Park», в рамках якого на Пейзажній алеї повинні бути встановлені скульптури, інсталяції та оригінальні лавки, створені за ескізами українських митців.

«Таким образом в Киеве будет создан Первый украинский парк современной скульптуры и инсталляции "Kiev Fashion Park", который, как мы искренне надеемся, станет одним из любимых мест отдыха киевлян, позволит создать новые туристические маршруты для гостей города, а также дополнит облик столицы, придавая ей черты современности. Первый такой парк появится уже весной этого года на Пейзажной аллее», - пишуть організатори проекту на власному сайті.

Проект викликає неоднозначні думки серед діячів та спільноти. З одного боку, облаштування міського простору, наповнення його творчими об’єктами є позитивним і для мешканців міста, і для його гостей, а з іншого – постає питання доцільності розміщення сучасних творів мистецтва на території, яка належить до історико-культурної спадщини України. Також важливо, щоб створені об'єкти використовувались за призначенням. За формулою «мистецтво для людей» лавки повинні бути для сидіння, а не тільки для милування.

За словами архітектора Костянтина Скритуцького, автора відомих котів на Пейзажці, деякі з лавок дійсно мають скоріше мистецький характер, ніж функціональний. Демонтуватимуть тільки ті лавки, які не придатні до використання. Решта лавок проекту «Kiev Fashion Park» будуть встановлені на нових місцях.

Очевидно, що в конфлікт вступили два різних концепти. Не знаходячи між ними балансу, спільнота береться за balloons’и.

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Молодь, яка має ментора на 130% частіше посідає керівні посади, та на 55% менше пропускають уроки, ніж їх однолітки, згідно з даними однієї з найбільших менторських організацій для молоді в США MENTOR