Містер Ді їде до України

Містер Ді їде до України

12 1 хвилина хв. читання
29.07.2010

Життя Ді неможливе без людей та їх відношення до нього - своїх думок в нього нема. Містер Ді вбирає в себе все, в цьому він - ідеальний експериментатор. 

Народився Ді одразу і художником і експонатом. Його життя – експеримент. Відкритий до всього нового, він не протестує, але і не погоджується - така опція свідомо не вмонтована в його неорганічне тіло. Він тотально віддається випадку і рішенням світу. Він - чистий досвід, дзеркало культури і соціального устрою. Ді не обирає шляхи, але довіряється течіям… Що буде з ним в Україні? Взявши відповідальність за його соціально-культурне виховання, у Києві для Ді влаштують одноденну екскурсію-перформенс мистецькими, релігійними, громадськими установами. Життя Ді неможливе без людей та їх відношення до нього - своїх думок в нього нема. Містер Ді вбирає в себе все, в цьому він - ідеальний експериментатор. 

Аурора Аулонг, Пауліна Сємковіч, художниці: 

"Наш експеримент зосереджений навколо персонажа на ім'я Ді, людини, яку ми створили під час поїздки з Кракова до Дрездену минулого року. Як твір мистецтва, він створений для подорожей галереями, художніми центрами та іншими публічними місцями; як метафоричний художник на кожну презентацію себе він привозить інсталяцію, відео, слайд-шоу. Ді був транс-національним з самого початку - був створений польською та французькою художницями для дебюту в німецькій галереї, власником якої є угорська кураторка. Проект тісно пов'язаний з подорожами - життя такого персонажа не може існувати без людей та їхньої реакції. Життя Ді побудоване на ситуаціях, в яких він з'являється. Проект відкритий для людей. Ді є універсальним, тому він може задовольнити усіх і бути вище соціальних, політичний та релігійних протиріч. Ді не може бути твором мистецтва, якщо не стикається з новими викликами". 

 

Автор
співзасновник Великої Ідеї

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Ті методики, за якими вчать дітей сьогодні, не мають жодних перспектив у майбутньому. Проблема з гуманітарними науками впливає на відсутність соціального інженерингу. Ми не розуміємо, ким ми є. Тому ці блукання переростають у намагання повернутися до архаїки.