Історія про Індустріальний міст та щоранкові затори на ньому.

Лаунж

Місце, зображене на роботі - Індустріальний міст і ранковий затор. Місце - транспортний вузол, через який відбувається рух в усіх чотирьох напрямках міста. Постійний рух на місці. Я живу поряд, тому ця сцена знаменує для мене початок нового дня майже кожного ранку. 

 


Міша Завальний - художник-графік. Живе і працює у Києві. Закінчив Київський Поліграфічний Інститут за фахом художник-графік. Зараз - вільний художник, переважно працює у таких графічних техніках як офорт, монотипія, рисунок. Учасник всеукраїнських та міжнародних виставок. Подорожує, тому намагається багато малювати у різних містах світу. Це дає змогу не тільки відобразити місто, але й себе у іншому середовищі. Кожна подорож наближує до самого себе, а повертаючись додому і своє місто можна побачити з іншої точки зору. Пленер дає змогу художнику відійти від стереотипного світосприйняття, помістивши його в незвичні, нові умови та ситуації. Тут і зараз малювати просто.

 


Київ (художній опис міста)

Тяжелый сон. Тяжелое солнце поднимают подъемным краном. Зачем вставать? Можно сделать кофе. Закипает чайник. Свисток. Уже час пик. На трамвае ехать не хочется: шумно, контролеры. Талончик есть, но все равно неприятно. В маршрутке тесно. От соседа пахнет завтраком.

- На один, пожалуйста... - Задняя площадка передаем за проезд – На остановке… - Заднюю, водитель, заднюю!.. – Ты где, алло, ты где? – Я в тянучке – Минут на 10-15…

Надо было пешком до метро…

 

МАТЕРІАЛИ ПО ТЕМІ:

Ранок великого міста: Монткрел. ТРІШІА УОРДЕН

Ранок великого міста: Кам'янець-Подільський. АЛІНА КОПИЦЯ

Ранок великого міста: Чернігів. ЛЕСЯ СИНИЧЕНКО

 

Як взяти участь у конкурсі РАНОК ВЕЛИКОГО МІСТА

Автор
співзасновник Великої Ідеї

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Роберт Халф дослідив відмінності роботи представників різних поколінь на робочому місці. Директорів компаній запитували: «У якій із наведених сфер ви бачите найбільші відмінності серед співробітників вашої компанії різних поколінь?» 30% відповіли, що в навичках спілкування, 26% — адаптації до змін, 23% відповіли, що в технічних навичках. Тільки 7% відповіли, що люди різних поколінь не відрізняються в роботі.