Тролейбуси, таксисти, двірники, туристи і кіношники – це всі, хто є тут у місті зранку.

 

О 5-6 ранку Київ дуже особливий – тихий, чистий і сонячний. Поодинокі перехожі не відволікають від його краси. Звільнений від людей простір відчувається як ніколи. А коли й зустрінеш когось на вулицях, то відчуєш швидше не роздратування, а доброзичливість і цікавість. Дивишся, як шеренгами по широким бруківкам Хрещатика йдуть двірники і прибиральна техніка, змітаючи на своєму шляху усі залишки вчорашніх веселощів. Просто на проїжджій частині, практично на осьовій (так - пейзаж красивіший), туристи набивають нові кадри в скарбничку спогадів. Зустрічаються і професійні фотографи – метушливі, з цілими боксами додаткових прибамбасів. На Володимирській, біля опери, користуючись моментом, знімають кіно. Епізод фільму про матч смерті, як виявилось. Дубль за дублем під уважними поглядами таксистів. І час від часу в процес вклинюються скрипучі тролейбуси з першими пасажирами. Власне, тролейбуси, таксисти, двірники, туристи і кіношники – це всі, хто є тут у місті зранку.



Аліса Фурса - не художник і не дизайнер. Фотографія - теж не професія, а хобі, яке почалося з першого давнього фотоапарата ФЕД. Абсолютно непередбачувано воно сумістилося зі схильністю до піших прогулянок містом. І співпало по темі із задумкою проекту. Той час, що залишається після прогулянок, фотосесій, спілкування з друзями (для задоволення) і величезною кількістю інших людей (для виконання службового обов'язку), присвячує написанню текстів, створенню сайтів, схем і проектів просування. 


 

Фото зроблене на вулиці Володимирській м. Києва. Це найстаріша вулиця столиці. Так кажуть історики. Можна сказати, що вона одна з найпривабливіших вулиць. На Володимирській сконцентровано багато знакових місць і впливових організацій. Не тільки в масштабах міста, але і цілої країни. Тут базуються центральні офіси поруч із головними штабами в пам'ятках архітектури. Вирує ділове, культурне життя і туристичний рух. Коли нікого навколо немає, почуваєш себе тут як в спорожнілих зйомочних павільйонах. З одного боку. А з іншого - отримуєш величезне задоволення, коли залишаєшся сам на сам. Заради цього варто прокинутися о 4-й ранку. 

 

МАТЕРІАЛИ ПО ТЕМІ:

Ранок великого міста: Єрусалим (Ізраїль). ЛІЛІЯ КРИНИЦЬКА

Ранок великого міста: Мюнхен (Німеччина). ЕДІТА УЛМАН

Ранок великого міста: Кі Вест (США). ОЛЕНА ДУБ

Ранок великого міста: Куско (Перу). Група МОЛОДА КРОВ

Утро большого города: Судурад (Хорватия). ИРИНА МАРКОВА

Утро большого города: Киев. Группа ОСОЗНАННЫЕ ДЕЙСТВИЯ

Утро большого города: Варкала (Индия). КАТЯ СМИРНОВА

Ранок великого міста: Київ. МІША ЗАВАЛЬНИЙ

Ранок великого міста: Монткрел. ТРІШІА УОРДЕН

Ранок великого міста: Кам'янець-Подільський. АЛІНА КОПИЦЯ

Ранок великого міста: Чернігів. ЛЕСЯ СИНИЧЕНКО

 

Як взяти участь у конкурсі РАНОК ВЕЛИКОГО МІСТА

Автор
співзасновник Великої Ідеї

Системи фінансових показників, які дають ресурс приймати управлінські рішення

Маршалл Розенберг, автор терміну «Ненасильницька Комунікація», говорив, що конфліктів на рівні потреб не існує, вони існують на рівні стратегії задоволення цих потреб.