Ґете-Інститут в Україні пропонує переосмислити простір та представляє вуличне мистецтво. На відкритті фестивалю Сергій Жадан читатиме під оркестр.

Німецький культурний центр Ґете-Інститут в Україні та Центр сучасного мистецтва Совіарт презентують німецько-український проект “Вулиця ігор – ігри на вулиці», що розпочався 21 травня мистецьким конкурсом для всіх культурних установ Андріївського узвозу та завершиться мультимедійним вуличним фестивалем, який відбуватиметься 1-3 жовтня 2010 року.

Темою проекту Вулиця ігор – ігри на вулиці є взаємозв’язок актуальних вимог, перед якими повстало містобудування, та перспектив сучасного мистецтва у трансформаційних суспільствах пострадянського простору на прикладі конкретної київської вулиці – Андріївського узвозу, протяжністю близько кілометра, що має історичне значення і на якому знаходяться численні мистецькі галереї, крамниці ужиткового мистецтва, вуличні ятки з сувенірами, театри, музеї, вуличні митці. 

На Андріївському узвозі можна спостерігати численні радикальні зміни публічного простору, що сталися після розпаду Радянського Союзу. Картина сьогоднішнього Андріївського узвозу являє собою споруди, що або зазнали реставрації, або реставруються, або стоять порожні, поряд з ними - готельні новобудови сучасної епохи, а також занепалі будинки, що є пам’ятниками архітектури, сміття з пластику і пакувальних матеріалів, ненадійні розбиті тротуари, недостатній рівень комунальних послуг, зокрема брак освітлення і поганий сміттєвивіз, засилля диких собак і т. д.  

На заключному вуличному фестивалі (1 – 3 жовтня) будуть представлені усі мистецькі розробки учасників проекту з пропозицією їх обговорення за участю широкої громадськості, користувачів та мешканців Андріївського узвозу, ЗМІ, експертів та представників політичної сфери, які відповідають за прийняття рішень. Цей форум має збагатити публічну дискусію про проблеми Андріївського узвозу, представити на релевантній суспільній основі погляди і спостереження сучасного мистецтва, а також переконати відповідальних політиків у тому, що при подоланні конфліктів і в ході проголошеної модернізації Андріївського узвозу новаторські мистецькі погляди можуть зробити перспективний внесок у справу збереження культурно-історичної спадщини. 

Інформація: http://bottega-magazine.com
 
Автор
співзасновник Великої Ідеї

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Метамодернізм намагається використовувати найкращі інструменти та стратегії минулого для того, щоб будувати оптимістичне майбутнє, і певною мірою є відображенням інформаційної сингулярності, яка охопила людство з появою глобальної мережі.