Історія про прощання з подругою у кафе "Нью-Йорк" в Кам'янці.

 

 

В Кам`янць я приїхала на один день, щоб попрощатись з подругою, яка наступного дня виїзджала до Америки. Вона була там на навчанні, вийшла заміж, а тепер після двох років, які обов`язково мала відбути в Україні, повертається до чоловіка у Чикаго. Думаю, ми ще не раз зустрінемось, але напевно, що не скоро. Під час того як я малювала портрет, вона розповідала, як декілька днів тому на базарі її сплутали з особою чоловічої статі та попросили щось важке чи то піднести, чи то потримати. Вона й справді дуже змужніла, проте на портреті чомусь вийшла дуже жіночною та лагідною і геть не схожою на себе. Але я збережу цю замальовку на згадку про той ранок за чашкою кави в кафе "Нью Йорк" в тихому-тихому Кам`янці.

Кам'янець-Подільський, близько 11 ранку

 

Аліна Копиця - незалежний художник, проживає у с. Боярка, що біля Києва. Декілька років тому покинула роботу, і відтоді грається у вільного художника, інколи заграє з дизайном, інколи з акціонізмом у публічному просторі. Особливо полюбляє бавитись зі сміттям та з серйозним обличчям називати це маловідомим словом up-cycling. Любить багато теплого солодкого спілкування та коли нарешті залишається на самоті.

 


Кам'янець-Подільський - місто, що нині підпорядковується Хмельницькій області, було засноване наприкінці 12 століття. Кам'янець-Подільський вважають значним культурним та освітнім центром. На сьогодні населення складає трохи більше 100 тис. жителів, тоді як наприкінці 16 століття там мешкало тільки 10 тис. Чудові назви мікрорайонів міста: Руські Фільварки, Польські Фільварки, Біланівка, Новий План, Карвасари, Видрівка, Підзамче, Старе Місто. За свою історію Кам'янець-Подільський побував у складі Литовсько-Руської держави, Туреччини, Польщі та Російської імперії. Часто місто називають «містом семи культур» через кількість національностей, що в ньому жили і робили внесок у його розвиток, а це - українці і поляки, євреї, литовці, турки і татари, вірмени.

 

МАТЕРІАЛИ ПО ТЕМІ:

Ранок великого міста: Монткрел. ТРІШІА УОРДЕН

 Як взяти участь у конкурсі РАНОК ВЕЛИКОГО МІСТА

Автор
співзасновник Великої Ідеї

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Ментори хочуть, щоб менті проявляли ініціативу і самі зверталися. Але, на жаль, в українському контексті це не працює, бо ми не звикли до менторства як культури. Має бути більше розуміння про нього для змін.