Переможці Велика Ідея Fest

Переможці Велика Ідея Fest

87 1 хвилина хв. читання
8.06.2011

Ідеї про благодійність, дітей, переробку сміття та неформальне навчання перемогли на ВЕЛИКА ІДЕЯ Fest. 

4 червня у Гете Інституті в Україні та на Андріївському узвозі, 22Б відбувся Велика Ідея FEST. Ідеї Благодійний магазин "Щастя", Анімаційна студія для дітей та дорослих "Чарівний ліхтар" і Популяризація роздільного збору та переробки сміття отримали по 14 тисяч гривень на реалізацію. Представники Pact Inc. та Фонду Конрада Аденауера в Україні додатково зголосилися підтримати розвиток ідеї Вуличний університет. 

До експертної ради увійшли Роланд Ковач (директор програми Uniter в Україні, Pact Inc.), Ніко Ланге (директор Фонду Конрада Аденауера в Україні), Галина Кащєєва (маркетинг директор мережі ЕgoЇсти), Хізер Фабрікант (заступник аташе з питань культури посольства США в Україні), Олександр Шагі (редактор платформи Велика Ідея), Ірина Соловей (координатор програм Garage Gang Kollektiv), Роман Петруняк (дослідник Garage Gang Kollektiv), Тетяна Смріга (мистецький центр "Кубло", Ужгород).

БЛАГОДІЙНИЙ МАГАЗИН "ЩАСТЯ"

Автор: Олена Клименичева (Київ). Магазин "Щастя" - це нова форма благодійності, куди одні люди приносять непотрібні речі, інші їх купують, а виручені кошти йдуть на благодійні проекти.

АНІМАЦІЙНА СТУДІЯ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ДОРОСЛИХ "ЧАРІВНИЙ ЛІХТАР"

 Автор: Володимир Ільїн (Севастополь). Студія дитячої анімації у столиці Криму, де малі кримчани продукують по 10 мультиків за півроку. 

ПОПУЛЯРИЗАЦІЯ РОЗДІЛЬНОГО ЗБОРУ ТА ПЕРЕРОБКИ СМІТТЯ

Автор: Аліна Копиця (Київ). Об'єднати спільноту людей, котрі б у вільний час займалися виготовленням речей з побутових відходів. В першу чергу це - меблі, предмети інтер`єру, одяг, біжутерія тощо. 

 

 

ВУЛИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Автор: Катерина Сєргацкова (Сімферополь). Молоді сімферопольці вирішили вийти за межі стін, і організували проект Вуличний Університет, де немає екзаменів, а кожен може бути і студентом, і лектором. 

 

 

Автор
співзасновник Великої Ідеї

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Менше ніж через 10 років ми зможемо керувати машинами, чутливими до руху очей, а також ковтатимемо нанороботів для загоєння травм у наших тілах.