Історія про Індустріальний міст та щоранкові затори на ньому.

Лаунж

Місце, зображене на роботі - Індустріальний міст і ранковий затор. Місце - транспортний вузол, через який відбувається рух в усіх чотирьох напрямках міста. Постійний рух на місці. Я живу поряд, тому ця сцена знаменує для мене початок нового дня майже кожного ранку. 

 


Міша Завальний - художник-графік. Живе і працює у Києві. Закінчив Київський Поліграфічний Інститут за фахом художник-графік. Зараз - вільний художник, переважно працює у таких графічних техніках як офорт, монотипія, рисунок. Учасник всеукраїнських та міжнародних виставок. Подорожує, тому намагається багато малювати у різних містах світу. Це дає змогу не тільки відобразити місто, але й себе у іншому середовищі. Кожна подорож наближує до самого себе, а повертаючись додому і своє місто можна побачити з іншої точки зору. Пленер дає змогу художнику відійти від стереотипного світосприйняття, помістивши його в незвичні, нові умови та ситуації. Тут і зараз малювати просто.

 


Київ (художній опис міста)

Тяжелый сон. Тяжелое солнце поднимают подъемным краном. Зачем вставать? Можно сделать кофе. Закипает чайник. Свисток. Уже час пик. На трамвае ехать не хочется: шумно, контролеры. Талончик есть, но все равно неприятно. В маршрутке тесно. От соседа пахнет завтраком.

- На один, пожалуйста... - Задняя площадка передаем за проезд – На остановке… - Заднюю, водитель, заднюю!.. – Ты где, алло, ты где? – Я в тянучке – Минут на 10-15…

Надо было пешком до метро…

 

МАТЕРІАЛИ ПО ТЕМІ:

Ранок великого міста: Монткрел. ТРІШІА УОРДЕН

Ранок великого міста: Кам'янець-Подільський. АЛІНА КОПИЦЯ

Ранок великого міста: Чернігів. ЛЕСЯ СИНИЧЕНКО

 

Як взяти участь у конкурсі РАНОК ВЕЛИКОГО МІСТА

Автор
співзасновник Великої Ідеї

Поняття «менторства» дуже часто почало з’являтись у інформаційному просторі. Багато плутають ментора із наставником, коучем чи навіть особистим психологом. Про це та більше розповість Наталія Синєпупова, яка створила Школу, що формує професійних менторів.

Анонімість отруїла цивільний дискурс, уможлививши хакерство та кіберзалякування, перетворивши електронний лист у спам. Недостатня безпека інтернету дозволила певним російським суб’єктам тепер проникнути й у американський демократичний процес.