Проект, що розпочне ряд подій в Україні, які є частиною культурної програми Головування Польщі у Раді ЄС в 2011 році.

I, CULTURE PUZZLE Майстерня Сучасного Ремесла - це платформа для обміну досвідом, простір для створення спільноти, небайдужої до фундаментальних основ ремесел: знання, що передаються від покоління до покоління, від майстра до учня, захоплення своєю справою, повага та любов до матеріалу, з яким працюєш, відповідальність за високу якість виготовленого продукту.

Проект об'єднав 12 столиць світу: Пекін, Берлін, Брюссель, Копенгаген, Київ, Лондон, Мадрид, Мінськ, Москва, Париж, Варшава та Токіо. Київ - уже сьоме місто, в якому відбудеться  I, CULTURE. Результати попередніх подій можна переглянути на офіційному сайті.

I, CULTURE PUZZLE складається з двох етапів. На першому етапі команда волонтерів, які пройшли попередній відбір, займаються власними дослідженнями за темою проекту: зустрічаються з майстрами, вивчають ремесла, їх специфіку, долучаються до процесу виготовлення продукту. Завершальний етап досліджень майстер-класи з польським митцем Монікою Якубяк, під час яких учасники отримують можливість висловити свої думки та емоції щодо набутого досвіду та знань. Такий діалог повинен стати відправною точкою для формування більш широких та глибоких міркувань про роль ремесел в суспільстві. Окрім того, майстер-класи передбачають поєднання теорії з практикою. Під час творчих сесій Моніка ділитиметься основами майстерності шиття. Таким чином, кожен з учасників зможе відчути себе справжнім ремісником.

На другому етапі команда волонтерів презентує результати своїх досліджень та ручної діяльності широкому загалу. Для цього 4 вересня на Софійській площі буде обладнана студія, де відвідувачі зможуть не тільки створити щось власноруч, а й долучитись до обговорення стану і ролі ремесел в сучасному світі. Студія буде відкрита для всіх бажаючих. Окрім того, організатори запросили на подію справжніх ремісників, які зможуть розказати про свою роботу і навіть продемонструвати її.

Атмосферні відеоролики про те, як це відбувалось в інших столицях.

 

 

Найголовніше візуальне вираження проекту - пазл-логотип "I, CULTURE", розділений на 12 частин, відповідно до кількості столиць. Кожне місто отримує свою частину у вигляді великого квадрату тканини, і команда волонтерів спільно з учасниками відкритої події заповнюють свою частину напису створеними за дні проекту виробами, "розфарбовуючи" таким чином його на свій манер. Фото кожного квадрату займає своє місце на сайті, де кожен може їх роздивитись. Київ отримав почесну першу частину пазлу!

Хоча у проекту попереду ще багато столиць, уже зараз I, CULTURE перетворюється на громадський рух, в якому багато діячів знаходять натхнення для власної ініціативи.

Слідкувати за подіями проекту можна на офіційному сайті. I, Culture Puzzle на facebook та vkontakte.

Проект здійснюється під патронатом Інституту Адама Міцкевича в рамках культурної програми Головування Польщі у Раді ЄС у 2011 році. Проект в Україні реалізується спільно з Garage Gang Kollektiv.

Автор
співзасновник Великої Ідеї

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Три основні елементи для впливової стратегій дистрибуції фільмів: Охоплення – хто має подивитись ваш фільм, до кого ви хочете достукатись. Реакція – відгук на ваш фільм, виражений у певній активності або зміні поведінці. Прибутки – чи потрібні вам гроші, які у вас цільові показники по доходам.